Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr Henry Makow: Iluminaci planowali użyć szczepionek do ludobójstwa

Dr Henry Makow: Iluminaci planowali użyć szczepionek do ludobójstwa

Pozew z 2009 r .: „Międzynarodowy korporacyjny syndykat przestępczy opracował, wyprodukował, zgromadził i wykorzystał broń biologiczną w celu wyeliminowania populacji USA i innych krajów w celu osiągnięcia korzyści finansowych i politycznych”.

Podziękowania dla badacza Davida Livingstone’a za tę wskazówkę! Jego nowa książka jest dostępna online.

autor: Billa Lindnera  

(skrócone przez henrymakow.com)

 Jane Burgermeister, austriacka dziennikarka śledcza, w dniu 10 czerwca 2009 r. przedstawiła FBI w Austrii zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i kilku najwyższych rangą członkom rządu federalnego USA i przedstawiciele korporacji, dotyczące bioterroryzmu i prób popełnienia masowego morderstwa i wypuszczenia szczepionki przeciw grypie A / H1N1 firmy Baxter. Nie wiemy czy FBI prowadzi dochodzenie lub ujawni więcej współudziałów w ukrywaniu ohydnych zbrodni.

Burgermeister przygotowała nakaz przeciwko przymusowym szczepieniom, który został złożony w Ameryce. W kwietniu złożyła zarzuty przeciwko Baxter AG i Avir Green Hills Biotechnology z Austrii za produkcję skażonej szczepionki przeciwko ptasiej grypie, z zarzutami, że było to celowe działanie mające na celu spowodowanie światowej pandemii i czerpanie z niej korzyści.

Burgermeister przedstawiła dowody na akty bioterroryzmu, które naruszają prawo USA, popełnione przez grupę działającą w USA pod kierunkiem międzynarodowych bankierów kontrolujących Rezerwę Federalną, WHO, ONZ i NATO w celu przeprowadzenia masowe ludobójstwo na ludności USA przy użyciu genetycznie zmodyfikowanego wirusa pandemii grypy z zamiarem spowodowania ogromnej liczby zgonów. 

Nic dziwnego, że w tej grupie znajdują się urzędnicy zajmujący wysokie stanowiska rządowe w USA. Liderzy w Centrum Kontroli Chorób (CDC) również wiedzieli, że szczepionka nie jest bezpieczna.

Po raz kolejny główne media w USA nie wspomniały o tym, co nie jest zaskakujące, jeśli spojrzeć na sposób, w jaki celowo i wielokrotnie wprowadzały w błąd ten kraj – spójrz na ataki z 11 września i wszystko, co wydarzyło się odkąd Stany Zjednoczone rozpoczęły oszukańczą „wojnę z terroryzmem” pod rządami Busha. Nielegalna propaganda to potężna i niebezpieczna broń, z której rząd federalny korzysta od dziesięcioleci.

DOWODY PRZECIWKO URZĘDNIKOM WYSOKIEJ RANGI

Członkami tego przestępczego syndykatu byli: Koordynator ONZ ds. Grypy David Nabarro, Dyrektor Generalny WHO Margaret Chan, Sekretarz Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej USA Kathleen Sibelius, Sekretarz Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA Janet Napolitano, bankierzy David de Rotschild, David Rockefeller i George Soros, między innymi kanclerz Austrii Werner Faymann i austriacki minister zdrowia Alois Stoger.

Oskarżenia wniesione przez Burgermeister twierdzą, że wspomniani powyżej oskarżeni spiskowali między sobą i innymi, aby opracować, sfinansować i uczestniczyć w końcowej fazie wdrażania tajnego międzynarodowego programu broni biologicznej, w który zaangażowani są również giganci farmaceutyczni Baxter i Novartis.

swine-flu.jpeg

Dzięki bioinżynierii i uwalnianiu śmiercionośnych czynników biologicznych – wirusów ptasiej grypy i świńskiej grypy – jako pretekstu do wprowadzenia programu przymusowych szczepień, syndykat byłby w stanie podawać toksyczny czynnik biologiczny, który powoduje śmierć i obrażenia ludności Stanów Zjednoczonych stanowiące bezpośrednie naruszenie Ustawy o zwalczaniu terroryzmu w zakresie broni biologicznej.

 DOSTARCZONO 72 KILO ŻYWEGO WIRUSA PTASIEJ GRYPY FIRMIE BAXTER AG

… Dokumentacja Burgermeistera ujawnia, że uwolnienie wirusa miało być istotnym krokiem do wywołania pandemii, która pozwoli WHO ogłosić pandemię na poziomie 6. Wymienia prawa i dekrety, które pozwoliłyby ONZ i WHO przejąć Stany Zjednoczone w przypadku pandemii oraz ustawodawstwo, które wymagałoby przestrzegania obowiązkowych szczepień w USA po ogłoszeniu pandemii.

Przedstawiła dowody świadczące o tym, że wirusy ptasiej grypy i świńskiej grypy zostały w rzeczywistości poddane bioinżynierii w laboratoriach z wykorzystaniem funduszy między innymi dostarczonych przez WHO i inne agencje rządowe, oskarża, że cały biznes związany z pandemią świńskiej grypy jest masowym kłamstwem. Według wielu ekspertów „świńska grypa” to po części świńska grypa, po części ludzka i po części ptasia grypa, czyli hybryda, która może pochodzić tylko z laboratoriów.

Twierdzenia WHO, że ta „świńska grypa” jest pandemią, są celowo mylące, prawdopodobnie dlatego, że uwolnione wirusy zostały stworzone i wypuszczone z pomocą WHO, co czyni je odpowiedzialnymi przede wszystkim za „pandemię”. Burgermeister zauważył również, że liczby zgonów zgłaszane jako „świńska grypa” są niespójne i nie ma jasności co do sposobu dokumentowania liczby „zgonów”.

Pandemia może wystąpić, jeśli masowe szczepienia skażonej szczepionki są przeprowadzane pod pozorem ochrony populacji, ponieważ istnieją dowody wskazujące, że obowiązkowe szczepionki zostały celowo zanieczyszczone, aby spowodować śmierć.

Te same międzynarodowe firmy farmaceutyczne i międzynarodowe agencje rządowe, które opracowały skażone szczepionki, mają duże zyski na kontraktach na dostawę skażonych szczepionek, podczas gdy sponsorowane przez państwo media celowo rozpowszechniają dezinformację. zaprojektowany, aby zachęcić ludzi w USA do otrzymania skażonej szczepionki.

WYKORZYSTANIE BIO TERRORU DO ZMUSZENIA LUDZI DO ZRZECZENIA SIĘ PRAW

Modelowa ustawa o stanowych uprawnieniach do opieki zdrowotnej w sytuacjach nadzwyczajnych, ustawa o stanowych stanach zagrożenia zdrowia, prezydencka dyrektywa bezpieczeństwa narodowego nr 51, prezydencka dyrektywa o bezpieczeństwie wewnętrznym 20 oraz Międzynarodowe partnerstwo w sprawie ptasiej i pandemicznej grypy zostały po części zaprojektowane tak, aby wymagać szczepień w przypadku „nagłych wypadków narodowych” lub „ pandemii ”.

Burgermeister zarzuca osobom wymienionym w jej zarzutach (wspomnianych powyżej) wdrażanie i / lub przyspieszanie wdrażania „ustaw” i przepisów – w USA od 2008 roku – mających na celu pozbawienie obywateli Stanów Zjednoczonych zgodnych z prawem konstytucyjnych praw do odmowy wstrzyknięcia szczepionki.

Ci sami ludzie uznali za przestępstwo odmowę przyjmowania zastrzyków przeciwko wirusom pandemicznym i nałożyli inne nadmierne i okrutne kary, takie jak więzienie i / lub kwarantanna w obozach FEMA, jednocześnie uniemożliwiając ofiarom zastrzyków w USA ubieganie się o odszkodowanie za śmierć lub obrażenia, które wynikają z przymusowego wstrzyknięcia – po prostu kolejny dowód na to, że już dawno minął czas, aby uchylić całe nielegalne, niekonstytucyjne „ustawodawstwo ”, które nasi skorumpowani Republikanie i Demokraci w Kongresie umożliwili te zdradzieckie działania. Wszystko, co wydarzyło się od czasu, gdy kabała Busha zezwoliła na ataki z 11 września, zostało celowo zaprojektowane, aby zniszczyć prawa, wolności i kontrolować populacje.

Zgodnie z tradycją ostatnich ośmiu i pół roku, rząd federalny naruszył federalne przepisy dotyczące korupcji i nadużycia władzy, a także Konstytucję Stanów Zjednoczonych i Kartę Praw, tworząc podwaliny pod masowe ludobójstwo.

TRFINY FEMA

Podobnie jak w przypadku Iraku, masowe morderstwa były zaplanowane z góry. Objawienia o obozach koncentracyjnych FEMA i masowych trumnach / wkładkach do trumien, które zostały ujawnione, nagle wydają się mieć nieco większe znaczenie. Niektórzy twierdzą, że DHS nie został stworzony, aby zapewnić Amerykanom bezpieczeństwo. Został stworzony, aby ułatwić tworzenie masowych mordów. Wielu członków naszego rządu federalnego, z Kongresu, wymiaru sprawiedliwości i władzy wykonawczej wielokrotnie dopuściło się zdrady wobec narodu amerykańskiego, co również pomaga wyjaśnić, dlaczego rząd pomógł w atakach z 11 września – niedawno ujawniono, że NSA ma specjalna jednostka powołana do pomocy w usuwaniu przecieków dotyczących zaangażowania rządu w ataki z 11 września. Pomaga również wyjaśnić, dlaczego nic nie zrobiono administracji Busha za wszystkie zbrodnie, które popełnili z pomocą swoich pomocników w Kongresie i sądownictwie.

Burgermeister dalej oskarża firmy farmaceutyczne składające się z Baxter, Novartis i Sanofi Aventis o udział w programie broni biologicznej o podwójnym przeznaczeniu finansowanym przez syndykat przestępczy, którego celem jest zmniejszenie światowej populacji o ponad 5 miliardów ludzi w ciągu następnych dziesięciu lat poprzez popełnienie masowych morderstw i planowanie szerzenia terroru, aby usprawiedliwić zmuszanie ludzi do rezygnacji z przysługujących im praw. Brzmi znajomo? Powinno. Administracja Busha robiła to przez kilka lat.

Wydaje się, że Unia Północnoamerykańska, jak również celowe zniszczenie Konstytucji Stanów Zjednoczonych, miały na celu przekazanie kontroli nad zasobami naturalnymi, takimi jak woda i niezagospodarowane tereny naftowe, grupie międzynarodowych elit, a także całkowitej kontroli nad Ameryką Północną….

źródło: henrymakow.com

Film z napisami PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.