Strona główna > NWO > Dokumenty z Ministerstwa Obrony Narodowej USA potwierdzają używanie geoinżynierii i rozpylanie chemtrails

Dokumenty z Ministerstwa Obrony Narodowej USA potwierdzają używanie geoinżynierii i rozpylanie chemtrails

 Robert Fletcher zeznał przed komisją senacką: „Rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich.” Posiadamy dowody świadczące o używaniu technik manipulacji pogodą oraz tworzenie smug chemicznych w atmosferze nazywanych w dokumentacjach wojskowych jako „chemtrails”!

hqdefault

Oświadczenie Roberta Fletchera z organizacji patriotycznej Militia of Montana przed Senacką Komisja ds. Terroryzmu (US Senate Subcommittee on Terrorism ) z 15 czerwca 1995 roku.

Senator Herbert Kohl :

W wywiadzie dla Los Angeles Times z 21 kwietnia powiedział pan prasie, że rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą, aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich. Mógłby pan wyjaśnić co ma pan na myśli?

Robert Fletcher:

Cóż, dokładne to! Istnieją techniki manipulacji pogodą. Mamy kompletny zestaw danych dotyczących sprawy, którego dziś tutaj nie mam, ale dopilnuje aby został ujawniony.

Po pierwsze: kompletne patenty sprzętu.

Po drugie: oświadczenie senatora Clayborne Pelle oraz jego historia, wskazująca nie tylko na istnienie tych technik, ale także na to, że używano ich już w czasie wojny w Wietnamie. Mamy te wszystkie informacje.

Senator Herbert Kohl:

Chciałbym tylko powtórzyć co pan powiedział: „rząd amerykański stworzył techniki manipulacji pogodą, aby NOWY PORZĄDEK ŚWIATA mógł zacząć się głodem pośród milionów Amerykanów i kontrolą reszty z nich.”

Robert Fletcher:

Tak, panie senatorze. To jest mój pogląd na ten temat. Jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, jeśli ktoś powiedziałby mi 10 lat temu, że taki sprzęt istnieje, stwierdziłbym że jest szalony.

W tym momencie mamy dowody na istnienie tego sprzętu,  a jeśli pan myśli, że 85 tornad może wystąpić na naszych obszarach upraw jednocześnie, zupełnie naturalnie, to bardzo mi przykro.

Sprzęt jest już używany na całym świecie, i jakkolwiek dziwnie to zabrzmi, zostało to udowodnione i udokumentowane.

Jakkolwiek dziwnie to brzmi „Wojny z wykorzystaniem pogody”- jak mówi senator Clayborne Pelle, są najdoskonalszą bronią kiedykolwiek stworzoną w historii. Podtrzymuję jego poglądy.

Senator Herbert Kohl:

Dziękuje panie Fletcher.

Tłumaczenie: Ripsonar News

Senator Clayborne Pelle – https://en.wikipedia.org/wiki/Claiborne_Pell

Zdyskredytowanie Roberta Fletchera oraz organizacji Militia of Montana

Krótko po wydaniu oświadczenia przed komisją senacką Robert Fletcher trafił na listę amerykańskich ekstremistów ADL, postawiono mu zarzut antysemityzmu:

„Jeżeli cała elita bankierów jest pochodzenia żydowskiego to czy jest to antysemityzm? Ludzie którzy to robią należą do międzynarodowej elity bankierów, oni wszyscy są Żydami, takie są fakty, ale to nie ich pochodzenie jest tu najważniejsze.  Mnie nie interesuje czy oni są arabami czy małpami”

Jego wypowiedz była cytowana przez New York Times w 1995 roku, został on zdyskredytowany na łamach gazety jako antysemita powiązany z patriotycznymi ekstremistami:

http://www.nytimes.com/1995/05/01/opinion/montana-mean-time.html

Jego nazwisko zostało wpisane na listę ADL:

http://archive.adl.org/learn/ext_us/mom.html?xpicked=3

Wikipedia:

ADL  – jest amerykańską organizacją, jedną z najstarszych i najważniejszych organizacji żydowskich na świecie, której celem jest walka z nienawiścią i uprzedzeniami wobec Żydów. Organizacja powstała w roku 1913 w Chicago pod patronatem organizacyjnym B’nai B’rith

https://pl.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League

Dowody przedstawione  Komisji Senackiej przez Roberta Fletchera

Dowód nr.1

Odtajniony przez Ministerstwo Obrony Narodowej USA w 1974 Program Modyfikacji Pogody : THE EVOLUTION OF AN R&D PROGRAM INTO A MILITARY OPERATION

„Około 1,400 osób posiadało dostęp do informacji programu rządowego, zanim informacje na jego temat przeciekły do prasy we wrześniu  1971r.

Senator Claiborne Pell z Rhode Island  główny dyrektor w Subcommittee on Oceans oraz Minister Obrony Narodowej USA pozwolił na upublicznienie części informacji. (…)

20 marca, 1974, Deparatment  Ministerstwa  Obrony  pod kierownictwem Senatora Pell’a powołał podkomisje badającą utajniony program rządowy stosujący geoinżynierie na terenie południowo-wschodniej Azji.

(…)Prowadzone badania były zakwalifikowane jako “Broń Wojskowa”, nazwę klasyfikacji zmieniono po odtajnieniu akt w dniu 19 maja, 1974.”

Dokument jest opublikowany na stronie Federacja Amerykańskich Naukowców:

http://www.fas.org/man/eprint/leitenberg/weather.pdf , strona 21

Senator Clayborne Pelle – https://en.wikipedia.org/wiki/Claiborne_Pell

Dowód nr.2

Dokumenty komisji koordynującej działania rządu i polityki zagranicznej USA w projekcie: Międzynarodowej Modyfikacji Atmosferycznej z czerwca 1975 r.

Dokument został napisany przez wybitnego naukowca prof. Gordon F. MacDonald. Na stronie 47 opisany jest projekt użycia geoinzynierii pogodowej przez wojsko dla celów militarnych i cywilnych, został on zatwierdzony przez Sekretarza Stanu, Henry Kissingera.

Raport dostępny na stronie Federacja Amerykańskich Naukowców (FAS)

http://www.fas.org/man/eprint/leitenberg/weather.pdf , strona  47

Dowód nr.3

Dokumenty prac nad Modyfikacją Pogodową oznaczone jako „Broń Wojskowa”. W dokumencie znajduja się dowody użycia broni geoinżynieryjnej podczas wojny w Wietnamie. Kopia odtajnionego raportu znajdująca się na stronie uniwersytetu w Texasie, została przygotowana do użytku wewnętrznego Komisji Spraw Zagranicznych Senatu Stanów Zjednoczonych (CFR).

BRIEFING ON DEPARTMENT OF DEFENSE WEATHER MODIFIOATION ACTIVITY

JANUARY 25 AND MARCH 20, 1974

[Top Secret hearing held on March 20, 1974; made public on May 19, 1974]

Printed for the use of the Committee on Foreign Relations

U.S. GOVERNMENT PRINTING OFFICE WASHINGTON : 1974

http://www.vietnam.ttu.edu/virtualarchive/items.php?item=2390601002

Poniżej znajdują się 3 aktywne linki pod którymi znajdziesz najistotniejsze dokumenty potwierdzające używanie geoinżynierii:

weather modification1.pdf
weather modification2.pdf
weather modification3.pdf

Dowód nr.4

Amerykańskie Siły Powietrzne w 1990 roku wydały serie dokumentów szkoleniowych dotyczących działań nazywanych przez wojsko „CHEMTRAILS” (z ang. smugi chemiczne)

Chemtrails, chemistry 131 manual, fall 1990
United States Air Force Academy. Department of Chemistry
[Colorado Springs, Colo.?] : Dept. of Chemistry, U.S. Air Force Academy, [1990]
http://www.worldcat.org/oclc/30485452
http://www.worldcat.org/title/chemtrails…r=brief_results

Poniżej znajduje się dokument szkoleniowy z United States Air Force Academy – pol. Akademia Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, uczelnia szkoląca przyszłych pilotów wojskowych, położona w rejonie Colorado Springs w hrabstwie El Paso w Kolorado. Dokumenty opisują naukowo zjawisko smug (chmur) chemicznych nazywanych „chemtrails”, dokument w formie PDF w aktywnym linku poniżej, proszę zwrócić uwagę na ostatnią stronę dokumentu oznaczoną pieczątką biblioteki amerykańskich sił powietrznych z adnotacją dotycząca zakazu powielania i upubliczniania.

chemtrails_chemistry-manual-usaf-academy-1990.pdf

usaf-chemtrails-manual-receipt
Dowód nr.4 USAF-chemtrails-manual-receipt

Dowód nr.5

Patent wykorzystywany do modyfikacji pogodowych, tworzenia chemtrails w atmosferze jako metodę  redukcji globalnego ocieplenia.

http://www.docstoc.com/docs/3344696/Hughes-Aircraft-Chemtrail-Patent

3344696
Dowód nr.5

Dowód nr.6

Kolejne 3 patenty opatentowane z latach 1974, 1975, 1991.

Patent nr.1

Patent na tworzenie chmur jonowych w wyższej atmosferze z użyciem Baru.

chemtrail patent002 (1)
Patent nr.1

Patent nr.2

Schemat urządzenia, wykorzystywanego przez samoloty tworzące smugi chemiczne, Akademia Amerykańskich Sił Powietrznych (USAF) w 1990 roku udostępniła serie dokumentów szkoleniowych ze schematem tego urządzenia  zatwierdzonym przez Dept. of Chemistry, U.S. Air Force Academy, [1990]

chemtrails_chemistry-manual-usaf-academy-1990.pdf

chemtrails
Patent nr.2

Patent nr.3

Patent na rozpylanie tlenków metali,  jako środka przeciwdziałającemu globalnemu ociepleniu

chemtrail patent
Patent nr.3

Fakty

Stosowanie chemtrails jest niezaprzeczalnym faktem, nie możemy  mówić o teorii, kiedy mamy przed sobą wiarygodne dokumenty pochodzące z oficjalnych stron Urzędu Patentowego, Ministerstwa Obrony Narodowej, Instytutu Naukowego czy Akademii Wojskowej USA.

„Jeżeli cała elita bankierów jest pochodzenia żydowskiego to czy jest to antysemityzm? Ludzie którzy to robią należą do międzynarodowej elity bankierów, oni wszyscy są Żydami, takie są fakty…” – Robert Fletcher, N.Y.Times, 1 maja 1995r.

Przygotował/Tłumaczył

Michał KK

Zobacz koniecznie:

Chemtrails – Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.