Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr Henry Makow: Czy nazistowscy Żydzi byli odpowiedzialni za Holokaust?

Dr Henry Makow: Czy nazistowscy Żydzi byli odpowiedzialni za Holokaust?

Autor: dr Henry Makow

W 1988 Gunther Plaut, wybitny kanadyjski rabin opublikował książkę sugerującą, że za holokaust byli odpowiedzialni frankistowscy Żydzi. Pomysł został poparty przez autorytet nie mniejszy niż Elie Wiesel.

„Człowiek, który byłby Mesjaszem” to nowatorska biografia Jakuba Franka (1726-1791), który przewodził satanistycznej herezji przeciwko ortodoksyjnemu judaizmowi. Frank twierdził, że jest Mesjaszem i reinkarnacją innego szatańskiego oszusta, Shabbetai Cvi (1626-1676). Ich celem było zniszczenie porządku społecznego (naród, rodzina, rasa, religia, majątek) i postawienie na głowie moralności Tory.

To, co było zabronione, było dozwolone: ​​cudzołóstwo, kazirodztwo, pedofilia. (To jest okultystyczne źródło naszego „wyzwolenia seksualnego”). Zainspirowani Kabałą, praktykowali „świętość przez grzech”. Dobro przyjdzie przez unicestwienie zachodniej cywilizacji i triumf Zła. Nienawidzili Żydów z Tory i nieustannie knuli spisek mający na celu ich zniszczenie.

Rothschildowie są sabatami-frankistami. Ten satanistyczny ruch dał początek Iluminatom, komunizmowi i NWO.

Kontroluje dzisiejszy świat. Ale jak na ironię, podczas gdy wielu iluminatów udaje Żydów, w rzeczywistości chcą zniszczyć Żydów, którzy wcześniej ich ekskomunikowali i oczerniali.

plaut.jpg

(autor Gunther Plaut , 1912-2012, był przewodniczącym Kongresu Żydów Kanady w latach 1977-80)

Tak więc istnieje nierozpoznana schizma wśród narodu żydowskiego, w której heretycy wytępili główny nurt i przejęli kontrolę nad resztką poprzez syjonizm. Jednak z powodu antysemityzmu zorganizowanego przez Żydów (iluminatów), Żydzi błędnie trzymają się swojego przywództwa.

Hierarchia nazistowska miała pochodzenie frankistowskie. Przyjrzymy się temu dowodowi później. Ale najpierw zbadamy, co rabin Plaut, który był przewodniczącym Kongresu Żydów Kanady, powiedział o ich planie holokaustu.

CZŁOWIEK, KTÓRY BYŁ MESJASZEM

Frankiści zacierają ślady. Biografia Jacoba Franka jest dobrze znana, niemniej jednak Gunther Plaut dokładnie zbadał Franka i przedstawił spostrzegawczy i złożony portret Franka jako świadomego oszusta, który szukał władzy dla samego siebie.

Frank1.jpg

Według Plauta Frank uważał Żydów za barierę dla „nowego porządku”. W usta Franka wkłada te słowa:

„Tak, Żydzi. Ktoś przyjdzie i odkryje, że nie może naruszyć starych wartości, nie niszcząc ludzi, którzy naprawdę w nie wierzą i co gorsza, praktykują je. A kiedy jest przekonany, że Żydzi staną mu na drodze, znajdzie sposoby, aby ich wszystkich zabić. Zniszcz ich, wytępić jak robactwo. ” (str.141)

W swojej przedmowie Elie Wiesel mówi, że Plaut „przedstawia interpretację innej postaci [tj. Hitlera], który na innym poziomie sprzymierzył się ze Złym, aby zniszczyć nasz naród”. (13)

Frank Plaut powiedział, że „Żydów należy zabijać, ponieważ wierzą w tradycyjną moralność i tym samym utrwalają status quo na świecie”.

Ale satanistyczna nienawiść Franka do Boga w naturalny sposób rozciągnęła się na wszystkie religie:

„Przybyłem, aby sprowadzić na świat rewolucję. Muzułmanie, katolicy, rosyjscy lub greko-prawosławni, Żydzi – przybyłem, aby wyzwolić ludzi z niewoli prawa i zacznę od religii. Rozumiesz, oszukiwanie ich kapłanów i akolitów jest pożytkiem dla ludzkości ”. (str.151)

NAZIŚCI

Frankiści osiągnęli władzę, udając, że wyznają każdą religię i ideologię oraz przez małżeństwa mieszane z pokoleniami satanistów. Za kulisami rozwijali swoich krewnych i manipulowali wydarzeniami. W ten sposób uzyskali tajną kontrolę nad rządem i gospodarką.

plaut.jpeg

Są rozpoznawani po tym, że udają Chrześcijan, Żydów, Muzułmanów, itd. Typowym przykładem jest John Kerry, który udawał irlandzkiego katolika, podczas gdy w rzeczywistości jego ojciec był frankistowskim Żydem (który pracował dla CIA). Innym przykładem są angielscy Rotszyldowie, którzy poślubiają nie-Żydów, ale udają Żydów. Wszyscy oni są satanistami.

Frankiści prowadzili wojnę z Żydami, potępiając Torę i oskarżając ortodoksyjnych Żydów o rytualne składanie chrześcijańskich dzieci w ofierze. Frankiści byli odpowiedzialni za liczne pogromy. Czy to możliwe, że psychotyczna nienawiść Hitlera do Żydów wynikała z jego frankistowskiego pochodzenia? Uważa się, że jego dziadek był Żydem, prawdopodobnie Rotszyldem. (Żyd Frankenberger płacił alimenty.)

 

;goebbels.jpg

Adolf Hitler i jego przedstawiciele: Rudolf Hess, Marszałek Rzeszy Hermann Goering; Reichsleader z tej NSDAP, Gregor Strasser, dr Josef Goebbels, Alfred Rosenberg, Hans Frank, Heinrich Himmler, von Ribbentrop, von Keudell, Jordan i Wilhelm Hube, Reinhard Heydrich, Erich von dem Bach-Zelewski i von Keudell II.
Wszyscy z nich byli członkami tajnego Zakonu / Towarzystwo Thule. (Bronder, przed przyjściem Hitlera , 1964).

Frankiści mogą wyjaśnić obecność 150 000 częściowo żydowskich żołnierzy w armii niemieckiej.

WNIOSEK

Obwiniając „Żydów” za NWO, patrioci wpadają w pułapkę iluminatów. Patriota i Żydzi potrzebują nowego paradygmatu. Naród żydowski, a także wszystkie religie i narody, są kierowane przez frankistów (iluminatów) oraz ich lokajów.


Celem zarówno rewolucji, jak i wojny było zniszczenie zachodniej cywilizacji. W ten sposób frankiści (iluminaci) przejęli władzę po obu stronach i wznieśli wojnę dla ich własnego dobra. Przy okazji eksterminowali Żydów, którzy tradycyjnie się im sprzeciwiali.

Trwamy w zaprzeczaniu, dopóki nie uznamy, że kultura i polityka są kontrolowane przez satanistów, którzy chcą zniszczyć zachodnią cywilizację. Nie możemy tego zobaczyć, ponieważ „patrzymy przez okulary, które nasuwają na nasz nos”. ( Protokoły Syjonu)

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.