Strona główna > Świat > Donald Trump staje w obronie LGBT. Zaskakujący wpis prezydenta USA

Donald Trump staje w obronie LGBT. Zaskakujący wpis prezydenta USA

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump stanął w obronie środowisk LGBT. Trump zachęca inne państwa by dołączyły do USA.

„W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT [LGBT Pride Month] i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy również solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więzią, a nawet wykonują egzekucje osób ze względu ich orientacji seksualnej” – napisał Trump na Facebooku.

Prezydent USA podkreślił, że jego administracja rozpoczęła „globalną kampanię” na rzecz dekryminalizacji homoseksualizmu. Trump zaprosił inne państwa, aby dołączyły do niego w tej akcji.

____________________

_______________________________________________________________
Źródło: Twitter /m.jasińska
Za: https://forumemjot.wordpress.com/2019/06/03/donald-trump-staje-w-obronie-lgbt-zaskakujacy-wpis-prezydenta-usa/#more-66364
3.06.2019

One thought on “Donald Trump staje w obronie LGBT. Zaskakujący wpis prezydenta USA

  1. Obecnie to dyskryminuje się heteroseksualnych ludzi,do tego już dochodzi.A pedalstwo uważa się za normalne zachowania.To że Amerykanie mają w swoim wojsku np. pedałów czy trans nie znaczy że każdy kraj ma tak postępować.Starożytne Pompeje miasto grzechu to obecnie Ameryka.Tam też było wszelkie zboczenie,nawet pomniki z fallusem można było spotkać.homo,porno,pedofilia,zboczenie było na podobnym poziomie co dzisiaj.Zachód stoi na progu legalizacji pedofilii, zoofilii i innych zboczeń lansowanych.Holandia w tym przoduje kraj wiatraków i upadku moralnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.