Strona główna > Świat > Dowód: „porwanie izraelskich nastolatków” fałszywą flagą

Dowód: „porwanie izraelskich nastolatków” fałszywą flagą

Szef Mosadu przewidział „zostanie porwanych trzech nastolatków” tydzień zanim to się wydarzyło.

a
Tamir Pardo, szef izraelskiego Mosadu

Za każdym razem kiedy Izrael znajdzie się w kłopocie, jego wrogowie spieszą by mu pomóc. Albo tak mamy myśleć.

Szablon jest niepowtarzalny: Ameryka nalega by Izrael zamroził albo rozebrał osiedla. . . i nagle wybucha samobójcza bomba. Wspólnota międzynarodowa przypiera Izrael do ściany. . . wybucha kolejna bomba. Argentyńska wspólnota żydowska zaczyna sprzeciwiać się syjonizmowi. . . i zostają wysadzone w powietrze izraelska ambasada i Centrum Wspólnoty Żydowskiej w Buenos Aires.

Teraz cały świat uznaje i oklaskuje nowy koalicyjny rząd Palestyny, z udziałem nowo-pogodzonych PLA i Hamasem. Izrael się wścieka, wrzeszczy o „złych terrorystach Hamasu”. Nagle rzekomo porwani zostają trzej izraelscy nastolatkowie. Izrael obwinia Hamas, i wszczyna brutalny odwet na Zachodnim Brzegu.

Ale Hamas nie miał nic do zyskania, a wszystko do stracenia, żeby zorganizować taki rodzaj porwania. Jedynym beneficjentem jest Izrael, który chce zdelegalizować palestyński rząd koalicyjny. Sytuacja słusznie wrzeszczy „fałszywa flaga”!

Teraz okazuje się, że szef izraelskiego Mosadu faktycznie „wspomniał” o porwaniu tydzień wcześniej! W Haaretz czytamy:

Szef Mosadu przepowiada przerażająco prorocze porwanie

Dziesięć dni temu Tamir Pardo nakreślił scenariusz upiornie podobny do porwania 3 nastolatków, którzy zniknęli w czwartek na Zachodnim Brzegu.

Barak Ravid

Dziesięć dni temu, na rządowym spotkaniu ws. bezpieczeństwa, szef Mosadu Tamir Pardo nakreślił scenariusz upiornie podobny do porwania 3 izraelskich nastolatków, którzy zaginęli czwartkowej nocy [the kidnapping of the three Israeli teens]. . . „Co byście zrobili, gdyby za tydzień z jednego z osiedli zostały porwane trzy 14-letnie dziewczyny?” – zapytał. „Czy powiecie iż istnieje prawo, i nie uwalniamy terrorystów?”

Dlatego Tamir Pardo zdobył sobie miejsce w Holu Sławy prognostyków fałszywej flagi, razem z:

*Bush, Rumsfeld, Cheney, Wolfowitz, Cambone, Cohen, Kagan, Kristol, Libby, Rosen, Shulsky, i innymi z PNAC, którzy wzywali do Nowego Peaarl Harbour we wrześniu 2000, i dostali go dokładnie rok później

*Philip Zelikow, który opublikował w a 1998 article in artykuł w Foreign Affairs spekulujący o psychologicznych, politycznych i kulturowych konsekwencjach ogromnego ataku w stylu Pearl Harbor na Amerykę, takiego jak zniszczenie WTC

*Nick Rockefeller, który przez 11 IX powiedział Aaron Russo, że „będzie miało miejsce wydarzenie” [ “there’s going to be an event”], które wyśle Amerykę do wojny i wywoła sytuację kryzysową na poziomie krajowym

*Peter Power, szef Visor Consultants, który przyznał, że zamachy bombowe 7 VII w Londynie, idealnie imitowały ćwiczenia terrorystyczne [confessed that the 7/7 London bombings perfectly mimicked a terror exercise], które przewidziały wybuchy bomb w 4 dokładnie tych samych miejscach w dokładnie tych samych godzinach, jak wybuchły prawdziwe bomby.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2014/06/16/israeli-teens/

Kevin Barrett – 16.06.2014, tłum z j. ang. Ola Gordon.

(klikalne linki w źródle)

P.S. Zobacz także:

Porwanie i zabicie żydowskich nastolatków operacją Mosadu?

Czy porwanie trzech żydowskich kolonistów było izraelską operacją fałszywej flagi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *