Strona główna > Zdrowie > Dokument szczepiennych zbrodni

Dokument szczepiennych zbrodni

Załączam fragment listu i wstrząsający dokument, który otrzymałam od zaprzyjaźnionej lekarki z Niemiec.  Proceder masowego wszczepiania zdrowym osobom chorób i śmierci trwa już od ponad 100 lat.  Zaczął się w Anglii i w Niemczech.  I wtedy i dziś ludzie buntowali się przeciw tym medycznym zbrodniom.

a

Zbrodnie „szczepionkowe” rozpoczęto już przed przeszło stu laty w Anglii i w Niemczech, gdzie dzieciom wszczepiano ospę, a dorosłym syfylis !  Poniżej reprint broszury nawołującej do szerokiego oporu społecznego wobec szczepień, zatytułowanej  „Cmentarz szczepień” wydanej w Niemczech w 1912 roku, z udokumentowanymi „szkodami” poszczepiennymi w tym głownie śmierci 36 tysiecy dzieci i wielu dorosłych, zawierającej dokładne daty urodzin i śmierci wkrótce po szczepieniu oraz wiele wstrząsających fotografii, które mówią same za siebie !!!”

http://www.tolzin.de/download/Impf-Friedhof.pdf

a

W Anglii w końcu XIX w. tysiące ludzi zachorowały na poszczepienną ospę i umarły (umierała wtedy 1/3 zaszczepionych).  Po tych tragicznych doświadczeniach mieszkańcy Leicester zbuntowali się przeciw masowym szczepieniom i szturmem wzięli lokalny magistrat. Zwyciężyli ze skorumpowanymi urzędnikami, których zmusili do zniesienia przymusu szczepień.   Rezultatem tego zwycięstwa i braku  szczepień w Leicester było to, że podczas kolejnej epidemii ospy, umieralność wśród nieszczepionych w Leicester była 5 razy mniejsza niż wśród zaszczepionych w innych miastach. http://www.whale.to/vaccines/leicester_antivaccination_league.html

Doświadczenia historyczne uczą nas, że o wolność do życia i bycia zdrowym trzeba walczyć z  establiszmentem pieniądza, dla którego ludzie są tylko towarem.  Kartele farmacji wyliczyły sobie ile można zarobić na każdym ludzkim ciele, jeśli urzędowo zmusi się je do szczepień, i wiedzą, że są to setki miliardów $ rocznie.  Dlatego w każdym kraju zatrudniają potężną armię lobbystów i rządowych agentów (urzędników) oraz polityków, by pomagali im handlować ludzkim towarem.   Ci urzędnicy oraz politycy są tylko stręczycielami farmaceutycznych zbrodniarzy.

Rozmiary szczepiennych zbrodni są już tak wielkie, że dyskutując o nich nie można posługiwać się eufemizmami, trzeba używać słownictwa, które oddaje istotę rzeczy.  Śmierci poszczepiennej dziecka nie można nazywać „przypadkowym zbiegiem okoliczności” albo „efektem ubocznym”, tylko – zbrodnią.  Przypadkiem byłoby gdyby dziecko samoistnie zachorowało i z braku opieki zmarło, ale tu mamy do czynienia z celowym „wszczepieniem śmierci”  zdrowemu dziecku.  Żaden urzędnik Sanepidu czy szczepiący lekarz nie może zasłaniać się niewiedzą o szkodliwości szczepień, bo ta wiedza jest dziś powszechnie dostępna i ich obowiązkiem jest ją zdobyć.  

Prof. Maria Dorota Majewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *