Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Jak oszukiwani i manipulowani są Żydzi

Dr.Henry Makow: Jak oszukiwani i manipulowani są Żydzi

W 2016 siedziałem w kawiarence w Toronto odwiedzanej przez Żydów i słyszałem kobietę mówiącą brzdącowi o tym, że „Clinton jest dobry, Trump zły”. Nie znam innego narodu o tak wypranych mózgach jak mój.

Kabalistyczny judaizm to kult szatański jak jego produkt – masoneria. Tylko zainicjowani znają prawdziwy program. Szeregowcy są oszukiwani.

Zniknąłby antysemityzm gdyby więcej Żydów uznało, że wielu Żydów (i masonów) to pionki wykorzystywane do zainstalowania piekielnego NWO. Pionki się poświęca.

Oszustwo covid prowadzą kabalistyczny (masoński) kontrolowany przez Żydów system bankowy, masmedia i politycy. To oni są prawdziwym wirusem.

Ludzkości narzucono Potęgę Oszustwa. W tym sensie wszyscy stajemy się Żydami, poborowymi w kabalistycznym kulcie jako mięso armatnie.

 

Dr Henry Makow

 

Żydowskie dzieci uczy się, że Żydzi są nienawidzeni, mimo, że nie popełnili żadnych wykroczeń ani z powodu ich winy.

 

Uczy się je, że antysemityzm to nieracjonalna wada Gojów. Wyjaśnienia tego dziwacznego zachowania Gojów obejmują zazdrość, robienie z siebie kozła ofiarnego, albo Ukrzyżowanie Chrystusa.

 

Żydowskie dziecko naturalnie dorasta czując, że jest obcym, i społeczeństwo ma wady. Idealista, ono chce „zmieniać świat” tak żeby nie było niesprawiedliwości. W ten sposób ono nieświadomie staje się podatnym narzędziem „rewolucyjnego” albo globalistycznego planu  żydowskiej elity władzy /Jewish power elite’s „revolutionary” or globalist agenda.

 

Apologeci służący tej elicie dalej wprowadzają w błąd Żydów. Niedawny artykuł Dennisa Pragera, np., zatytułowany „Obwiniać Żydów? / „Blame the Jews?” rozpoczyna się słowami: „Żadna grupa na świecie nie była celem tak licznych poprzekręcanych i śmiesznych oskarżeń”.

 

Przysłała mi go żydowska czytelniczka. Zobacz, my jesteśmy naprawdę prześladowani, chciała powiedzieć. Prager, współautor Dlaczego Żydzi? Przyczyna antysemityzmu /Why the Jews? The Reason for Anti Semitism (2003) zajmuje się pojęciem, wysuniętym przez Pata Buchanana i innych, że Żydzi odpowiadali za wojnę iracką. Porównuje to z innymi fantastycznymi oszczerstwami, np. Żydzi rozpoczęli Wielką Zarazę, albo dokonywali mordów rytualnych na gojowskich dzieciach.

 

„Wiele grup nienawidzono w historii, ale ich nienawistnicy nigdy nie wyprodukowali tak wielu kłamstw, nie mówiąc o takich ogromnych kłamstwach, jak ‚wrogowie’ Żydów – pisze Prager. „Warto przeanalizować to najnowsze oszczerstwo, tylko po to by zrozumieć antysemityzm i olbrzymią rolę jaką odgrywa on na świecie”.

 

Prager wskazuje, że w rządzie Busha „nie ma ani jednego Żyda”. Pyta dlaczego „niektórzy widzą Żydów za wojną zainicjowaną przez nie-Żydów?”

 

Nieszczęśliwie nie wspomina o b. przewodniczącym Defence Policy Board Richardzie Perle i zastępcy sekretarza obrony Paulu Wolfowitz.

Wolfowitz był w TIME magazine z 21 grudnia w artykule zatytułowanym „Ojciec chrzestny wojny irackiej /Godfather of the Iraq War”.

„Żydzi są jedną z głównych sił próbujących wprowadzić USA do wojny. Największe żydowskie niebezpieczeństwo dla tego kraju jest w ich wielkim posiadaniu i wpływie w naszych filmach, prasie, radio i rządzie. Mówię, że LIDERZY narodu żydowskiego chcą nas zaangażować w wojnę z powodów, które NIE SĄ AMERYKAŃSKIE.” – Charles Lindbergh

 

Artykuł zatytułowany „Brzemię Białego Człowieka /White Man’s Burden” iw izraelskim dzienniku Ha’aretz stwierdza:

„W ub. roku w Waszyngtonie pojawiła się nowa wiara: wiara w wojnę z Irakiem. Tę żarliwą wiarę rozpowszechniała mała grupa 25 czy 30 neokonów, prawie wszyscy Żydzi, prawie wszyscy intelektualiści (częściowa lista: Richard Perle, Paul Wolfowitz, Douglas Feith, William Kristol, Eliot Abrams, Charles Krauthammer), ludzie którzy są przyjaciółmi i kultywują jeden drugiego i są przekonani, że idee polityczne są główną siłą napędową historii”.

 

William Kristol powiedział, że ta grupa jest w większości odpowiedzialna za wojnę.

 

Moje zdanie jest takie, że żydowscy propagandyści jak Dennis Prager, wprowadzają w błąd Żydów. Dopóki będą myśleć, że są nielubiani bez żadnego powodu, Żydami będzie można manipulować. Ich działania kreują większy antysemityzm, i błędne koło trwa dalej.

KOLEJNE KŁAMSTWO

Niektóre „antysemickie” oskarżenia faktycznie pokazują tajne działania żydowskich mocodawców. Jaskrawy tego przykład zwrócił moja uwagę w tym tygodniu.

 

Byłem syjonistą. (Nadal uważam, że Izrael powinien zatrzymać swoje granice z 1967, i Palestyńczykom powinno się hojnie zrekompensować.)

Zawsze wierzyłem w żydowską wersję wydarzeń w 1948. Ta historia jest taka: Po podzieleniu przez ONZ Ziemi Świętej, arabskie narody zorganizowały się by wypędzić Żydów w morze. Przed tym morderczym atakiem Arabowie poprosili swoich rodaków, by wyjeżdżali dla swojego bezpieczeństwa. 700.000 Palestyńczyków wyjechało z własnej wolnej woli. Tak, była pojedyncza rzeź, Dier Yassin, ale to była łotrowska akcja terrorystów z Irgun.

 

Zastanawiałem się nad imigracją do Izraela w 1971, i nigdy nie brałem pod uwagę sprawy własności tej ziemi. Siedziałbym we wcześniej arabskich domach i myślałbym: „Ojej, to takie dziwne”.

 

Teraz, po 56 latach, pojawia się prawda. Izraelici czekali na okazję poszerzenia się poza granice podziału. Palestyńczycy nie uciekli, a zostali wypędzeni. Była nie 1 a 24 rzezie. „Transfer” czy „czystka etniczna” była nienapisaną polityką izraelskiego premiera Davida Ben Guriona.

 

Izraelski historyk Benny Morris miał dostęp do archiwów IDF i uczciwość wypowiadania się. W wywiadzie z 8 stycznia /a January 8 interview in Haaretz, Morris mówi:

 

„24 rzezie. W niektórych przypadkach dokonano egzekucji na 4 czy 5 osobach, w innych liczby te były 70, 80, 100. Były też liczne samowolne zabójstwa. Zauważono w starych mężczyzn idących po polu – zastrzeleni. Kobieta znaleziona w opuszczonej wiosce – zastrzelona. Są przypadki np. wioska Dawayima [region Hebronu], do której weszła kolumna uzbrojona, strzelanina, i zabito wszystko co się ruszało.”

„Najgorsze przypadki były Saliha (70-80 zabitych), Deir Yassin (100-110), Lod (250), Dawayima (setki) i może Abu Shusha (70). Nie ma jednoznacznego dowodu na dużą skalę rzeź w Tantura, ale tam dokonano zbrodni wojennych. W Jaffie była rzeź, o której nic nie wiedziano aż do tej pory. To samo w  Arab al Muwassi, na północy. Około połowa tych aktów rzezi była częścią Operacji Hiram (na północy, październik 1948): w

Safsaf, Saliha, Jish, Eilaboun, Arab al Muwasi, Deir al Asad, Majdal Krum, Sasa. W  Operacji Hiram była niezwykle wysoka koncentracja egzekucji ludzi pod ścianą albo przy studniach w zorganizowany sposób.

„To nie może być przypadek. To szablon. Najwyraxniej różni oficerowie biorący udział w tej operacji rozumieli, że wydany im rozkaz wypędzania pozwalał im popełniać te czyny żeby zachęcić ludność do wyruszenia w drogę. Prawda jest taka, że nikogo nie ukarano za te akty mordu. Ben Gurion uciszał sprawę. Ukrywał oficerów dokonujących te rzezie”.

 

KONKLUZJA

Jak z traktowaniem amerykańskich Indian, założenie Izraela obejmowało niewybaczalne czyny. Uważam, że większość Żydów wierzy w te opowiadane im kłamstwa. Oskarżenia Arabów odrzucono jako „antysemityzm”.

Nie jestem ekspertem w sprawie antysemityzmu, ale podejrzewam iż wiele oskarżeń jest uzasadnionych. One odzwierciedlają to, że żydowscy Iluminaci, a konkretnie międzynarodowi bankierzy i wielu nie-żydowskich sojuszników narzucają swoją kontrolę na świat, posługując się ONZ jako słupem.

Nazywana globalizmem, ta długoterminowa agenda obejmuje atak na Boga, kraj, demokrację, naród i rodzinę, skutek czego powinien być oczywisty. Celem jest zastąpienie chrześcijańskich fundamentów zachodniej cywilizacji dziwaczną i dysfunkcyjną nauką Lucyfera. Rasa ludzka została porwana w celu zniewolenia jej.

Iluminaci działają pod licznymi przykrywkami, w tym „światowej rewolucji” (komunizm, feminizm, liberalizm, socjalizm), syjonizm, neo-konserwatyzm, i tajne organizacje jak masoneria i „Czaszka i Piszczele” George’a W Busha. CIA, Mosad, fundacje, think tanki, Rada Stosunków Międzynarodowych / CFR, i mas media są pośród ich narzędzi.

Żydzi  odgrywają nieproporcjonalną rolę w realizacji agendy Iluminatów. Wielu uważa, że kreują świecką humanistyczną utopię gdzie nie może istnieć „antysemityzm”. Inni chcą tylko kariery. Iluminat ukrywa się za nimi, i rozbraja opozycję nazywając ją „antysemityzmem”.

Wojna iracka i „wojna z terrorem” są częścią tego planu. Iluminat odpowiada za 11 IX, którego nie chce zbadać Bush. Oni manipulują wszystkich kłamstwami, nie tylko Żydów.

Wykorzystuje się każdego / Everyone is used. Holokaust mógł być najlepszym „wykorzystaniem” milionów Żydów jak moi dziadkowie, którzy zginęli. Obawiam się, że oni mogli zostać poświęceni dla utworzenia Izraela i NWO. Nie chcę by to przydarzyło się znowu komukolwiek.

——–

 

Pierwszy komentarz od Marka / First Comment from Mark:

 

Muszę się z Tobą zgodzić w 100%, że Żydzi mają prane mózgi – całkowicie. Np. ja, dość dobrze wykształcony pół-semita, po żydowskiej matce, dorastałem w bardzo żydowskim środowisku. Będąc oficerem wojskowego wywiadu i analitykiem strategicznym dla kilku organizacji Pentagonu, mam większą świadomość wydarzeń i ludzi niż przeciętny Józek.  A jeszcze kiedy miałem 50+ lat, odkryłem następujące brudne żydowskie pranie: (1) małżeństwo między Żydami i nie-Żydami zakazane w Izraelu; (2) praktykowanie chrześcijaństwa ograniczone w Izraelu, bo chrześcijanom, w tym mesjanistycznym Żydom, nie pozwala się głosić Ewangelii, (3) Żydzi faktycznie kontrolują media do takiego stopnia, że prawie 75% medialnych decydentów stanowią Żydzi; (4) rewolucja rosyjska była naprawdę rosyjską żydowską rewolucją, i (5) żydowscy bankierzy kontrolują finanse światowe, co jest zupełnie nieproporcjonalne do ich małej liczby.

 

Kiedykolwiek mały Żyd jak ja próbuje poinformować o tych faktach, on / ona nieuchronnie jest uznawany za „nienawidzącego się Żyda”, „chorego, przekręconego człowieka”, „zdrajcę” itd. Rozumiesz jak to jest. Dla grupy która chwali się otwartym dialogiem, moje plemię stało się obrzydliwie zamkniętym umysłem i ograniczonym przez swoich liderów w kwestii samokontroli.

 

https://www.henrymakow.com/

tłumaczenie: Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *