Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Jak James Perloff ominął bana od Amazona

Dr.Henry Makow: Jak James Perloff ominął bana od Amazona

Książka Jamesa Perloffa „The Shadows of Power” (1988) była pierwszą książką, którą przeczytałem i z której dowiedziałem się o NWO. Perloff nadal otwiera nam oczy swoją nową książką o Covidzie.

autor: Jamesa Perloffa
(henrymakow.com )
Kiedy wiosną wybuchła plandemia COVID, pisałem dużą książkę o „11 września”. Wkrótce jednak stało się jasne, że od „11 września”, plandemia była pilniejsza; Deep State robił wszystko, aby szybko zainstalować Nowy Porządek Świata.

Napisałem post na blogu o COVID w kwietniu. Gdy pojawiło się więcej informacji podważających oficjalną narrację, dalej rozbudowywałem post, ale pod koniec maja stawał się zbyt nieporęczny, by można go było czytać online; potrzebna była książka.
 
Pracowałem bez przerwy przez trzy miesiące. COVID-19 and the Agendas To Come, Red-Pilled ma 27 rozdziałów obejmujących praktycznie każdy aspekt fiaska COVID – liczne skutki blokad, masek i dystansowania się, jak zawyżają liczbę zgonów z powodu COVID, testy, różne teorie na temat tego, czym COVID naprawdę jest, Bill Gates, globalne szczepionki, śledzenie kontaktów, długoterminowe plany dotyczące cyfrowych identyfikatorów i społeczeństwa bezgotówkowego itp.
 
Aby zachować cenne treści usunięte z YouTube, sporządziłem transkrypcje usuniętych filmów i zacytowałem jako kluczowe fragmenty książki. Odpowiadając sceptykom, wszystko, co znalazło się w książce, zostało udokumentowane prawie 300 przypisami; i dodałem indeks dla ułatwienia wyszukiwania.

20 sierpnia wrzuciłem książkę na Amazon. W ciągu dwóch dni zajęła 254 miejsce wśród wszystkich książek na Amazon. Sprzedała się w ponad 3500 egzemplarzy w niecałe dwa miesiące, otrzymała ponad 50 ocen klientów, w tym 92% 5-gwiazdkowy i 8% 4-gwiazdkowy, i często zajmowała pierwsze miejsce w rankingu bestsellerów Amazona w kategorii „choroby układu oddechowego”.
Niemniej jednak 15 października Amazon zakazał jej sprzedaży za „naruszenie treści”. Odmówili określenia, jakie „treści” były naruszone. Amazon i Jeff Bezos mają oczywiście żywotny interes w stłumieniu nauki, która sprzeciwia się blokadom, z których ogromu korzystają.

Niektórzy błędnie myśleli, że zakaz Amazona zabił książkę. Przewidując możliwość cenzury, zamówiłem już osobny druk, który dotarł tydzień po zakazie. Jednak druk też się wyprzedał się z powodu wyższego niż oczekiwano popytu. Zamówiłem kolejny dodruk, który dotarł w zeszłym tygodniu.

Oto sposoby zakupu.
 
• Zakaz Amazona tymczasowo usunął książkę z głównych rynków, ponieważ Amazon działał jako dystrybutor. Jednak wynająłem własnego głównego dystrybutora i książka jest teraz z powrotem w tych miejscach, w tym Barnes & Noble https: //www.barnesandnoble. com / w / covid-19-and-the -agendas-to-come-red-pilled- james-perloff / 1137518804? ean = 9780966816044 , Booksamillion https://www.booksamillion.com/ p / Covid-Agendas-Come -Red- Pilled / James-Perloff / 9780966816044? Id = 8068805235163 , Powell’s Books i inni sprzedawcy.
 
• Kanadyjczycy kiedyś musieli płacić premię, aby książka była wysyłana z USA, ale teraz jest ona prowadzona przez Indigo https: //www.chapters.indigo. ca / en-ca / books / covid-19-and- the-agendas / 9780966816044- item.html? ikwid = james + perloff & ikwsec = Home & ikwidx = 2 # algoliaQueryId = ab7fe2879ee72eceb28544c2cc05a1 0a , największa księgarnia w Kanadzie.
 
• Kupujący na całym świecie mogą teraz otrzymać książkę z brytyjskiego depozytu książek https: //www.bookdepository. com / COVID-19-Agendas-Come-Red- Pilled-James-Perloff / 9780966816044? ref = grid-view & qid = 1608296341758 & sr = 1-1 , który – co ciekawe – jest dostarczany do dowolnego kraju za darmo. Ale sprawdź aktualne ograniczenia wysyłki COVID, które często się zmieniają.
 
• Osobom z kontynentalnej części Stanów Zjednoczonych, które chciałyby, aby książka była dostępna w dużych ilościach do szerokiej dystrybucji wśród przyjaciół, rodziny i urzędników państwowych, sam ją oferuję https://jamesperloff.com/bulk- Rates-for-covid-19-and-the-the – plany na czerwono / z dużymi rabatami.
 
• Amazon zbanował książkę dzień przed przesłaniem cyfrowej wersji Kindle. Od tamtego czasu stworzyłem darmowy e-book i rozdałem niezliczone egzemplarze ludziom, którzy o to prosili z całego świata. E-book jest dostępny w trzech formatach (MOBI, EPUB i PDF), a wszystkie przypisy końcowe mają klikalne hiperłącza, dzięki czemu źródła można natychmiast zweryfikować. Kliknij tutaj https://jamesperloff.com/how- to-get-a-free-pdf-or-e-book- version-of-covid-19-and-the- agendas -to-come-red-pilled / dla szczegółów.

Ponieważ sytuacja COVID wciąż się rozwija, książka kieruje ludzi na stronę z aktualizacjami https://jamesperloff.com/ covid-book-updates / na mojej stronie internetowej, na której stale publikuję istotne wiadomości, gdy się psują.

Nadal rośnie cenzura. Wiele odpowiedzi, które wysłałem ludziom z mojej witryny, trafiło do ich folderów ze spamem. Mimo że nigdy nie byłem na Facebooku, FB blokuje teraz wszelkie wiadomości, które choćby wspominają o mojej stronie. Zacząłem to obchodzić, zmieniając adresy URL postów na krótkie linki.
 
Oczywiście jestem tylko jedną z niezliczonych firm, które stoją za cenzurą. Tego samego dnia, w którym Amazon zakazał mojej książki, YouTube usunął kanał raportu SGT z  liczbą 625 000 subskrybentów.
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.