Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr. Henry Makow: Antygoizm wywołuje antysemityzm

Dr. Henry Makow: Antygoizm wywołuje antysemityzm

Wieki temu zebrali się żydowscy faryzeusze i  opracowali Talmud Babiloński deklarujący wieczną wojnę ze wszystkimi Gojami

(Zastrzeżenie – to jest program zorganizowanego żydostwa. Chociaż wielu Żydów (i nie-Żydów) zostało oszukanych i poparli niszczącą naród globalistyczną politykę i oszustwo COVID, większość Żydów nie nienawidzi Gojów i faktycznie chce się asymilować.)

Taxi

(skrót – henrymakow.com)

Pierwszy pocisk nienawiści wystrzelili Żydzi w Talmudzie.

Ten ludobójczy, plemienny elaborat jest pierwszym zanotowanym przypadkiem żydowskiego antygoizmu. To miało miejsce dobrych kilka milleniów zanim nawet wymyślono pojęcie antysemityzmu. Starożytni Żydzi umieścili tę historyczną i religijną deklarację na piśmie ok. 2.000 lat zanim w ogóle odnotowano pogromy i prześladowania religijne Żydów.

„Zorganizowane żydostwo to kwas żrący wciekający w szczeliny społeczeństwa w
imię ‚zmian społecznych’ w celu osłabienia go. Pomimo tej postawy moralnej, nie ma żadne-go prawdziwego pragnienia by wzmocnić Gojów. Zobacz w tym świetle liberalizm, feminizm, migrację i homoseksualizm”.
(Ten mem usunięto z wyszukiwarek)

Teraz naprawdę wiemy o ludobójczych inklinacjach Żydów z ich własnych talmudycznych pism: dość dobrze ukrywane przed widokiem Gojów przez tysiące lat, aż do czasu kiedy internet wyraźnie ujawnił żydowskie złe zamiary wobec Gojów.

Ta od dawna milcząca żydowska wojna z Gojami trwa dalej ok. 4.000 lat później; z takim  wyjątkiem, że teraz ta ‚wieczna’ wojna z gojami jest jawna i bardzo złośliwa i nihilistyczna: już po doprowadzeniu do zniszczenia wielu nowoczesnych gojowskich krajów, jak i zgonów setek milionów niewinnych Gojów od końca lat 1800. Tu zaliczam ofiary obu wojen światowych, rosyjskiej rewolucji, jak i minionych i obecnych niszczących wojen blisko-wschodnich – liczne dzikie wojny, których architekci pokazali wyraźny odcisk żydowskiego palca.

Kiedy trzeźwo przemyśli się treść i kalendarz żydowskiego Talmudu, można jedynie wywnioskować, że antygoizm pokazał się przed antysemityzmem, a zatem, antygoizm faktycznie jest źródłem antysemityzmu. Co więcej, możemy tylko powiedzieć, częściej niż nie, że antysemityzm jest reakcją na ukryty i jawny antygoizm.

Żydzi często mówią „Antysemita!” Żebyś nie zobaczył ich „antygoizmu”.

Tak, antygoizm jest głównym źródłem i przyczyną antysemityzmu.

To jest takie proste.

I zdumiewające jest to, że w Internecie nie można znaleźć ani jednej akademickiej literatury na ten temat. Zdumiewające jest też to, że niektóre słowniki nawet nie zamieszczają hasła „antygoizm” jako frazy czy słowa – a te które je mają, faktycznie podają złą definicję.

Tak, samo to w ogóle nie zaskakuje: biorąc pod uwagę to, że Żydzi są mistrzami mrocznej sztuki oszukiwania i masowego odwracania uwagi; jak i to, że posiadają swoje czy rządzą zachodnimi ministerstwami edukacji, mediami głównego nurtu/MSM, kulturą tożsamościową, cenzurą internetu itd.

Od II wojny światowej, i wszystko dzięki nieustannej propagandzie Hollywoodu i MSM, pozornie, nowoczesnych Żydów postrzega się jako zarówno ofiary jak i bohaterów. (Sprzeczność w terminologii, nie?!) Żydzi nieustannie mówią nam, że antysemityzm to „nieracjonalna nienawiść do Żydów”. Przynajmniej to była ich definicja i temat rozmowy w czasie i po II wojnie światowej.

Około 70 lat po tzw. niemieckim holokauście i utworzeniu ludobójczego państwa Izrael, ta stara definicja teraz przekształciła się w faszystowską – „krytyka Izraela to nowy antysemityzm”.

To oznacza, że nie wolno krytykować nawet żydowskiej „własności”, i każdy pojedynczy żydowski rząd jest święty. To, drogi czytelniku, jest twoją definicją „zero wolności słowa” dla wszystkich Gojów, nie tylko dla białej rasistowskiej mniejszości. Tu wyraźnie widzimy, że z każdą zaktualizowaną żydowską definicją „antysemityzmu”, większa liczba Gojów cierpi  ostrzejszą cenzurę i mroczniejszy los społeczny.

Powiedzmy tu wyraźnie, że nowoczesnej broni używanej przez Żydów przeciwko gojowskiemu społeczeństwu jest wiele, i najpotężniejszą bronią jaką mają jest ich tzw. „narracja holokaustyczna”. Elita świecka jak i rabiniczni Żydzi wykorzystują holokaust jako brzęczącą piłę łańcuchową by uciszyć i cenzurować Gojów. Oni wykorzystują holokaustyczną narrację do prania mózgów niepodejrzewających Gojów jak i samych Żydów. Holokaustyczne pranie mózgu jest niewątpliwie najpotężniejszym eliksirem dla mózgu jaki Żydzi wymyślili. Co więcej, to holokaustyczne pranie mózgu faktycznie zbroi szkalo9wanie „antysemita”. Bez prania mózgu holokaustyczną narracją szkalowanie „antysemitą” byłoby zupełnie bez znaczenia i nieskuteczne.

Tu, oczywiście, można się zastanowić: dlaczego Żydzi są takimi entuzjastycznymi zwolennikami tyranicznej cenzury co do swoich spraw plemiennych? Dlaczego Żydzi zawsze atakują kiedy chodzi o gojowską wolność słowa? Co oni próbują ukryć? Jakie mroczne prawdy i historie ciągle usiłują zakopać i przysłonić przed wzrokiem Gojów? Jedni powiedzieliby, że niespójności w lukratywnej narracji holokaustycznej wyjaśniają to żydowskie zachowanie antyspołeczne wobec dociekliwych Gojów. Oczywiście, to jest prawdą – i nazywam to zespołem „obrony złotego cielca”. Ale też powiem, że to jest głębsze. Powiem, że żydowska elita boi się, że gdyby zdemaskowano oszustwa w żydowskiej narracji holokaustycznej i stałyby się powszechnie znane, to następna duża demaskacja, nie matka wszelkich celów dla światła słonecznego będzie treść i kalendarz żydowskiego Talmudu.

„My Żydzi, jesteśmy i będziemy niszczycielami. Nie możecie nic zrobić by spełnić nasze żą-dania i potrzeby. Zawsze będziemy niszczyć, bo chcemy mieć własny świat”.

Inaczej mówiąc, Żydzi boją się żeby Goje en masse nie odkryli, że pierwszy pocisk nienawiści jest faktycznie osadzony i skamieniały w żydowskim Talmudzie.

Żydzi ogromnie się boją żeby Goje nie odkryli prawdziwej tożsamości właściciela pierwszego pocisku nienawiści w wojnie między Gojem i Żydem.

Oni absolutnie i totalnie boją się odkrycia ich patologicznego i głęboko zakorzenionego antygoizmu.

Na pewno udało im się stłumić „antygejowską” dyskusję i debatę przez ponad 4.000 lat – nawet udało się im tajnie stłumić nawet tylko „wzmiankę” o frazie „antygoizm”.

Dlatego więc, czy nie nadszedł czas teraz, zanim żydowska cenzura stanie się bardziej dusząca, by szczerze i nago położyć ten kluczowy temat na stole, by wszyscy mogli go zbadać? Czy nie jest czas żeby zacząć pytać Żydów dlaczego wystrzelili pierwszy pocisk? Powiem to prosto: obowiązkiem wszystkich Gojów jest teraz sprzeciwić się powszechnemu  „antysemickiemu” szkalowaniu – powszechnym „antygojowskim”. Mogę was zapewnić, (z doświadczenia0, że Żydzi stają się oniemiałymi jąkałami kiedy Goj wyjdzie z tematem żydowskiego antygoizmu. Jest tak dlatego, jak wszyscy wiemy, że nie istnieje hasbara w żydowskim słowniku, która może wyjaśnić trwałą nienawiść jaką czują Żydzi do Gojów przez millenia.

Czas pogadać en masse o antygoizmie.

Czas żeby Żydzi zmierzyli się ze swoim kryptonitem. [fikcyjna substancja pochodząca z planety Supermana]

————————-

Pierwszy komentarz od GB

Kontrowersja Syjonu Douglasa Reeda dość dobrze wyjaśnia tę reakcję.  Zagłębia się w żydowską duszę, i uwzględnia ok. 2.000 lat żydowskiej historii , z cytatami i odniesieniami do żydowskich ekspertów od judaizmu i syjonizmu. Nie ma żadnego innego znanego źródła tak zorganizowanej nienawiści, według mnie, jaka przeszła przez wieki, teraz wryta w naszą politykę, nasze prawa i nasze codzienne życie. Talmud jest jednym, Księga Powtórzonego Prawa (Stary Testament), która jest częścią judaizmu, jest drugim. Czytałem ją wielokrotnie, i jest bardzo toksyczna  dla każdego innego niż Żydzi, Judejczycy.

Chrześcijaństwo (włączająca i uniwersalna miłość) i judaizm (wykluczająca i uniwersalna nienawiść do wszystkich innych), teraz walczą o dominację. Jest to starożytna walka, która dalej szaleje o kontrolę naszych umysłów i naszego życia. Tu można zobaczyć Covid 19. Istnieją lepsze, bardziej ludzkie sposoby kontroli populacji, jak edukacja i wyższy standard życia, Panie B Gates.

Wszyscy czekamy, cały świat, by zobaczyć raz na zawsze, czy judaizm i Żydzi w końcu dołączą do reszty ludzkości. DR uważa, że w końcu to zrobią. Alternatywą jest zabicie nas wszystkich, bo nie wszyscy z nas zgodzą się na rządzenie ich sposobem. DR dalej mówi, że to dołączenie do nas może nie nastąpić aż po, jeszcze innym pożarze ludzkości, może Covid 19, albo III wojna światowa, zapalona na Bliskim Wschodzie?? Czy oni naprawdę chcą mieć tak dużo krwi na rękach?

Jestem prostym człowiekiem, chcę tylko prowadzić proste komfortowe życie, kochać i być z rodziną. Nie chcę III wojny światowej, ani Covid 19. Dlaczego tak trudno jest komuś to zrozumieć. Czego ci ludzie, Żydzi czy Goje, którzy prowadzą nas od katastrofy do katastrofy, naprawdę chcą. Dołączyć już do nas.

Użyłem słowa Żyd tylko by odnieść się do narodu żydowskiego. Jeśli jest postrzegane i odczuwane jako uwłaczające, nie zamierzałem tego. Niedawno dowiedziałem się, że jestem po części Żydem, ze strony matki.

Wcześniej bałem się wyrażać swoją opinię, a teraz bardziej boję się milczeć.

https://www.henrymakow.com/2020/07/anti-gentilism.html

Tłum. Ola Gordon

One thought on “Dr. Henry Makow: Antygoizm wywołuje antysemityzm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *