Strona główna > NWO > Dr. Henry Makow: Ben Garrison – Gdzie rysujesz linię?

Dr. Henry Makow: Ben Garrison – Gdzie rysujesz linię?

Gdzie wytyczysz granicę? Noszenie nieskutecznej i wręcz szkodliwej maski jest obecnie codziennym wydarzeniem dla większości Amerykanów.
 
(henrymakow.com)
 
 
Bill Gates i jego opłaceni medyczni tyrani wraz z globalistami Illuminati stanęli na wysokości zadania. Masowe uległość poprzez strach, przyzwyczajają nas do robienia tego, co nam każą, jednocześnie rezygnując z naszej wolności. Jak myślisz, o czym rozmawiali na tych wszystkich spotkaniach Bilderberg?
 
Są właścicielami środków masowego przekazu, które od wielu miesięcy biją w rytm strachu. Nie mówią nam o swoich satanistycznych pedofilach na szczycie. Nie mówią nam o masowej kradzieży dokonanej przez Fed, która przynosi korzyści tylko im – globalnej elicie. Kłamią i przesadzają, nieustannie podsycając histerię związaną z COVID-19 – i obwiniają za to Trumpa. Ich planowane oszustwo zakończyło się sukcesem, tak jak przewidywał superkomputer Gatesa. Wszystko idzie zgodnie z planem.
 
Czy to nie dziwne, jak górne 0,001 procent – niewybrana elita, która jest właścicielem większości świata – zamyka teraz firmy i kieruje naszym życiem z powodu problemu medycznego. Nasi wybrani urzędnicy jadą na przejażdżkę. Większość gubernatorów i burmistrzów wielkich miast to marionetki globalistów.
 
Wielu z nas głośno narzekało na maski ale prawie wszystkie owce są posłuszne. 
 
Czas oporu minął. Osiągnął masę krytyczną. Każdy sprzeciw jest teraz postrzegany jako wariactwo. Tak mnie traktowano w sklepie spożywczym. Byłem JEDYNYM bez maski, a kasjerka warknęła na mnie rozkaz zachowania dystansu społecznego. Byłem chorobą w jej oczach. Globalistom udało się podzielić i podbić ludzkość w zaledwie kilka miesięcy.
 
Zobaczymy, że ten schemat się powtarza z obowiązkową szczepionką. Czy to będzie ostatnia linia na piasku? Czy Amerykanie w końcu wyprostują kręgosłup wrzeszcząc: „NIE!” Jeśli tego nie zrobią, przejdziemy do następnego kroku firmy Gates: światowego identyfikatora cyfrowego. Co się z tym wiąże? System bezgotówkowy. System kredytu społecznego. Chicoms ma już część tego planu. Gates, bankierzy centralni, Dolina Krzemowa, socjaliści i wielkie globalne korporacje chcą kontrolować każdy aspekt naszego życia. Ich zaawansowana technologicznie pętla znajduje się na naszych szyjach.
 
Zobaczymy ich znak bestii. Zakaz kupowania i sprzedawania, dopóki ktoś nie będzie częścią ich demonicznej siatki kontrolnej. I podobnie jak komunistyczne Chiny będą obozy koncentracyjne. Chiny gromadzą teraz miliony chińskich muzułmanów i wpychają ich do pociągów… do gułagu.
 
Myślisz, że to nie może się tutaj zdarzyć? To będzie. Wszystko, co musimy zrobić, to przestrzegać prawa.
źródło: https://www.henrymakow.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *