Strona główna > NWO > Dr Henry Makow: Klaus Schwab – Twarz zniewolenia i eugeniki 4 rewolucji przemysłowej

Dr Henry Makow: Klaus Schwab – Twarz zniewolenia i eugeniki 4 rewolucji przemysłowej

Klaus Schwab pochodzi z długiej linii producentów narzędzi, którzy mają długie powiązania z rasizmem i eugeniką. To rodzinne przedsiębiorstwo,  Sulzer Escher-Wyss ,  zaopatrywało nazistowską machinę wojenną, wspierało apartheid RPA i rozwijanie broni jądrowej. 
Henry Kissinger i jego były uczeń, Centrum Klausa Schwaba, witają byłego premiera Wielkiej Brytanii Teda Heatha na dorocznym spotkaniu WEF w 1980 roku. Na Harvardzie pod koniec lat sześćdziesiątych Schwab był uczony przez Henry’ego Kissingera, którego umieścił w grupie 3-4 osób, które wywarły największy wpływ na jego myślenie.
autor: Johnny Vedmore
(streszczone przez henrymakow.com)
 
 
 Światowe Forum Ekonomiczne było wzorowane na  Klubie Rzymskim, wpływowym think tanku, który promował globalne zarządzanie kierowane przez technokratyczną elitę. 
 
Klub został założony w 1968 roku przez włoskiego przemysłowca Aurelio Peccei i szkockiego chemika Alexandra Kinga podczas prywatnego spotkania w rezydencji należącej do rodziny Rockefellerów w Bellagio we Włoszech.
 

tenpenny.jpeg

 
Jednym z jego pierwszych osiągnięć była książka z 1972 r. Zatytułowana „The Limits to Growth ”, w której ostrzegano, że „jeśli wzorce konsumpcji na świecie i wzrost populacji utrzymają się na tym samym wysokim poziomie w tamtych czasach, ziemia osiągnie swoje granice w ciągu stu lat …”. 
 
… niesławna książka Klubu z 1991 r., Pierwsza rewolucja globalna,  zawiera fragment zatytułowany „Wspólnym wrogiem ludzkości jest człowiek”:
 
„Szukając wspólnego wroga, przeciwko któremu moglibyśmy się zjednoczyć, wpadliśmy na pomysł, że zanieczyszczenie, zagrożenie globalnym ociepleniem, niedobory wody, głód i tym podobne, pasowałyby do rachunku. W ich całości i interakcjach te zjawiska pasują i stanowią wspólne zagrożenie, któremu wszyscy muszą stawić czoła. Ale określając te niebezpieczeństwa jako wroga, wpadamy w pułapkę, przed którą ostrzegaliśmy już czytelników, a mianowicie mylenie symptomów z przyczynami. Wszystkie te niebezpieczeństwa są spowodowane interwencją człowieka w naturalne procesy i tylko poprzez zmianę postaw i zachowań można je pokonać. Prawdziwym wrogiem jest zatem sama ludzkość”.
 
Od tamtej pory elita … często argumentowała, że ​​metody kontroli populacji mają zasadnicze znaczenie dla ochrony środowiska. Nic więc dziwnego, że Światowe Forum Ekonomiczne w podobny sposób wykorzystywało kwestie klimatu i środowiska jako sposób na wprowadzenie na rynek niepopularnych w inny sposób polityk, takich jak… Wielki Reset.
 
PRZESZŁOŚĆ JEST PROLOGEM
 
… Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka, pragnącego uczynić dobro dla ludzkości, czy też naprawdę jest on synem nazistowskiego kolaboranta, który wykorzystywał niewolniczą siłę roboczą i pomagał nazistom w zdobyciu pierwszej bomby atomowej?
 
 Czy Klaus jest uczciwym menedżerem biznesowym, któremu powinniśmy zaufać, jeśli chodzi o stworzenie bardziej sprawiedliwego społeczeństwa i miejsca pracy dla zwykłego człowieka, czy też jest osobą, która pomogła wepchnąć Sulzera Escher-Wyssa w rewolucję technologiczną, która doprowadziła do jego roli w nielegalnym tworzeniu broni jądrowej? Powstania rasistowskiego reżimu apartheidu w RPA? 
 
Dowody, którym się przyjrzałem, nie wskazują na życzliwego człowieka, ale raczej na członka bogatej, dobrze połączonej rodziny, która w przeszłości pomagała tworzyć broń masowego rażenia dla agresywnych, rasistowskich rządów …
 
W styczniu Klaus Schwab ogłosił, że 2021 to rok, w którym Światowe Forum Ekonomiczne i jego sojusznicy muszą „odbudować zaufanie” do mas. 
 
Jeśli jednak Schwab nadal będzie ukrywać swoją historię i powiązania swojego ojca z „National Socialist Model Company”, którą był Escher-Wyss w latach trzydziestych i czterdziestych XX wieku, ludzie będą mieli dobry powód, aby nie ufać podstawowym motywacjom jego niedemokratycznemu programowi resetowania…
 
Klaus Schwab pomógł wyprać relikty epoki nazistowskiej, tj. nuklearne ambicje i ambicje związane z kontrolą populacji, aby zapewnić ciągłość głębszego programu. 
 
Służąc jako przywódca w Sulzer Escher Wyss, firma starała się wesprzeć nuklearne ambicje reżimu południowoafrykańskiego, wówczas najbardziej nazistowskiego rządu na świecie, zachowując dziedzictwo Eschera Wyssa z czasów nazizmu. 
 
Następnie, za pośrednictwem Światowego Forum Ekonomicznego, Schwab pomógł zrehabilitować politykę kontroli populacji pod wpływem eugeniki w okresie po II wojnie światowej, kiedy ujawnienia nazistowskich okrucieństw szybko przyniosły pseudonaukowym badaniom bardzo złą sławę. 
 
Czy jest jakikolwiek powód, by sądzić, że Klaus Schwab w jego obecnym kształcie zmienił się w jakikolwiek sposób? A może nadal jest twarzą publiczną wieloletnich wysiłków mających na celu zapewnienie przetrwania bardzo starej agendy?
 
Ostatnie pytanie … Czy Klaus Schwab próbuje stworzyć Czwartą Rewolucję Przemysłową, czy też próbuje stworzyć Czwartą Rzeszę?
 
Pierwszy komentarz od Jeffa – czy Schwab jest Żydem?
W tej historii jest coś więcej. Rzeczy, o których nie wspomina Vedmore. To nie przypadek, że Klaus Schwab jadł śniadanie 11 września z rabinem w Nowym Jorku. Jeśli poszukasz nazwiska Schwab, okaże się, że jest to żydowskie imię pochodzące z obszaru Frankfurtu w Niemczech. To samo dotyczy jego żony Hilde Stoll.
Vedmore wspomina swoją babcię, Marie Lappert. Lappert to także żydowskie imię i absolutnie nic nie można znaleźć na temat matki Klausa. To tak, jakby nigdy nie istniała. Niektórzy badacze uważają to za bardzo dziwne.
Około 1935 roku, według Vedmore, fabryka Escher Wyss została finansowo wykupiona przez Szwajcarski Bank Centralny. Dlaczego bank centralny Rothschilda miałby ratować firmę handlową w Niemczech tuż przed wojną? Firmę, która później stała się ważną „nazistowską firmą „wizytówką”?
A może najważniejsze, dlaczego ta firma nigdy nie była bombardowana ani atakowana podczas wojny?
Wszystko to można wytłumaczyć, gdy weźmie się pod uwagę, że Schwab jest naprawdę Żydem lub dokładniej mówiąc, krypto-żydem.
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.