Strona główna > NWO > Dowódca amerykańskiej armii ostrzega przed kosmitami i hybrydami [wideo]

Dowódca amerykańskiej armii ostrzega przed kosmitami i hybrydami [wideo]


Szef sztabu armii amerykańskiej, generał Mark A. Milley wygłosił bardzo dziwne przemówienie, mówiąc do żołnierzy, że nadchodzą dla nich niezwykle trudne czasy w których trzeba będzie stawić czoła nie tylko terrorystom ale również małym zielonym ludkom oraz armiom hybryd.

maxresdefault (1)

Przemówienie z 21 kwietnia 2016 r. na Norwich University College of National Services z okazji 100-tnej rocznicy powstania Korpusu Szkoleniowego oficerów rezerwowych (ROTC) na Norwich University.

Poniżej jest strona rządowa z biografią generała Mark A. Milley
https://www.defense.gov/About/Biographies/Biography-View/Article/614392/general-mark-a-milley/

„Musicie otworzyć umysły. Przystosować się do złożoności świata, w którym dynamicznie zmienia się tak wiele elementów, że trudno to opisać. Jeśli świat w roku 1916 lub 1945 był złożony, to ten dzisiejszy jest jeszcze bardziej. Mogę to powiedzieć z własnego doświadczenia, i znam wielu ludzi, którzy powiedzieliby wam to samo.

Skończycie szkolenie i poznacie ten świat. Będziecie prowadzić żołnierzy, marynarzy i piechotę morską. Będziecie radzić sobie z terrorystami, armiami hybryd, małymi zielonymi ludzikami, plemionami, przywódcami międzynarodowymi i lokalnymi. Z polityką i gospodarką, ogniem bezpośrednim i pośrednim. Z tym wszystkim musicie sobie poradzić jednocześnie. Musicie być na to gotowi. Gotowość to według  mnie podstawa.” – Generał Mark A. Milley, Szef Sztabu Armii Amerykańskiej, Norwich University College of National Services, 21 kwietnia 2016r.

Poniżej znajduje się wideo z wypowiedzią generała Mark A. Milley wraz z komentarzem:

Michał KK


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *