Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr Henry Makow: List z Łotwy

Dr Henry Makow: List z Łotwy

List z Łotwy 
Cóż, dziś kontrolowana przez rząd strona propagandowa MSM www.delfi.lv podała, że ​​wczoraj wykonano 4000 testów i odnotowano rekordowe (dla naszego kraju) 95 przypadków, więc ponownie próbują zaszczepić w nas strach i mówiąc, że mogą pojawić się nowe ograniczenia.
 Poddali kwarantannie 2 mniejsze miasta na 2 tygodnie do 14 października.
Oczywiście, to wszystko jest wielkie kłamstwo, rozmawiałem z ludźmi na osobności; oczywiście nie wierzą we wszystkie te kłamstwa.
Niestety, wiele osób wygląda na przestraszonych i po cichu próbuje zdystansować się od całej tej sytuacji. Nie mamy obowiązkowych masek, na dzień dzisiejszy 30 września. Co ciekawe, w zeszłym tygodniu odbyło się szkolenie wojskowe w naszej stolicy, Rydze, gdzie również mieszkam.
Statuetka honoruje (oszukujących nas) pracowników służby zdrowia
Media i urzędnicy mówią, że to tylko szkolenie, nie ma się czym martwić. Jest jeden facet (mam nadzieję, że nie jest kontrolowaną opozycją), prawnik, który jest w naszym rządzie i ujawnia wiele aspektów naszego głęboko skorumpowanego i kontrolowanego marionetkowego rządu.
Organizuje teraz pokojowy protest w Rydze 10 października, przeciwko całemu temu szaleństwu (w szczególności jeden z rodziców pokazał mu dokument, w którym administracja szkolna próbuje narzucić dzieciom testy COVID, co rozwścieczyło wielu nas).
W tej chwili czytam raport śledczy w sprawie oszustwa COVID, zamieszczony w linku na Twoim Twitterze (czytam go prawie codziennie na Twojej stronie), przetłumaczony na język angielski przez armię rezerwową francuskiego oficera i jestem głęboko zasmucony, w pewnym momencie, czytając ten dokument, moje serce zaczęło bić szybciej, wszyscy musimy wstać i zająć stanowisko wobec szatana i wszystkich jego sług, wszystkich tych starożytnych pokoleń satanistycznych rodzin …
Wiele z tego, co przeczytałem, jest tam potwierdzonych, wkrótce spróbuję porozmawiać z rodziną i przyjaciółmi oraz poinformować ich o tym, co nas czeka. Mam żonę i 9-letniego syna. Ja sam mam 36 lat, uważam się za grzesznika, ale jak rozumiem, musimy czynić tyle dobra, ile tylko możemy i jak najmniej zła, aby kochać, mieć nadzieję i wierzyć, a potem światło, ta boska iskra może świecić z wnętrza nas.
 Na koniec, jeśli będziesz miał trochę czasu, spójrz na tę stronę internetową:  https://www.5gtechritory.com/updates2020/agenda .
Na niektórych lokalnych stronach przeczytałem, że Łotwa może stać się jednym z pierwszych krajów na świecie z w pełni zainstalowaną siecią 5G. Spójrz tylko, co piszą w tym programie, na przykład, kto wiedział, że drzewa mogą stać się cyfrowe?
W trakcie tego wystąpienia usłyszymy o cyfryzacji tego cennego sektora. To prawdziwe szaleństwo, do którego zmierzamy, my, ludzie, musimy zjednoczyć się przeciwko tym satanistom, albo możemy zginąć, nie boję się teraz o siebie, ale o moją żonę i syna, o moich rodziców, moją rodzinę, innych ludzi .
Nie boję się, że jeśli muszę umrzeć dla większego dobra ludzkości, niech tak będzie, ale nie chcę, aby nasza ludzkość stała się sztucznymi bio-robotami i ostatecznie została zniszczona na poziomie duszy-ducha.
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *