Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr. Henry Makow: Ludobójstwo to globalistyczna gra końcowa

Dr. Henry Makow: Ludobójstwo to globalistyczna gra końcowa

W 2020 roku syjoniści rozpoczęli otwartą wojnę przeciwko całej ludzkości, otwartą wojnę, której nie starają się już nawet utrzymywać w tajemnicy. Podkreślali, że NIE MA POWROTU DO NORMALNOŚCI, dopóki nie zrealizują swojego planu masowego ludobójstwa ludzkości.

Patrick O’Carroll ukończył z wyróżnieniem inżynierię elektroniczną na National University of Ireland w Dublinie (NUID) w 1986 roku, a następnie pracował w IT (przez 19 lat w Monachium w Niemczech, 2 lata w Londynie w Anglii, a ostatnio 12 lat w Szwajcarii).
 
autor Patrick O’Carroll
(henrymakow.com)
Tak jak bolszewiccy syjoniści dokonali ludobójstwa 100 milionów chrześcijan w Europie Wschodniej po dwóch „rewolucjach” Rosji w 1917 roku i kolejnych 150 milionów chrześcijan w chrześcijańskim holokauście I i II wojny światowej, ich publikacje stwierdzają, że teraz zamierzają dokonać ludobójstwa setek milionów chrześcijan po tej instalacji światowego komunizmu w 2020 roku. Strzeżcie się więc! Nawet jeśli nazywają ten smak komunizmu „technokracją”, to jest to samo.

boot.jpeg

Syjonista Max Boot jest członkiem CFR. Napisał książki o stłumieniu rebeliantów, w których opowiedział się za „modelem brytyjskim” używanym w Malezji, gdzie Wielka Brytania zamieniła każde miasto w gigantyczny obóz koncentracyjny, aby stłumić bunt Malezji.
6 lipca 2020 roku Max Boot z CFR napisał artykuł zatytułowany „Co jeśli Trump przegra, ale upiera się, że wygrał?” Washington Post .
W tym artykule Boot ujawnił scenariusz, który został „rozegrany w czasie wojny” przez grupę nazywającą siebie Transition Integrity Project (TIP). TIP odegrało scenariusz, w którym Joe Biden odniósłby cienkie jak brzytwa zwycięstwo, po którym prezydent Trump podjąłby działania mające na celu utrzymanie kontroli nad prezydenturą „poprzez kłamstwa i spory prawne”, powiedział.
TIP przewidział następnie, że niepokoje społeczne mogą doprowadzić do wojny domowej w miarę rozszerzania się walki o Biały Dom. A to wskazuje na ogromne zamieszki, które zaczęły się wiosną 2021 roku, a potem stan wojenny.
Ten artykuł mógł być „programowaniem predykcyjnym” promującym kwestionowane wybory, wojnę domową, stan wojenny, wymuszoną zapaść gospodarczą w celu zniszczenia USA od wewnątrz … i całą winę ponosi ten „paskudny konserwatysta” marionetka Donald Trump .
W mało prawdopodobnym przypadku, gdyby obywatele USA w końcu się obudzili i podjęli poważne próby udaremnienia ludobójczych planów syjonizmu, nadal mogliby zdecydować się na atak EMP, aby zlikwidować amerykańską sieć elektryczną i pogrążyć USA (lub jakikolwiek inny uparty kraj) na lata lub nawet dziesięciolecia całkowitego chaosu.
Dlatego musimy przygotować się na takie ewentualności, ćwicząc życie poza siecią lub po prostu uciekając z „inteligentnych” miast na obszary wiejskie, gdzie można uprawiać własną żywność i cieszyć się większym bezpieczeństwem.
NIE POPEŁNIJ BŁĘDU: Cokolwiek się stanie, syjoniści zamierzają kontynuować burzenie „zaawansowanych” gospodarek, dopóki nie doprowadzą do całkowitego zniszczenia klasy średniej i wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw (tj. Całkowitego zniszczenia tzw. „Mittelstand”).

own-nich.png

„Nie posiadasz niczego ale jesteś szczęśliwy” – Światowe Forum Ekonomiczne
Kiedy każdy „obywatel cywilny” zostanie całkowicie rzucony na kolana finansowo lub medycznie zostanie zmuszony do całkowitej zależności, stając się podopiecznym „państwa sprzymierzonego” to zrzeknie się całego swojego majątku, zrzeknie się całej swojej własności, a nawet praw do jego potomstwa, zgadzając się na zaszczepienie własnej rodziny szczepionkami o charakterze ludobójstwa i zmiany DNA.
W zamian plan syjonistyczny polega na wypłaceniu mu dożywotniego UBI (uniwersalnego dochodu podstawowego), dopóki jego szczepionki go nie wysterylizują, będzie otrzymywać kupony żywnościowe. Co najważniejsze, wszystkie „święte” księgi judaizmu (Talmud, Kabała, Zohar i „Protokoły”) stwierdzają, że żydowski mesjasz Ben David nie przybędzie, dopóki CAŁA własność świata nie będzie własnością Żydów. Wiele fragmentów tych samych „świętych” ksiąg judaizmu również nawołuje do całkowitego ludobójstwa wszystkich nie-Żydów.
Wydaje się również, że przygotowują rok 2030 jako kamień milowy, po którym większość zmian nie będzie można cofnąć. 2030 koduje liczbę 23, satanistyczna numerologia często jest używana do reprezentowania nieskończonego ciągu szóstek, biorąc pod uwagę, że współczynnik dwie trzecie (2/3) odpowiada 66,6666 … procent stąd też tytuł ONZ Agenda 2030.
Ich publikacje odnosiły się do nadchodzącego systemu gospodarczego „zaawansowanych” narodów Zachodu jako postkonsumpcjonistycznego, postindustrialnego i, co niewiarygodne, nawet postludzkiego, aby podkreślić rozwój robotyki i wdrożenie tego, co lubią nazywać sataniści marzenie o „transhumanizmie” lub wysoce nieprawdopodobnym momencie, w którym Szatan stanie się głównym „twórcą”, w końcu prześcigając Boga!

domed.jpeg

Opublikowane projekty głównych miast na rok 2100, takie jak Toronto w Kanadzie, pokazują kopuły geodezyjne na TYLKO MAŁYCH obszarach geograficznych (ostateczny koniec „rozrastania się miast”), ponieważ planuje się, że populacje tych dużych miast były bardzo znaczące do tego czasu uboju przez 5G, sterylizację, niedożywienie i głód. Ogromne ludobójstwa, które nastąpiły po wywołanych sukcesach bolszewików-syjonistów po 1917 r., Już służą jako przepowiednie dla wszystkich Gojów, ale szczególnie dla wszystkich chrześcijan, po 2020 roku. Pamiętajcie, że Bolszewicy spalili w Rosji tysiące kościołów i cerkwi. Strzeżcie się!
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.