Strona główna > Rosja > Dożyliśmy czasów ostatecznych…”Gwiazdy Dawida” na prosforach…List do Redakcji…

Dożyliśmy czasów ostatecznych…”Gwiazdy Dawida” na prosforach…List do Redakcji…

List do Redakcji: „Witajcie. Ludzie już w moskiewskich cerkwiach widzieli prosfory z sześciokątnymi gwiazdami zamiast prawosławnego krzyża. Czyż jest to jeszcze prawosławna cerkiew, gdzie na prosforach widnieją judaistyczno-izraelskie gwiazdy ?”

Оd Redakcji: Absolutnie i bezwarunkowo sześciokątne gwiazdy, złożone z dwóch przeciwstawnych sobie trójkątów, na prawosławnych prosforach są niedopuszczalne, pomimo tego, że dopiero z początkiem XIX wieku żydzi zaczęli przyjmować tę gwiazdę jako godło narodowe i tylko w ciągu ostatnich dwustu latach taka sześciokątna gwiazda widnieje na synagogach, w żydowskich gazetach, wydawnictwach, na pomnikach nagrobnych i w wieku XX na fladze izraelskiej.

Na prosforach w cerkwiach prawosławnych powinien widnieć krzyż Chrystusowy. Ale, jak nam wiadomo, obecna heretycka hierarchia, na czele z łże-patriarchą Cyrylem, która przechwyciła władzę w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, maszeruje siedmiomilowymi krokami w objęcia Antychrysta. Sami idą na zatracenie i taszczą za sobą całą, naiwną i łatwowierną, prawosławną owczarnię. Obyś pokarał ich Panie !

Za: https://3rm.info/main/69251-dozhilis-poslednie-vremena-shestikonechnye-zvezdy-na-prosforah-foto.html

17.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.