Strona główna > Świat > Donald Trump: pierwszy żydowski prezydent Ameryki?

Donald Trump: pierwszy żydowski prezydent Ameryki?

„Nie zdziwiłabym się, gdyby Trump nawrócił się na judaizm w połowie swojej prezydencji.   Szok dla narodu byłby głęboki.  Dla Żydów byłoby to ostateczne zwycięstwo” —   Komentarz  Darkmoon.

ŻYDZI TRUMPA

a4

Kliknij, aby rozwinąć

GÓRNY RZĄD, od lewej do prawej: Ivanka (córka Trumpa);

David F. Friedman:  (adwokat Trumpa  przez ostatnich 15 lat i prezes Amerykańskiego Towarzystwa Przyjaciół Bet-El, osiedla na Zachodnim Brzegu, ma skrajnie prawicowe pro-Izraelskie poglądy i jest zagorzałym zwolennikiem nielegalnych osiedli);

Steven Mnuchin: (zarządzający funduszami inwestycyjnymi i menedżer funduszy hedgingowych, pracował dla Goldman Sachs przez 17 lat, jeden z najstarszych przyjaciół Trumpa).

Środkowy rząd, od lewej do prawej:

 Jared Kushner: ( żydowski zięć Trumpa i jego główny doradca);

 Jason Greenblatt:  (top doradca Trumpa w sprawach żydowskich  i Izraela, ortodoksyjny Żyd węgierskiego pochodzenia, wykonawca rozkazów  Jareda Kushnera, jego bezpośredniego przełożonego);

Sheldon Adelson:  (potentat w branży kasyn wartych 32,2 miliardów dolarów, fanatyczny syjonista, dał Trumpowi 125 milionów dolarów, aby w 2016 r. wygrał wybory, największy donator Trumpa).

Dolny rząd, od lewej do prawej:

(Charles Kushner, ojciec Jareda, na wskroś haniebny charakter z kryminalną przeszłością i wyrokami skazującymi na koncie);

Michael D. Cohen:  (adwokat i rzecznik Trumpa, nazywany „pitbullem Trumpa”, fanatycznie lojalny wobec Trumpa,   mówi, że ktoś, kto myśli, że Trump nie kocha i nie podziwia Żydów jest „zbyt wielkim ignorantem, żeby  angażować się z nim w rozmowę”).

DONALD TRUMP:
  Pierwszym żydowskim prezydentem Ameryki?

Dedykuję  mojemu kanadyjskiemu przyjacielowi, Lobro, zwolennikowi  Trumpa,  w nadziei, że ta debata pomoże mu zmienić zdanie.

UWAGA EDITORA. Są to obszerne fragmenty z debaty, w której uczestniczyło wiele osób, — wyrażone opinie i wypowiedziane słowa są autentyczne i prawdziwe. Aby sprawdzić autentyczność jakiegokolwiek cytatu, wystarczy kliknąć na link z nazwą, co spowoduje przeniesienie bezpośrednio do źródła cytatu. Debacie przewodniczy Lasha Darkmoon. (UWAGA! Przytaczam tylko najbardziej charakterystyczne fragmenty z publikacji — całość pod zamieszczonym poniżej linkiem odwołującym się do źródła — m.jasińska

Lasha Darkmoon: Wczoraj minęło 100 dni urzędowania prezydenta. Choć wydaje  się, że zrezygnował z większości swoich obietnic,  ocena jego akceptacji wzrosła z 37 procent w marcu do ponad 43 procent niedawno, głównie w wyniku jego wojennych działań w Syrii i Afganistanie. Jego popularność   wśród   Żydów   z pewnością wzrosła w ostatnich tygodniach, jak zobaczymy …. Wayne (1), rozumiem, że jesteś jednym z wielkiej liczby Żydów,   którzy  zawsze wspierali Donalda Trumpa z niezachwianą lojalnością.   Możesz  wyjaśnić swoje głębokie przywiązanie do Trumpa? Czy to dlatego, że uważasz, że Trump jest „dobry dla Żydów”?

WAYNE ALLEYN ROOT: Sądzę, że Donald Trump powinien być nazwany „pierwszym żydowskim prezydentem Ameryki”. Warto to pamiętać. Jestem żydowskim   dzieckiem   wykształconym  w Ivy League w Nowego Jorku. Zaufaj mi, Donald Trump jest tak blisko,  jak tylko można się zbliżyć do bycia naszym pierwszym żydowskim prezydentem. — Posiada bardzo unikalne cechy, które uczyniły z niego miliardera, a teraz prezydenta Stanów Zjednoczonych — są tak żydowskie, jak tylko mogą być!

LASHA DARKMOON: Trudno mi uwierzyć, że Trump jest „tak  żydowski, jak może”.   Jeśli tak, to w jaki sposób udało mu się zdobyć poparcie alt.right  tak wielu  zdeklarowanych  antysemitów?

WAYNE ALLEYN ROOT: Pozwolę sobie udowodnić, że Donald jest naszym pierwszym żydowskim prezydentem. — Donald jest żyjącym przez całe życie biznesmenem w Nowym Jorku, który zarobił fortunę na nieruchomościach. Nie można dostać więcej nie będąc żydowskim. No faktycznie można.
Jego letni dom Mar-a-Lago znajduje się na wschodnim wybrzeżu Florydy Południowej. Kiedy kupił swój dom na Florydzie — przekształcił go w popularny i ekskluzywny lokalny klub z otwartym członkostwem dla Żydów. Mar-a-Lago był pierwszym w historii klubem, który pozwolił na członkostwo Żydom w Palm Beach. — Donald zmienił zwyczaje najbardziej zamożnych, WiP-ów miasta w Ameryce, aby faworyzować Żydów.

LD:   Mój   dobry przyjaciel LOBRO trzyma kciuki za Trumpa, za to, że on w najbliższym czasie pospieszy na ratunek gojom i wyzwali ich z niewoli żydowskiej. Co myślisz o tej teorii? Wszelkie poważne próby rozprawienia się z Żydami byłyby oczywiście postrzegane jako podwójne przekroczenie żydowskich praw Jareda i Ivanka i wnuków.

WAYNE ALEYN ROOT: Donald jest typowym żydowskim rodzicem. Wszystkie dzieci Donalda  są absolwentami Ivy League —  podobnie jak moja córka, która niedawno ukończyła  z wyróżnieniem Harvard. Córka Donalda,  Ivanka przeszła na ortodoksyjny judaizm. To sprawia, że Donald jest pierwszym prezydentem w historii Ameryki z ortodoksyjnymi żydowskimi wnukami.

LD: Więc to co mówisz brzmi tak: najbardziej prawdopodobne jest, że Trump mojemu anty-syjonistycznemu znajomemu wbije nóż w plecy swoją ortodoksyjną żydowską rodziną.  — A co by było,  gdyby okazało się, że  zaczął  chronić Palestyńczyków i inne ofiary żydowskiej supremacji. Zastanawiam się,   w   jakim   stopniu   Ivanka  i Jared uważają się za ortodoksyjnych Żydów?

NATHAN GUTTMAN: (2): Ivanka Trump i Jared Kushner znaleźli dom w odległości 5,5 miliona dolarów w pobliżu centrum Chabad w Waszyngtonie. Co ważniejsze, że znaleźli też synagogę. Po wielotygodniowych poszukiwaniach domu, pierwsza córka i zięć są teraz gotowi osiedlić się w sąsiedztwie Kalorama (3) w Waszyngtonie i będą uczestniczyć w pobliskiej synagodze Chabad. Najpierw mieli zamiar przyłączyć się do Kesher Israel, ortodoksyjnej synagogi w Georgetown, ale w końcu wybrali mniejszą, ale bardziej centralnie zlokalizowaną synagogę Chabad, prowadzoną przez rabina Leviego Szemtowa.

(…)

WAYNE ALLEYN ROOT: Donald ma więcej chutzpah /bezczelności/ niż ktokolwiek, kogo kiedykolwiek spotkałem w moim życiu! Chutzpah jest unikalnym określeniem  pochodzącym z języka jidysz. Oznacza to, że jesteś tak   ambitny,   masz   tak   wysokie cele, że ludzie uważają, że jesteś jak orzech.   —  Donald ma wyższe cele niż ktokolwiek, kiedykolwiek żył. Teraz jest prezydentem Stanów Zjednoczonych!

(…)

WAYNE ALLEYN ROOT : Jak silne są więzy Donalda z Izraelem? Był Wielkim Marszałkiem corocznej parady „Salute Izraela”.  Żydowski Fundusz Narodowy przyznał Donaldowi w dowód uznania „Drzewo życia” za jego wspieranie i poparcie dla narodu żydowskiego i państwa Izrael.   Jewish Week potwierdził, że Donald hojnie przez wiele lat wspierał żydowskie dzieła charytatywne. —  Profesor “American Jewish History” powołuje się na „imponującą” dobroczynność  Trumpa dla żydowskich inicjatyw — wyraźnie nietypowych dla nie-Żyda.

(…)

SENATOR LINDSEY GRAHAM: (4):  Jestem teraz najszczęśliwszym facetem w Ameryce. Mamy prezydenta i bezpieczeństwo narodowe. Marzyłem o tym od ośmiu lat!  Prezydent Trump w ciągu 80 dni zrobił więcej,  aby poprawić świat, niż Obama zrobił to przez osiem lat.

(…)

MICHAEL  D. COHEN:  (5): (Rzecznik Trumpa „pit bull”): Nic nie denerwuje mnie bardziej niż liberalne media charakteryzujące poglądy pana Trumpa nieuprawniono,  rażąco i haniebnie,   jako rasistowskie.  Jako dziecko ocalałego z Holokaustu,  w moim domu rasizm nigdy nie był tolerowany  i nigdy bym nie pracował dla kogoś z takimi tendencjami. — Czy byłby  rasistą i uczestniczył  zarówno bat i bar  micwa  moich dzieci?

Czy uczyniłby Żyda szefem w swojej firmie i powierzył mu swoją osobę, aby chronił  jego, jego firmę i jego dzieci? Każdy, kto nawet przez chwilę wierzy, że jest to prawda,  jest zbyt wielkim ignorantem, aby angażować się z nim w rozmowę.  Trump jest wspaniałym człowiekiem i będzie żył zgodnie ze swą mantrą, i uczyni,  aby Ameryka znowu była wielka!

LD: Znowu uczynić Amerykę? Jak on może „uczynić Amerykę znowu wielką”, czy  siadając do obiadu z byłym skazańcem?   Mam na myśli przyjazne stosunki Trumpa z ojcem Jareda Kushnera, Charlesem Kushnerem, który przebywał w więzieniu za oszustwa podatkowe i szantaże — za zatrudnianie prostytutek do szantażowania świadków w sądzie. To znaczy, że mamy to, co mamy!

A on wygrał wybory i jadł z  Jaredem i Ivanką w okazałej   pałacu Mar-a-Lago estate,  posiadłości Trumpa na Florydzie (na zdjęciu). Uważam, że to dziwne! Czy to jest amerykańska prezydentura  mafii żydowskiej?

a44

Na zdjęciu:  Starszy doradca ds. Białego Domu Jared Kushner podczas dwustronnego spotkania prezydenta Donalda Trumpa i chińskiego prezydenta Xi Jinping w Mar-a-Lago /piątek, 7 kwietnia 2017 r. W Palm Beach, Fla (zob. Jared Kushner and the Neocon Takeover of Trump/

LD:  Jest też kwestia nepotyzmu. Jest to praktykowane w Białym Domu na skalę przemysłową, biorąc pod uwagę,  że istnieje ogromny konflikt interesów, który sprawia, że nepotyzm jest szczególnie naganny. Słychać negatywne doniesienia o Jaredzie i Ivance.   Że   nie mają pojęcia o polityce. Że   wszystko, do czego się nadają,   to do zakładania  swoich gniazd …. Vicki Ward,  omawiałeś ostatnio ten temat w programie Amy Goodman. Czy możesz nam powtórzyć to, co tam powiedziałeś?

VICKI WARD:  (…przeprowadził szeroko zakrojone śledztwo  nad zacienionym interesem rodziny Trumpów): Wszyscy byliśmy tak pochłonięci walką   między obozem Kushner a obozem w Bannon, że ta prawdziwa historia straszliwej  kleptokracji,   która   nigdy wcześniej nie miała miejsca w tym kraju…   — Biały Dom jest zwrotną  skarbonką Kusznerów i skarbonką Trumpa.  To znaczy, że jest to skandaliczne! To jest po prostu prosta historia wręcz korupcji,  — a to nie jest legalne!

LD: Kleptokracja? To mocne słowo użyte do prezydenta Stanów Zjednoczonych i jego zięcia i córki spod  / Gwiazdy Dawida. Dlaczego sądzisz, że Jared Kushner nie  jest w stanie sprawować władzę polityczną?

VICKY WARD:  Bo nic nie wie! On nic nie wie!

LD:  A Ivanka?

VICKI WARD: Co te dwie osoby tam rzeczywiście robią? Ich jedynym doświadczeniem jest praca dla ich rodziców. To jest to!  To wszystko — dbałość o własny interes.   —  Oni nie mają kwalifikacji do niczego innego!

(…)

LD:   Jestem zasmucona, że to słyszę …. Wayne, jako Żyd, możesz dać nam ostateczną ocenę Donalda Trumpa?

WAYNE ALLEYN ROOT : Wielu   przyjaciół  Donalda, partnerów biznesowych, kierownictwo w   organizacji  Trumpa, członków klubów country w Mar-a-Lago oraz zaufanych prawników i doradców —  to Żydzi. Żaden amerykański prezydent nigdy w historii nie był tak otoczony licznymi żydowskimi przyjaciółmi i doradcami. — Zaufaj mi, prawie w każdym możliwym wymiarze, — wybraliśmy naszego pierwszego żydowskiego prezydenta.

a5

NASZ PIERWSZY ŻYDOWSKI PREZYDENT

„Pracowałem z mordercami i gwałcicielami. Potrafię rozpoznać niebezpieczeństwa na milę. Nie musisz być ekspertem od niebezpieczeństwa, albo spędzić pięćdziesiąt lat na studiowaniu tego tak, żebyś mógł  wiedzieć, jak niebezpieczny jest ten człowiek”.

  — James Gilligan, profesor psychiatrii, przemawiając na konferencji na Uniwersytecie Yale.

Lasha Darkmoon April 30, 2017

Za; https://www.darkmoon.me/2017/donald-trump-americas-first-jewish-president/#more-68431

WNIOSEK

—————————————————————————————————–

Podczas,    gdy   my   jesteśmy   zafrapowani   „problemami   wewnętrznymi’,  — rodzaj ludzi nominowanych przez Trumpa świadczy, że — jesteśmy prowadzeni  po równi pochyłej do wojny z Iranem, co doprowadzi w rezultacie do III wojny światowej.

***

Nie pozwól,   aby wybór Trumpa przysłonił ci fakt, że  —  jesteśmy manipulowani przez SATANISTYCZNY KULT,   — którego cel zawarty jest w słowach bankiera Otto Khan’a,

—  „oczyszczenie idei [Boga],   — identyfikując go z narodem Izraela, który stał się swoim własnym Mesjaszem.  Jego pojawienie się   — będzie umożliwione przez ostateczny triumf Izraela”.

Zdrajcy od wewnątrz ZAWSZE dążyli do wytworzenia wroga na zewnątrz.

   Amerykanie nigdy nie będą wolni,   — dopóki nie zdadzą sobie sprawy, że   to Iluminaci żydowscy oraz masoni, —  są ich PRAWDZIWYMI WROGAMI”.

Tłumaczenie i opracowanie: m.jasińska

PRZECZYTAJ:

ORAZ:

ZOBACZ: „Czas rozliczenia”* – POWAŻNE OSTRZEŻENIE DONALDA TRUMPA PRZED GLOBALNYM RZĄDEM ??? (2 VIDEO)

„Kardynał” Martini: „Musimy się nauczyć jak jeszcze bardziej kochać Izrael”  

Musisz to wiedzieć! (170) – Żydowski polityk cieszy się i knuje jak dziecko, że Niemcy (i Polacy) wymrą! —   emjot

Trump o prawach gejów

Donald Trump mówi o LGBT GODNOŚCI GEJÓW

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2017/07/07/donald-trump-pierwszy-zydowski-prezydent-ameryki/#more-46383

Data publikacji: 7.07.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *