Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Celem bankierów centralnych jest komunistyczny, lucyferyczny Nowy Porządek Świata.

Dr.Henry Makow: Celem bankierów centralnych jest komunistyczny, lucyferyczny Nowy Porządek Świata.

W 1938 roku,  insider Iluminatów Christian Rakovsky potwierdził, że celem bankierów centralnych jest światowy komunizm, czyli  Nowy Porządek Świata.  „Jest tylko jeden cel, jeden cel: triumf komunizmu. To nie Moskwa narzuci swoją wolę demokracjom, ale Nowy Jork, nie  Komitet Centralny ale koncerny i banki z Wall Street”. „Lewica”,  zorganizowane żydostwo i masoneria są instrumentami tego programu. 

Po lewej, Christian Rakovsky z Leonem Trockim ok. 1924. Trocki, agent  iluminatów (kabalistycznych żydowskich bankierów centralnych) miał zastąpić Lenina, ale Stalin go pokonał. 

Henry Makow PhD.

Rok 1938, stalinowska policja przesłuchuje Christian G. Rakowski, lat 65,  założyciela Międzynarodówki Komunistycznej,  obnażył masoński spisek żydowskich bankierów w planowaniu światowej tyranii, czyli Nowego Porządku Świata.

50-stronicowy zapis jego przesłuchania zatytułowany Czerwona symfonia nie miał zostać upubliczniony.  

To chyba najbardziej wybuchowy dokument polityczny w historii nowożytnej. Ujawnia, dlaczego iluminaci stworzyli Hitlera, a następnie chcieli go zniszczyć, i dlaczego Stalin zawarł pakt z Hitlerem w 1939 roku.

 Christian Rakovsky był weteranem komunistycznym, któremu groziła  egzekucja za spisek mający na celu obalenie Stalina . Urodzony jako Chaim Rakover w 1873 roku, studiował medycynę we Francji, zanim został rewolucjonistą. Był liderem grupy terrorystycznej, która zaatakowała urzędników państwowych.

W 1919 roku Lenin powierzył mu kierownictwo rządu radzieckiej Ukrainy. Zachował terytorium dla bolszewików podczas wojny domowej  1917-1922. Stalin mianował go ambasadorem Rosji w Paryżu w 1925 roku.

Rakovsky należał do potężnej frakcji trockistowskiej, która przyjmowała rozkazy od Rotszyldów. Wielu z tej grupy zostało rozstrzelanych podczas czystki Stalina w partii komunistycznej w 1937 roku.


PRZESŁUCHANIE PÓŁNOCNE

Okoliczności przesłuchania o północy 26 stycznia 1938 r. Były bardzo dramatyczne.

Co mógłby powiedzieć Rakovsky, żeby uratować życie?

Rakovsky-01-400x330.jpeg

Wydaje się, że Rakovsky używa taktyki. Zdobył zaufanie, ujawniając prawdę, ale niektóre fakty pomija. Imponuje swojemu przesłuchującemu, że on i Trocki reprezentują niezwyciężoną siłę, którą nazywa „kapitalistyczno-komunistyczną międzynarodową finansjerą”.

Potwierdza, że ​​„ruch rewolucyjny” został zaprojektowany w celu zdobycia poparcia, udając, że służy moralnym i zbiorowym ideałom ludzkości. Prawdziwym celem jest jednak zapewnienie bankierom całkowitej władzy na świecie poprzez podział społeczeństwa i podważanie ustalonej władzy.

„Rewolucja” tak naprawdę oznacza „obalenie” zachodniej cywilizacji, zastąpienie Boga szatanem.

„Chrześcijaństwo jest naszym jedynym prawdziwym wrogiem, ponieważ wszystkie polityczne i gospodarcze zjawiska państw burżuazyjnych są tylko ich konsekwencjami” – mówi Rakovsky. (Wszystkie cytaty z Griffin, Fourth Reich of the Rich, 1988, s.264)

Pokój jest „kontrrewolucyjny”, ponieważ to wojna toruje drogę rewolucji.

Rakovsky, którego język został rozluźniony przez łagodny środek odurzający w jego winie, nazywa iluminatów „oni”. Jest członkiem, chociaż nie jest częścią wewnętrznego kręgu.

Wyjaśnia, że ​​„Iluminaci” to masońskie tajne stowarzyszenie oddane komunizmowi. Co istotne, jego założyciel Adam Weishaupt wziął nazwę od „drugiego antychrześcijańskiego spisku tamtej epoki – gnostycyzmu”. (249)


Przesłuchującym był jeden z najmądrzejszych agentów Stalina, Gavril Kus’min, znany jako „Gabriel”.

Oprócz technika dźwięku kolejną obecną osobą był doktor Jose Landowsky.

Werbowany przez NKWD, aby pomóc „rozluźnić języki więźniów”, dr Landowsky był zniesmaczony wieloma torturami, których był świadkiem.

Przesłuchanie Rakowskiego było jednak „serdeczne”. Dr Landowsky wątpi, czy łagodna euforia miała duży efekt.

Przesłuchanie, prowadzone w języku francuskim, trwało od północy do godziny 7:00. Następnie Kus’min nakazał Landowskiemu przetłumaczenie wywiadu na język rosyjski i wykonanie dwóch kopii.

Treść była tak zadziwiająca, że ​​Landowsky zrobił dla siebie dodatkową kopię. „Nie żałuję, że miałem na to odwagę” – napisał. (279) Bolszewicy zastrzelili ojca Landowskiego, pułkownika carskiego, podczas rewolucji 1917 roku.

Hiszpański faszystowski ochotnik znalazł później rękopis Landowsky’ego w chacie na froncie Piotrogrodu podczas drugiej wojny światowej. Zabrał go z powrotem do Hiszpanii, gdzie został opublikowany jako „Sinfonia en Rojo Mayo”. w 1949 roku.

Pełny tekst „Czerwonej Symfonii” umieścił w sieci Peter Myers.

Transkrypcja została opublikowana w języku angielskim w 1968 roku jako „Czerwona symfonia: X-Ray of Revolution”.


REWELACJE

Rakovsky daje swojemu przesłuchującemu zdumiewające spojrzenie na współczesną historię, aby udowodnić, że iluminaci kontrolują świat.

„Pieniądze są podstawą władzy” – mówi Rakovsky, a Rotszyldowie wytwarzają je dzięki systemowi bankowemu.

„Ruch rewolucyjny” był próbą Meyera Rothschilda i jego sojuszników, aby chronić i rozszerzać ich monopol poprzez ustanowienie totalitarnego Nowego Porządku Świata.

Według Rakovsky’ego „Rotszyldowie nie byli skarbnikami, ale wodzami tego pierwszego tajnego komunizmu… Marks i najwyżsi przywódcy Pierwszej Międzynarodówki… byli kontrolowani przez barona Lionela Rothschilda [1808–1878] (250)

Syn Lionela, Nathanael (1840-1915), musiał obalić chrześcijańską dynastię Romanoff. Poprzez swoich agentów Jacoba Schiffa i braci Warburg finansował stronę japońską w wojnie rosyjsko-japońskiej i nieudane powstanie w Moskwie w 1905 roku. Następnie wywołał pierwszą wojnę światową (Trocki stał za zabójstwem arcyksięcia Ferdynanda) i sfinansowaniem w 1917 roku Rewolucji Bolszewickiej. Rakovsky mówi, że był osobiście zaangażowany w przekazywanie funduszy w Sztokholmie. (251–252)

Żydowski ruch robotniczy lub „Bund” był narzędziem Rotszylda. „Tajna frakcja” Bundu przeniknęła do wszystkich partii socjalistycznych w Rosji i zapewniła kierownictwo rewolucji rosyjskiej, Mienszewicki premier Aleksander Kiereński byli jej tajnymi członkami. (253)

Trocki

Przywódcą ZSRR miał zostać Leon Trocki. Trocki, Żyd, ożenił się z córką jednego z najbliższych współpracowników Rotszylda, bankiera Abrama Żywotowskiego i stał się częścią „klanu”.

Lenin odrzucił Trockiego i zawarł pokój z Niemcami (traktat brzeski, 1918). To nie był plan Rotszyldów.

Pierwsza wojna światowa miała zakończyć się tak, jak druga wojna światowa. Rosja miała najechać Niemcy w 1918 roku i pomóc miejscowym „rewolucjonistom” w utworzeniu „republiki ludowej”.

Trocki był odpowiedzialny za próbę zamachu na Lenina w 1918 roku, ale Lenin przeżył. Kiedy Lenin miał udar w 1922 roku, Trocki kazał Levinowi, żydowskiemu lekarzowi Lenina, wykończyć go.

W tym krytycznym momencie wydarzyło się nieoczekiwane zdarzenie,Trocki zachorował i Stalin mógł przejąć władzę. W tym decydującym momencie trockiści udawali, że wspierają Stalina i infiltrują jego reżim, aby go sabotować.

Rakowsky charakteryzuje Stalina jako „bonapartystę”, nacjonalistę w przeciwieństwie do międzynarodowego komunisty, takiego jak Trocki, który służył bankierskiej agendzie.

„On jest zabójcą rewolucji, nie służy jej, ale korzysta z jej usług; reprezentuje najstarszy rosyjski imperializm, tak jak Napoleon identyfikował się z Galami …” (257)


STALIN

Aby kontrolować Stalina, międzynarodowa finansjera  została zmuszona do stworzenia Hitlera i partii nazistowskiej. Rakowsky potwierdza, że ​​żydowscy finansiści poparli nazistów, chociaż Hitler podobno nie był tego świadomy.

„ Ambasador Warburg przedstawił się pod fałszywym nazwiskiem, a Hitler nawet nie odgadł jego rasy… skłamał też co do tego, czyim był przedstawicielem… Naszym celem było sprowokowanie wojny, a Hitler był wojną… [naziści] otrzymali … miliony dolarów przesłanych z Wall Street i miliony marek od niemieckich finansistów za pośrednictwem Schachta; [zapewniających] utrzymanie SA i SS, a także finansowanie wyborów … „(259-260 )

Niestety dla bankierów Hitler również okazał się nie do pokonania. Zaczął drukować własne pieniądze!

„Przejął sobie przywilej wytwarzania pieniędzy, nie tylko fizycznych, ale i finansowych; przejął nietkniętą maszynerię fałszerstwa i wykorzystał ją do pracy na rzecz państwa … Czy potrafisz sobie wyobrazić, co by się wydarzyło … gdyby zaraził tym pomysłem inne państwa i doprowadził do powstania okresu autarchii [absolutnej władzy, zastępującej rządy bankierów]. Jeśli możesz, wyobraź sobie jego kontr-rewolucyjną funkcje … „( 263)

Hitler stał się większym zagrożeniem niż Stalin, który nie wtrącał się w pieniądze. Obecną misją Rakowskiego było przekonanie Stalina do zawarcia paktu z Hitlerem i odwrócenia agresji Hitlera na Zachód. Celem było to, aby Niemcy i kraje zachodnie wyczerpały się nawzajem, zanim drugi front został otwarty na wschodzie.

[ Według Waltera Kravitsky’ego, szefa sowieckiego wywiadu wojskowego w Europie, który zbiegł na Zachód i został później zamordowany w 1941 r., Stalin był zdeterminowany zawrzeć pakt z Hitlerem już w 1934 r. Nie miał ochoty walczyć z nazistami. Czy to możliwe, że Rakovsky i jego sponsorzy nie wiedzieli o tym? Kravitsky, On Stalin’s Secret Service (1939)]

Rakovsky wezwał Rosjan do stosowania taktyki „oszukiwania prawdy”. Rosjanie mieli  zaimplementować Hitlerowi prawdziwe pragnienie pokoju. Hitler nie miał podejrzewać, że został przygotowany do wojny na dwóch frontach.

Stalinowi dano wybór. Gdyby zgodził się podzielić Polskę z Hitlerem, Zachód wypowiedziałby wojnę tylko jednemu agresorowi – Niemcom. Gdyby odmówił, bankierzy pozwoliliby Hitlerowi zdetronizować go.

Kus’min zażądał jakiegoś wysokiego poziomu potwierdzenia. Rakovsky polecił mu spotkać się z Josephem Daviesem, ambasadorem USA w Moskwie, innym masonem i przedstawicielem międzynarodowej administracji komunistycznej Roosevelta.

Ktoś został wysłany do Daviesa, który potwierdził, że „wiele by się zyskało”, gdyby Rakovsky otrzymał amnestię. 2 marca 1938 r. Do Moskwy wysłano potężną wiadomość radiową zapisaną szyfrem z ambasady w Londynie. „Amnestia lub zagrożenie nazistowskie wzrośnie” – napisano. Davies uczestniczył w procesie Rakowskiego i pozdrowił go w masońskim geście. Tego samego dnia, 12 marca 1938 r., Hitler wkroczył do Austrii.

Wyrok śmierci Rakovsky’ego został złagodzony. Niektórzy uważają, że przeżył swoje lata pod przybranym nazwiskiem. Inne źródło mówi, że kazano go zastrzelić w 1941 roku.

Rozpoczęto tajne negocjacje z Hitlerem. Rezultatem był pakt Ribbentrop-Mołotow podpisany w sierpniu 1939 r. Zaledwie tydzień przed inwazją na Polskę.

Wydaje się, że przesłuchanie doprowadziło do porozumienia między Stalinem a Iluminatami.

Rakovsky powiedział Kus’minowi, że iluminaci nigdy nie zajmują politycznych ani finansowych stanowisk. Używają „pośredników”.

„Bankierzy i politycy to tylko ludzie ze słomy… chociaż zajmują wysokie stanowiska i wydają się być autorami planów, które są realizowane…” (248-249)

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *