Strona główna > Rosja > Donbas ostatecznie załatwiony !!!

Donbas ostatecznie załatwiony !!!

Donbas „spuścili”. I to jest fakt. Jeśli deklaracje prezydenta Ukrainy Petro Poroszenko-Walcmana o odzyskaniu przez Ukrainę, w ślad za Nadieżdą Sawczenko, Donbasu, są podyktowane planami humanitarnymi to można przyjąć to z zadowoleniem. Zakusy Kijowa na rosyjskie regiony nie potrzebują komentarzy, powiedział sekretarz prasowy prezydenta Federacji Rosyjskiej, Dmitrij Pieskow.

2726188 26.10.2015 Председатель медиасовета Русского географического общества Дмитрий Песков на пресс-конференции, посвященной проведению Всероссийского географического диктанта, в международном мультимедийном пресс-центре МИА "Россия сегодня". Алексей Филиппов/РИА Новости

„Jeżeli miał on na myśli to, że zamierza on odzyskać Donbas, kierując się względami humanitarnymi, to takie oświadczenie można poprzeć. I, właściwie, to jest to na co my w Moskwie mamy nadzieję” – Pieskow powiedział w czwartek dziennikarzom. „A w części Krymu to nie komentujemy roszczeń do rosyjskich regionów” – dodał Pieskow.

Wcześniej Poroszenko-Walcman powiedział, że zamierza odzyskać Donbas i Krym, tak jak wojskową Nadieżdę Sawczenko, która została skazana w Rosji na 22 lata za zabójstwo dziennikarzy WGTRK w Donbasie, a następnie została ułaskawiona przez Putina i w środę przewieziona była do Kijowa.

Za: http://3rm.info/main/62950-kremlevcy-slili-donbass-i-eto-fakt.html

Data publikacji: 26.05.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *