Strona główna > Świat > Dostali zielone światło…

Dostali zielone światło…


http://tass.ru/mezhdunarodnaya-panorama/5188578

Siły powietrzne Izraela zaatakowały dziesiątki irańskich celów – armia
6:52 10 Maja 2018
Siły powietrzne Izraela zaatakowały dziesiątki irańskich celów – armia flickr.com/Israel Defense Forces

Damaszek (Syria), 10 maja. Źródło w izraelskiej armii poinformował, że siły powietrzne w kraju zaatakowały dziesiątki irańskich celów.

Jak donosi RIA novosti, ataku, według wojskowych, dokonano w odpowiedzi na atak rakietowy. Przy tym, jak informują „żadna irańska rakieta nie spadły na terytorium Izraela, strat i zniszczeń nie ma”.

Przypomnijmy, że wcześniej izraelscy wojskowi oświadczyli, że siły powietrzne kraju, zadawały ciosy bateriom obrony przeciwlotniczej Syrii, które, jak czytamy w komunikacie, otwierały ogień do samolotów Izraela.


12 thoughts on “Dostali zielone światło…

 1. Syria to ostatnia reduta wolnego świata która stawia opór chazarsko – szatańskiej mafii NWO. Osobiście myślałem, że plemie żmijowe poczeka do zakończenia mundialu (bo to niezły biznes) z rozkręcenim trzeciej wojny światowej.
  A niech się dzieje. Im szybciej, tym szybciej nastąpi interwencja Boga, bo bez Niego mamy prze……

  1. Bóg zawsze wspiera swoich a ten w którego wierzymy (Jahwe, Jehowa) jest Żydem. Jego syn to drugi Żyd.
   Stworzył *człowieka* na swoje podobieństwo ale chodzi tu o *człowieka* a nie o *goja* – ci drudzy (czyli my) to dzieci Szatana i demonów.
   Jeżeli Stanów i Żydów nie powstrzymają Ruscy i Chińczycy to nie powstrzyma ich nikt i całe to plugastwo będzie się panoszyć do dnia Śądu Ostatecznego i o jeden dzień dłużej.
   Miejmy nadzieje, że są jacyś inni potężniejsi bogowie bo jak nie to cienko z nami.

   1Sm15:
   1 Potem rzekł Samuel do Saula: «To mnie posłał Pan, aby cię namaścić na króla nad swoim ludem, nad Izraelem. Posłuchaj więc teraz słów Pana. 2 Tak mówi Pan Zastępów: Ukarzę Amaleka za to, co uczynił Izraelitom, jak stanął przeciw nim na drodze, gdy szli z Egiptu. 3 Dlatego teraz idź, pobijesz Amaleka i obłożysz klątwą wszystko, co jest jego własnością; nie lituj się nad nim, lecz zabijaj tak mężczyzn, jak i kobiety, młodzież i dzieci, woły i owce, wielbłądy i osły».

   1. Bóg to nie Jahwe ani Jehowa, nie jest też Żydem tak jak i jego syn nim nie był. Jude to Żyd a Jezus był JUDEJCZYKIEM.
    Pomiot żmijowy ukrywa swoją tożsamość bo to Aszkenazyjczycy a Aszkenaz był wnukiem Noego i synem Jafeta a nie SEMA.
    Rodzaju rozdz10:1 „Oto potomstwo synów Noego: Sema, Chama i Jafeta. Po potopie urodzili się im następujący synowie:
    2 Synowie Jafeta: Gomer, Magog, Madaj, Jawan, Tubal, Meszek i Tiras. 3 Synowie Gomera: ASZKENAZ, Rifat i Togarma.

    Nie są więc potomkami Sema tylko Jafeta co dyskwalifikuje ich jako linię rodową Jezusa.

    A ja nie jestem antysemitą tylko antyjafetytą 🙂

  1. No przecież stworzył on człowieka – Żyda na swoje podobieństwo. A jego syn to drugi Żyd. Jak syn to Żyd, to ojciec kto? Też Żyd.
   To nie żadne opętanie – poczytaj Biblię.
   Jeżeli Bóg – Jahwe jest prawdziwy (a nie jest tylko wymysłem Żydów) a do tego nie ma innych bogów potężniejszych od niego to my goje mamy przerąbane.
   Bóg Żyd będzie dbał tylko o dobro Żydów.

   1. Nie obraz się „Bobik”ale bluźnisz Bogu i Synowi Bożemu.niewiem jaką biblię czytasz ale w mojej nigdzie niejest napisane że Bóg jest żydem.żydzi to dzieci diabła.sam Jezus to potwierdził.

    1. No przecież Jahwe (Bóg z Biblii) zawarł przymierze z Żydami i był bogiem Żydów a Ty piszesz, że Żydzi to dzieci diabła.
     Czyli piszesz, że Bóg zawarł przymierze z dziećmi diabła czyli sam bluźnisz.
     Uważam, że wierzymy w Boga który nas obrobi i wszystko da Żydom.
     Jeżeli tak to wygląda to mamy przerąbane.

   2. Poczytaj też nowy testament który obalił biblie a Bóg przemówił po rozdarciu kurtyny że miłosierdzia chce nie ofiary ,i po to zesłał Chrystusa który to nazwał tych co go nie posłuchali czyli żydów plemieniem żmijowym i dziećmi anty chrysta więc nie pisz takich głupot.

   3. Bobik ty chyba cierpisz na jakąś żydo-hoplo-fobię.
    Ty wszędzie widzisz żydów. Dam ci radę nie otwieraj lodówki bo tam też może siedzieć żyd, wiesz taki mały co zapala to światełko 😉
    Bóg nie jest żadnym żydem, Jezus nie jest żadnym żydem, człowiek ten pierwszy stworzony przez Bóg nie jest żadnym żydem. Bóg nie zawierał żadnego przymierza z żydami.

    Zresztą ty sam się w tym gubisz, raz piszesz że Bóg był żydem, potem że był Bogiem żydów.

    W Biblii jest mowa o I Z R A E L I T A CH (Izraelita != żyd). Zresztą w swoim komentarzu wyżej sam podajesz cytat w którym jest nazwa Izraelici a nie żydzi.

    Wiesz skąd jest nazwa Izrael i izraelici? Od Jakuba któremu Bóg sam i osobiście zmienił imię z Jakub na Izrael. I jego synowie (lud, potomkowie) zwani byli właśnie Izraelitami, a dokładnie 12 pokoleniowym Izraelem bo synów miał właśnie 12.

    Poczytaj sobie kiedy spisano Biblię np. Septuagintę i kiedy wymyślono słowo żyd i z jakiego słowa ono powstało przez upraszczanie.
    A dojdziesz do tego od kiedy w Biblii zaczęły pojawiać się słowa żyd.
    Jak do tego dojdziesz to spróbuj wymyślić (kto wie może ci się uda 😉 komu mogło zależeć aby termin żyd wprowadzić aby potem tacy jak ty i tobie podobni ciągle mówili ten to żyd, tamten to żyd, tamta to żyd, wszyscy to żydzi…

    Dla twojej informacji Bobik, żydzi swoje pochodzenie (to żydowskie) dziedziczą po kobietach. Czyli nawet jak facet to żyd a ma dziecko z nieżydówką to dziecko żydem nie jest. Więc człowiek stworzony przez Boga nie może być żydem ani też syn Boży. W Biblijnych rodowodach zawsze są opisy kto pochodził od jakiego ojca, o matkach się nie wspomina.

    1. @cześć
     Żydzi to po prostu potomkowie Judy, jednego z synów Izraela (Jakuba). Takie postacie jak Dawid, Mojżesz, Salomon, czy Jezus wywodzą się z tego rodu czyli byli Żydami.
     Nie, to nie Szatan wymyślił słowo Żyd po to żeby ktoś tam nazywał tak innych. Można je przypisać jednej grupie etnicznej. Nazwijmy ją na potrzeby tej dyskusji szlachtą wśród Izraelitów.
     Żydostwo można było odziedziczyć tylko po matce bo było bardzo cenione. W tamtych czasach na wielką skalę szerzył się nierząd i ogólne kurestwo (zupełnie jak teraz w Europie, Stanach i gdzie indziej) i tak w zasadzie to często nie było wiadomo kto jest ojcem danego delikwenta. Testów DNA oczywiście nie było tak więc z przyczyn praktycznych żydostwo dziedziczyło się po matce bo zazwyczaj nie było wątpliwości, kim ona jest.

     Możesz się upierać, że przymierze było z szerszą grupą ludności (Izraelitami) ale tak czy owak nie było ono z nami tylko z Żydami i ich kuzynami.
     Co do Boga – Żyda to niestety każdy, który wierzy w Trójcę musi uznać że Bóg to Żyd bo Jezus na pewno był Żydem a Maria Żydówką.

     Podsumowując, Bóg do którego się modlimy faworyzuje Żydów, tak więc nam zabierze a Żydom da a do tego może im również nakazać żeby wymordowali ileś tam setek tysięcy a może i milionów z nas *bo z zapisów biblijnych wynika że często mu takie pomysły wpadają do głowy*. Pewnie zechce wymordować mężczyzn, kobiety, dzieci, niemowlęta i cały inwentarz.
     Może zostawi ze 30 tysięcy dziewic i odda je Żydom na prostytutki (z Biblii wynika że już coś takiego zrobił).

     Jeżeli nie ma potężniejszych sił od boga Jahwe i nie jest on tylko wymysłem Żydów ale prawdziwym bytem to wszyscy będziemy zgnojeni a cała nasza własność będzie oddana Izraelitom czyli Żydom i im podobnym.
     Nic tu nie poradzimy i nikt nam nie pomoże.

 2. Zbigniew Brzeziński: Rosja powinna przestać działać na własną rękę i przyłączyć się do amerykańskiej koalicji antyterrorystycznej w Syrii.—————————————————– ZE TEN DZIAD SZKODNIK JESZCZE ZYJE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *