Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr.Henry Makow: Bankierzy chcą nowego systemu aby osiągnąć cyfrową walutę światową

Dr.Henry Makow: Bankierzy chcą nowego systemu aby osiągnąć cyfrową walutę światową

„Kryzys” musi być najpierw tak głęboki, tak długi i tak nie do zniesienia, że ​​„rozwiązanie” składające się z trzech składników byłoby do zaakceptowania (podobnie jak wprowadzenie Rezerwy Federalnej w 1913 r.) ”
Powstanie kartelu Systemu Rezerwy Federalnej poprzedziła długa seria sztucznych „kryzysów”:

W 1913 roku Ameryka była gotowa, usmażona jak dobrze wysmażony stek, na „rozwiązanie, które pozwoliło zakończyć wszystkie kryzysy”. To była Rezerwa Federalna, prywatny monopolista pieniężny, który najpierw zamknął Amerykę, a potem świat w więzieniu „długu”.

Obecny system pieniężny zapewnia głównym bankierom wszystkie narzędzia potrzebne do rozwoju lub kurczenia się gospodarki.

Nasza wolność gospodarcza jest ograniczona, ponieważ właściciele systemu pieniężnego określają, ile pieniędzy i długu generuje gospodarka. Jednak w ramach tego systemu nadal istnieje swoboda decydowania o tym, w jaki sposób przedsiębiorca organizuje swoją działalność, a konsument może decydować o dokonaniu zakupu.

Ta minimalna wolność gospodarcza to za dużo dla wielkich bankierów. Chcą nowego systemu, który dostosowuje każdy zakup i określa indywidualnie: co można kupić, za jaką cenę, od kogo, ile itd.

Wszystko w oparciu o dystrybucję mocy, kredyt społeczny, sztuczną inteligencję i całkowitą kontrolą nad każdym indywidualnym myśleniem i działaniem.

Podobnie jak w 1913 roku, ten nowy system będzie przedstawiany jako „niezbędny”, aby zapobiec nowym „kryzysom”. Nowe motywacje będą polegały na tym, że „lepiej dla środowiska”, „dla zabezpieczenia naszych emerytur”, „lepiej dla społeczeństwa” i jeszcze więcej takich bzdur. „Rozwiązanie” będzie oparte na 3 filarach:

– technologia blockchain;
– logika sztucznej inteligencji, duże zbiory danych;
– chip hostowany w ludzkim ciele – Patent Microsoft 666

Aby to osiągnąć, najpierw trzeba ztworzyć „kryzys” tak głęboki, tak długi i tak nie do zniesienia, że ​​„rozwiązanie” składające się z trzech składników byłoby do zaakceptowania (podobnie jak wprowadzenie Rezerwy Federalnej w 1913 r.).

Świat musi spodziewać się bezprecedensowych trudnych ekonomicznych czasów, kiedy znów będziemy dobrze wysmażeni i będziemy gotowi do przyjęcia jeszcze ściślejszej kontroli nad naszymi działaniami, niż narzuca nam rzeczywisty system pieniężny. Dlatego obecny system jest pozbawiony ujemnych stóp procentowych.

Każdy, kto martwi się o swoją emeryturę lub oszczędności, powinien najpierw zbadać powstanie obecnego systemu pieniężnego, prawdziwy cel Rezerwy Federalnej, a następnie zrozumieć pojawienie się niewytłumaczalnej logicznie ujemnej stopy procentowej i określić jej ostateczność.

 źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.