Strona główna > Zdrowie > Dr David Martin: Nadużyciem jest nazywanie tego szczepionką

Dr David Martin: Nadużyciem jest nazywanie tego szczepionką

„Powiedzmy to jasno… to nie jest szczepionka. Oni posługują się określeniem „szczepionka” by przemycić to przez zwolnienie z odpowiedzialności wobec zdrowia publicznego. To nie jest szczepionka.

To jest mRNA zapakowana w grubą kopertę, która jest podawana do komórki. Jest to urządzenie medyczne opracowane do pobudzenia komórki człowieka by stała się twórcą patogenu. To nie jest szczepionka. Szczepionki faktycznie są prawnie zdefiniowanym terminem w ramach zdrowia publicznego; są prawnie zdefiniowanym terminem według standardów CDA i FDA. O szczepionka szczególnie ma pobudzać odporność u przyjmującej ją osoby, i ma też zakłócić jej szerzenie.

I ona tym nie jest. Oni (Moderna i Pfizer) bardzo jasno powiedzieli, że szczep mRNA wchodzący do komórki nie ma zatrzymać szerzenia, a jest lekiem. Ale gdyby mówiono o tym jako leku, to nie dostaliby sympatycznego ucha władz zdrowia publicznego, bo wtedy ludzie powiedzieliby „Jakie są inne leki?”

Dr David Martin: ‘To nie jest szczepionka. Jest po to żebyście chorowali'.

Używanie określenia szczepionka jest nieuzasadnione zarówno ze względu na definicję prawną, jak i faktycznie jest to cios bez ostrzeżenia dla otwartego i swobodnego dyskursu… Moderna powstała jako firma chemioterapii dla raka, a nie jako producent szczepionek dla

SARS-COV2. Gdybyśmy powiedzieli, że zamierzamy dać ludziom chemioterapię profilaktyczną na raka, którego jeszcze nie mają, wyśmialiby nas, bo to głupi pomysł. To właśnie jest to czym jest. Jest to urządzenie mechaniczne w formie bardzo małego pakietu technologii, który wkłada się w system człowieka by aktywować komórkę żeby stała się miejscem wytwarzającym patogen.

I odmawiam stwierdzenia w jakichkolwiek rozmowach, że w rzeczywistości jest to kwestia szczepionek. Jedynym powodem, dla którego termin ten jest używany, jest nadużywanie przypadku Jacobsona z 1905, który został błędnie przedstawiony od czasu gdy go napisano. I jeśli mamy być tu szczery, faktycznie nazwalibyśmy to urządzeniem patogenu chemicznego, które naprawdę ma uruchomić produkcję chemicznego patogenu w komórce. Jest to urządzenie medyczne, a nie lek, bo zgadza się z definicją urządzenia CDRH. To nie jest żywy system, nie jest system biologiczny, a technologia fizyczna – tak się składa, że jest wielkości pakietu molekularnego.

Musimy więc naprawdę mieć pewność, że nie damy się nabrać na ich grę, bo ich zdaniem, jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, mamy zamiar wdać się w rozmowę o szczepionkach, ale to nie jest, jak sami przyznają, szczepionką. W rezultacie dla każdego słuchacza musi być jasne, że nie damy się nabrać na tę nieudaną definicję, tak jak nie ulegniemy ich przemysłowej chemicznej definicji zdrowia. Obie są funkcjonalnie wadliwe i stanowią domniemane naruszenie wykorzystywanej konstrukcji prawnej. Jestem sfrustrowany kiedy słyszę, jak aktywiści i prawnicy mówią: „będziemy walczyć ze szczepionką”. Jeśli mówisz, że to szczepionka, to już przegrałeś bitwę. To nie jest szczepionka. To stworzono byś chorował.

80% osób narażonych na SARS-COV2 to nosiciele bezobjawowi. 80% osób którym to wstrzyknięto doświadczają niepożądany kliniczny skutek. Wstrzykuje ci się substancję chemiczną by wywołać chorobę, a nie po to by wywołać reakcję immuno-transmisyjną. Inaczej mówiąc, nic w niej nie zatrzyma cię przed przekazaniem czegokolwiek. Chodzi o to byś zachorował, i żeby twoje komórki wywoływały chorobę.

Kiedy płatnikiem za dystrybucję informacji jest branża zajmująca się dystrybucją, przegrywamy, bo jedyną narracją jest ta, która zostanie zrekompensowana przez osoby wypisujące czek. Dotyczy to naszych polityków… i naszych mediów – za które zapłacono – jeśli podążasz za pieniędzmi, to zrozumiesz, że w żadnej sieci nie ma przeciwnego głosu.

 

To oświadczenie pojawiło się po raz pierwszy na
Facebook 5.01.2021

 

https://traditioninaction.org/Cultural/E105_Vac.htm

Tłumaczenie: Ola Gordon

 

One thought on “Dr David Martin: Nadużyciem jest nazywanie tego szczepionką

  1. Szczepionka to forma podatku od oddychania. Nie zapłacisz to będziesz miał zmniejszoną możliwość oddychania poprzez założenie ci szmaty. Nadal nie zapłacisz to druga szmata! Areszt domowy! Zakaz poruszania się gdziekolwiek!

    Przypomnę wszystkim gojom, że podatek od osób indywidualnych w Stanach Zjednoczonych jest nielegalny!

    A JEST!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.