Strona główna > NWO > Apokalipsa > To dopiero początek…Plemię bogobójców anulowało w Nazarecie świętowanie Narodzenia Chrystusa !

To dopiero początek…Plemię bogobójców anulowało w Nazarecie świętowanie Narodzenia Chrystusa !

Od Redakcji portalu www 3rm.info – Bracia i siostry, oto mamy pierwsze rezultaty działań satanistycznej sekty żydowskiej Chabad Lubavitch za pośrednictwem półgłupa Trumpa. Żydzi nie zdążyli jeszcze uzyskać międzynarodowej decyzji w sprawie Jerozolimy kiedy rozpoczęli już uciskanie chrześcijan.

To szatańskie plemię żydowskie wściekle nienawidzi Chrystusa i Jego wiernych wyznawców. I kiedy tylko posiądą oni pełną swobodę i siłę w działaniach to urządzą prawdziwe ludobójstwo według kryteriów religijnych, w pierwszej kolejności mordując chrześcijan. Oby Pan ich pokarał!

Burmistrz izraelskiego Nazaretu poinformował o tym, że wszystkie przedsięwzięcia i imprezy związane ze świętowaniem  Narodzenia Chrystusowego zostają anulowane. Przyczyną tej decyzji jest uznanie przez USA Jerozolimy za stolicę żydowskiego państwa.

Trump razem z judeosatanistami swoją decyzją bezwarunkowo pozbawił Święta Narodzenia Chrystusowego miliony ludzi. Najprawdopodobniej teraz w Izraelu uruchomiony został wieloetapowy proces, który ma w ostateczności doprowadzić do gorącego konfliktu pomiędzy żydami a Arabami i tym samym ma „wyczyścić budowlany plac” pod budowę Trzeciej Świątyni.

Trump podszedł do problemu Izraela z cyniczną przezornością rozumiejąc czym może to grozić Bliskiemu Wschodowi. I dzisiaj, w tym celu ażeby zaostrzyć sytuację i rozniecić płomienie nienawiści jeszcze bardziej, USA nazwały Ścianę Płaczu terytorium Izraela. Jak oświadczył zajmujący wysokie stanowisko przedstawiciel  administracji USA, strona amerykańska nie może sobie wyobrazić ażeby Mur Zachodni nie był częścią Izraela.

 

Na podstawie: http://3rm.info/main/69802-to-li-esche-budet-plemya-bogoubiyc-otmenilo-v-nazarete-prazdnovanie-rozhdestva-hristova.html

Publikacja: 16.12.2017

Przekład: AU

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *