Strona główna > Świat > Donald Trump: Miasto Seattle przejęli terroryści

Donald Trump: Miasto Seattle przejęli terroryści

Seattle to największe miasto w stanie Waszyngton, położone jest między zatoką Puget a jeziorem Washington, około 175 km na południe od granicy z Kanadą. Zamieszkuje je blisko 700 tysięcy osób. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump przyznał na twitterze, że przejęte zostało ono przez terrorystów i wezwał gubernatora stanu Waszyngton i burmistrza Seattle do „odzyskania miasta”.

Jak już pisaliśmy wczoraj, chcąc doprowadzić do złagodzenia napięcia po tygodniu protestów policja wycofała się z dzielnicy Capitol Hill. Efekt był odwrotny od zamierzonego, doprowadziło to bowiem do powstania tam „strefy autonomicznej Capitol Hill”, która to została obsadzona przez Antifę i inne grupy, które wzniosły barykady.

We wtorek wieczorem protestujący wdarli się do ratusza, żądając rezygnacji burmistrz Jenny Durkan. Według Fox News protestującym pomogła radna Seattle Kshama Sawant, która była widziana obok protestujących w City Hall.

 

Na razie w mieście panuje totalne bezprawie…

 

źródło: magnapolonia.org

One thought on “Donald Trump: Miasto Seattle przejęli terroryści

  1. Byc

    Być może St. Zjednoczone się rozpadną ponieważ lokalne społeczności wcale nie chcą centralnego rządu, Białego domu, Cia Fbi i podatków. Nie mają z tego żadnej korzyści poza gigantycznymi wydatkami na utrzymywanie administracji i programów wojskowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *