Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dr. Ewa Kurek: Holokaust Żydów rękami Żydów [wideo]

Dr. Ewa Kurek: Holokaust Żydów rękami Żydów [wideo]

Żydzi po całym świecie ścigają „wojennych zbrodniarzy” oraz tropią wszystkie przejawy „antysemityzmu” podczas gdy sami mają ręce zbrukane krwią żydów ginących w obozach koncentracyjnych i gettach. Prawo żydowskie nie traktuje żydowskich oprawców na równi z gojami dlatego żaden Żyd nie został nigdy skazany za zbrodnie na własnym narodzie.

Ewa_Kurek

Dr. Ewa Kurek, historyk badająca żydowską historie wyjaśnia, że nie ma czegoś takiego jak cywilizacja judeo-chrześcijańska, ponieważ dzieli nas fundamentalna różnica.

„Żydzi w sytuacji zagrożenia życia, zachowują się jak stado lwów. Słabsi giną, umierają. Silniejsi mają prawo żyć” – historyk, Dr. Ewa Kurek

W tradycji chrześcijańskiej  społeczność broni najsłabsze jednostki, natomiast w społeczności żydowskiej najsłabsze jednostki wydawane są na pożarcie, taka jest mentalność żydów oraz tak stanowi żydowskie prawo.

„Jeżeli przed sądem Izraela stanie Żyd, któremu udowodniono, że w Getcie Warszawskim własnymi rękami zabił 100 żydów, a 1000 innych załadował do wagonów i posłał na śmierć do Treblinki i udowodni, że ratował własne życie, to nie poniesie kary” – historyk, Dr. Ewa Kurek

Więcej na temat żydowskich kłamstw oraz szkalowania przez żydów Polski i Polaków w 10 minutowym wywiadzie z panią dr. Ewą Kurek.

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *