Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Konspiracja to nie teoria

Dr.Henry Makow: Konspiracja to nie teoria

Współczesny świat odzwierciedla spisek satanistów (kabalistów żydowskich)
przeciwko Bogu i człowiekowi. Głównym źródłem jest kabalistyczny żydowski (masoński) kartel właścicieli banków centralnych. Jego celem jest zniewolenie ludzkości w Nowym Porządku Świata, tyranii rządu światowego, zwanego też „globalizmem”. To jest przyczyną oszustwa związanego z pandemią COVID.
Jak wyjaśnia Andrew poniżej, CIA pomaga zarządzać tym spiskiem na całym świecie. To jest Deep State ( tłum. „głęboki stan” wyrażenie oznacza zakulisową władzę w Ameryce).
Andrew jest emerytowanym prawnikiem mieszkającym w Teksasie.
 
Zrozumieć teorie spiskowe
 
przez Andrew
(henrymakow.com)
Problem z próbą wyjaśnienia „teorii spiskowych” polega na tym, że większość ludzi nie rozumie, że „spisek” to:
 
Porozumienie między dwoma lub większą liczbą współkonspiratorów dotyczące popełnienia czynu niezgodnego z prawem za pomocą środków prawnych lub popełnienia czynu prawnego w sposób niezgodny z prawem. 
Dlaczego więc teorie spiskowe są dziś demonizowane przez MASS MEDIA (MSM)?
W 1967 roku CIA po prostu zmieniła definicję TEORII KONSPIRACYJNYCH, tak aby oznaczała każdą narrację niezatwierdzoną przez CIA. CIA stworzyła etykietę „Teoretyków spisku”… by zaatakować każdego, kto kwestionuje „oficjalną” narrację.

mock.png

Kampanie dezinformacyjne CIA były znane jako „Operacja Mockingbird”, w ramach której CIA zarzuciła MSM powtórzenie tej samej historii. Hugh Graham, wydawca Washington Post, powiedział, że dziennikarz był tańszy w zakupie niż dziwka – „kilkaset dolców miesięcznie”.
Było to tak skuteczne, że Zbigniew Brzeziński powiedział w 1972 roku: „Wkrótce opinia publiczna nie będzie mogła samodzielnie rozumować ani myśleć. Będą mogli jedynie papugować informacje, które otrzymali w wiadomościach z poprzedniego wieczoru”.
Jednak poza Ameryką teorie spiskowe są dobrze szanowane.
Na przykład rosyjski biolog i były ekspert ONZ Igor Nikulin wyjaśnił w lutym ubiegłego roku, że COVID-19 jest bronią biologiczną używaną przez rząd globalny w celu zmniejszenia liczby ludności na świecie.
Igor Nikulin: „Uważam, że to nie przypadek [że Chiny zostały zarażone koronawirusem]. Uważam, że ten wirus został bardzo starannie wyselekcjonowany, aby dotrzeć do krajów uważanych za rywali Ameryki, takich jak Chiny, Iran, w niektórych krajach UE, w tym we Włoszech. Wiele osób uważa, że ​​w tych krajach są tendencje prorosyjskie i dlatego w tych krajach jest więcej zarażonych osób. Nie sądzę, żeby to był zwykły zbieg okoliczności. światowe elity… ”
Dziennikarz: „Globalny rząd …”

igor7.png

Igor Nikulin: „Zgadza się. Globalny rząd to właściwy termin. A przynajmniej tak się nazywają. Nikt ich nie wybrał, ale tak właśnie siebie postrzegają. Te 200 rodzin ma 400 bilionów dolarów i uważają się za najważniejszych ludzi na Ziemi. Są właścicielami większości mediów. To oni zlecają produkcje filmowe w Hollywood – przygotowują grunt, na przykład robiąc filmy o pandemiach. Te rodziny kontrolują umysły ludzkości i twierdzą, że ludzkość musi zostać zredukowana do jednej dziesiątej obecnej populacji. „
[…]
Dziennikarz: „Czy naprawdę jest możliwe wyprodukowanie broni biologicznej skierowanej do określonego narodu lub grupy etnicznej, która może ich zarazić, ale nie innych? Pojawiły się doniesienia, że ​​Izraelczycy myśleli o wyprodukowaniu – lub faktycznie wyprodukowali – jakąś broń biologiczną do zabijania Palestyńczyków, ale nie szkodzącą Izraelczykom. Czy to prawda? Czy to możliwe? ”
Pójdę jeszcze dalej i powiem, że kraje anglosaskie wydały biologiczne ostrzeżenie dla wszystkich krajów nieanglojęzycznych: „Albo żyjesz zgodnie z prawami, które wam narzucamy, albo nie będziecie żyć na tej planecie. Albo zabijemy cię szybko, albo zabijemy powoli. To jest główny problem współczesnej polityki światowej ”.
źródło:
15 września 2020 r. Chiński wirusolog wysokiego szczebla, który uciekł z ChRL pod przymusem, powiedział, że rząd Chin „celowo” wypuścił COVID-19 ”. Pracuję [red.] W laboratorium referencyjnym WHO, które jest najlepszym laboratorium koronawirusa na świecie ”.
źródło:
Rosyjski ekspert wydaje się być bardziej wiarygodny, ponieważ słusznie wskazuje na GLOBALNY RZĄD … tak Rosjanie odnoszą się do NOWYCH ŚWIATOWYCH PLANÓW ONZ – Agenda 2030  … której celem jest zmniejszenie globalnej populacji o 90%. „
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *