Strona główna > Polska > Dołącz do akcji: Warszawa Solidarna z Piotrem Rybakiem (aktualizacja)

Dołącz do akcji: Warszawa Solidarna z Piotrem Rybakiem (aktualizacja)

Komentarz: Prosimy o rozpowszechnianie informacji przez alternatywne media oraz przez wszystkie Czytelniczki i wszystkich Czytelników W-P, którym leży na sercu nasze wspólne dobro. Redakcja.

W ramach wsparcia, które chcemy okazać Piotrowi, palimy NEUTRALNE!! kukły, które nie mają prawa nikomu kojarzyć się z jakąkolwiek narodowością, wyznaniem, płcią, orientacją seksualną etc. Ten happening jest wyrazem solidarności!!, a nie nienawiści do kogokolwiek. Podkreślamy to wyraźnie, ponieważ wbrew pozorom nie dla każdego jest to zrozumiałe.

Cała Polska pali kukły. Wszystkich nas nie pozamykacie! Warszawa

a

Warszawa 03.12.2016 rok godz. 17:00 Plac Zamkowy przy Kolumnie Zygmunta III Wazy.

Polak w Polsce gospodarzem!!

(03.12.2016 o godzinie 17.00 szczegóły w poście przypiętym)

godzina 17:00 Warszawa Plac Zamkowy przy Kolumnie Zygmunta III Wazy.

Wzywamy do zjednoczenia się w ramach solidarności z Piotrem Rybakiem, który dziś został skazany za spalenie kilku szmat! Co roku Polacy palą i topią tysiące kukieł i nikt z tego powodu nie ciąga nikogo po sądach; tu jednak spalono kukłę Sorosa, który jest żydem i okazuje się, że taki czyn jest czymś karalnym. Pokazuje to, że Polski już nie ma – jest jakieś dziwne państwo, które przy naszej całkowitej bierności wydaje wyroki stricte polityczne i totalnie oderwane od jakiejkolwiek sprawiedliwości.

Nie patrzmy bezradnie jak bezkarne są sądy, jak niszczy się kolejnego patriotę, który walczy o Polskę i zrozummy wreszcie, że jutro może to spotkać każdego z nas. Stańmy solidarnie z Piotrem przeciwko bezprawiu, ponieważ za chwilę okaże się, że pozamykają nas wszystkich i nie będzie już komu stanąć w naszej obronie.

Więcej o akcji na stronie FB  (organizatorami są: Zjednoczeni dla Polski):

https://www.facebook.com/events/362114240807409/

Współorganizatorem wydarzenia jest Piotr Korczarowski.

P.S. Suplement: Pan Piotr Korczarowski  (http://emisja.tv/) który relacjonował rozprawę Pana Rybaka, w ramach solidarności zorganizował w Łodzi akcję palenia kukły. Pomimo obecności wielu mediów żadna relacja poza jedną się nie ukazała:

a

http://lodz.eska.pl/newsy/spalili-kukle-na-placu-dabrowskiego-w-lodzi-tak-jak-piotr-rybak-palil-kukle-zyda-na-wroclawskim-rynku-wideo/315805

Kochani, liczymy na Was w Warszawie 03.12.2016 o godz. 17:00 na Placu Zamkowym przy Kolumnie Zygmunta III Wazy.

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *