Strona główna > NWO > Apokalipsa > Dr Henry Makow – Dlaczego rabini ukrzyżowali Chrystusa

Dr Henry Makow – Dlaczego rabini ukrzyżowali Chrystusa

Co drażni ludzkość? Prawda, jest pomijana, ponieważ nie możemy uwierzyć, że tak ważne rzeczy mogą być jednocześnie tak proste. Kiedy  Chrystus obdarzył wszystkich ludzi Łaską Bożą, obraził żydowskie poczucie Narodu Wybranego. Według nich był to grzech niewybaczalny.

Chrystus powiedział, że Bóg jest w każdym.

Zdolność słyszenia Boga określa nas jako „ludzi”. Pozwala nam odróżnić dobro od zła, piękne i brzydkie, chore i zdrowe.Ten Boski Duch napełnia ludzkie życie, zgodnie ze wszystkimi prawdziwymi religiami. Jednak judaizm prosi o różnice.

rabbi-żydów-judaizm.jpg

Judaizm utrzymuje, że tylko Żydzi mają duszę; tylko Żydzi kierują wolą Bożą; tylko Żydzi są ludźmi. Ziemia należy do Żydów. Nie-Żydzi istnieją, aby służyć Żydom. Naród żydowski jest Bogiem narodu żydowskiego, przeznaczonym do rządzenia światem.

Żydowska nienawiść do wszystkiego, co chrześcijańskie, wywodzi się z tej prymitywnej ideologii plemiennej. Zaryzykowałbym przypuszczenie, że wiele historii można przez to wyjaśnić.

Ale jest gorzej. Muszą zniszczyć cywilizację chrześcijańską, aby odbudować świat na swój własny chory obraz. Nazywają to „uzdrowieniem świata”. Jesteśmy bardzo podobni do pasażerów w samolocie porwanym przez kult zagłady. Jesteśmy pasażerami Titanica. Jesteśmy w niewoli chorych psychicznie ludzi.

Widzisz, Bóg jest ich konkurencją. Musi zostać zniszczony wraz ze swoimi zwolennikami. W międzyczasie ludzkość musi zostać zdegradowana do poziomu – zwierząt!

Ludzkość musi zostać wprowadzona do ich kultu, jako jej słudzy.

lebedich.jpg

Taka jest ideologia  kultu zagłady, Chabadu . Większość Żydów odrzuca tych ludzi jako fanatyków i po prostu chce się asymilować. Nie podpisują się pod tą megalomanią.
Nie mówi się im o tym. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak to szaleństwo naraża wszystkich Żydów na niebezpieczeństwo.
Rabin Joachim Prinz zwrócił uwagę na „widoczną niezdolność Żydów do zrozumienia lub przewidzenia własnych katastrof. Żydzi, których historia składa się z jednej tragedii po drugiej, nie byli nigdy przygotowani na żadną z nich”.

Przywództwo żydowskie – Rotszyldowie i ich kohorty – podążają za tą ideologią. Czczą Lucyfera i są gotowi popełnić wszelkie zepsucie, aby to udowodnić. Niestety, ci wariaci kontrolują świat poprzez system bankowy. 

 

Skupili się na kartach kredytowych narodów i mogą sobie pozwolić na zakup wszystkiego i wszystkich. Oni posiadają „Globalizm”, który jest tylko maską dla ich tyranii.

Centralny system bankowy uosabia żydowski etos kabalistów: wyzyskiwanie Gojów. Każdego roku zdobywają miliardy odsetek za produkcję „kredytu” z powietrza, coś, co Goje mogliby zrobić sami, gdyby nie byli tacy tchórzliwi, przekupni i bezmyślni.

PASCHA
 
Podczas gdy  chrześcijanie upamiętniają Ukrzyżowanie, piątek 19 kwietnia jest również pierwszym dniem Paschy . Podobno upamiętnia wyzwolenie Żydów z niewoli egipskiej. Najprawdopodobniej był to pierwszy z wielu żydowskich wypędzeń na przestrzeni wieków za wykorzystywanie Gojów.

sam-e1525544181293.jpg

 
„W opowieści o wyjściu z Egiptu Biblia mówi, że Bóg pomógł dzieciom Izraela uciec z niewoli egipskiej, zadając dziesięć plag starożytnym Egipcjanom, zanim faraon uwolnił swoich izraelskich niewolników. Dziesiątą i najgorszą plagą była plaga śmierć pierworodnego Egiptu.
 
Izraelici zostali poinstruowani, aby oznaczyć drzwi swoich domów krwią zabitego wiosennego baranka i widząc to, duch Pana wiedział, że ma ominąć pierworodnych w tych domach, stąd angielska nazwa tego święta. „
 
WNIOSEK
 
Mam opinię antysemity, „nienawidzącego siebie” Żyda. W ten sposób oczerniają każdego, kto demaskuje ich kłamstwa. W rzeczywistości kocham moich rodaków. Wielu z nich jest niezwykle utalentowanych, pracowitych, inteligentnych i zabawnych. Dlatego boli mnie widok ich oszukanych i wykorzystanych dla celów zła.
Nie możesz rzucać wyzwania Bogu.
Kabaliści oskarżają swoich przeciwników o „nienawiść”. Oni są tymi, którzy nienawidzą, domagając się  zniewolenie nie-Żydów. 
Jak mówi Chrystus, Bóg jest Miłością.
 Bóg jest Życiem.
Wojna nie toczy się między grupami interesu. Wojna toczy się między miłością a nienawiścią, życiem a śmiercią.

120977-004-E85CF564.jpg

Nie ma miejsca na nienawiść do Żydów, muzułmanów, Murzynów czy Hindusów. Wszyscy urodziliśmy się w tym królestwie bez własnego wyboru. Sami napotkamy etap życia w którym samotnie staniemy twarzą w twarz z naszym Stwórcą. Potrzebujemy tylko odrobiny miłości, tak jak rośliny potrzebują słońca, żywmy się nią zamiast nienawiścią aby wydać owoc.

Bóg dał nam cud życia i obfitość miłości, aby się wspierać. Większość z nas nie ma wiele bogactwa. Jeden procent, który zagarnia 50% światowego bogactwa, musi rozluźnić swój uścisk i pozwolić głodnym milionom na godne życie we własnych ojczyznach.

 

Poszukiwanie nieograniczonego bogactwa jest autodestrukcyjne. Nie przynosi szczęścia. Jedyną rzeczą, której Rothschildowie  nie mają, jest miłość. Wzywam iluminatów, aby przyjęli Boga i odwrócili się od chaosu i kultu śmierci. Nie chcą oni tego słyszeć. Ale tylko Bóg może ich uszczęśliwić. To jest to, czego naprawdę każdy szuka przez całe życie.

Mamy wybór. Możemy czcić (być posłusznym) Bogu lub Szatanowi.

Jeśli będziemy posłuszni Bogu, ziemia stanie się niebem, ponieważ taki jest plan Stwórcy.

Jeśli przyjmiemy wolę szatana, ziemia stanie się piekłem.

Ta wojna toczy się między życiem a śmiercią. Podążając za kultem bogactwa i śmierci popełniamy samobójstwo.  Zamiast tego, w ten Wielki Piątek afirmujmy Życie!

Przede wszystkim musimy być Jednym. Musimy trzymać się razem i kochać się nawzajem.

źródło: henrymakow.com

4 thoughts on “Dr Henry Makow – Dlaczego rabini ukrzyżowali Chrystusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.