Strona główna > Polska > Dokąd zmierzamy? Wielowymiarowa tresura Polaków

Dokąd zmierzamy? Wielowymiarowa tresura Polaków

Niedawno ukazał się długo wyczekiwany raport amerykańskiego Departamentu Stanu podejmujący temat tzw. „roszczeń żydowskich” wobec krajów w Europie. W kilkusetstronicowym dokumencie Polsce poświęcono najwięcej miejsca.

Mimo wielu ważnych fragmentów, w których podkreślono starania rządu na rzecz rozwoju świadomości historycznej i pamięci o ofiarach II wojny światowej, bohaterstwie polskiego narodu i ogromnych stratach poniesionych przez nasz kraj, na końcu dodano oczywiście fragment o tym, że Polska i tak musi zwrócić przejęte mienie bezdziedziczne, ponieważ holocaust był wydarzeniem bez precedensu, a powoływanie się w tym przypadku na prawo, które zarówno w Europie, jak i w Stanach Zjednoczonych, czy Izraelu nie przewiduje możliwości przejęcia spadku na podstawie wspólnoty krwi , jest wyrazem braku zrozumienia tej szczególnej sytuacji.

Autorzy raportu nie precyzują jednak w jaki sposób należy zmusić stronę polską do spłaty tych roszczeń, co zostawia szerokie pole działania dla amerykańskiej dyplomacji. Szerokie działania podejmuje w Polsce ostatnio także progresywna lewica, której aktywiści chętnie prowokują i profanują zarówno ważne dla Polaków miejsca jak i symbole narodowe. Przykład takich zachowań najlepiej było widać przy okazji rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, gdzie na figurze Chrystusa dźwigającego krzyż zawisła kolorowa flaga ruchów LGBT, a podczas marszu dedykowanego bohaterom walk, na balkonach okolicznych kamienic pojawili się działacze partii Razem trzymający w rękach banery z „kotwicą” Polski Walczącej wpisaną w barwy tysiąca i jednej preferencji seksualnej.

Na drugi dzień wszyscy komentowali jednak zdjęcia człowieka, który w ramach promocji lewackiej ideologii, na oczach dzieci i kombatantów, łapał się za krocze i masował własne genitalia. Przeciw polskiej ksenofobii nieco dosadniej zaprotestowali też imigranci z Ukrainy, którzy w Krośniewicach chwycili za maczety i siekiery. Nie ograniczyli się jednak do historycznej inscenizacji wydarzeń z lipca 1943 r. Nocą doszło do bitwy pod Kutnem, która może nie była tak spektakularna, jak bój stoczony tam podczas II wojny światowej, lecz wiele osób odniosło dotkliwe rany.

Dotychczas policji nie udało się jednak ująć sprawców. Mieszkańcy regionu pytają więc, czy to już moment, kiedy powinni organizować siły samoobrony? O tych, jak i wielu innych przypadkach tresury Polaków już dziś w programie „Dokąd Zmierzamy”. Gościem Piotra Korczarowskiego będzie poseł na Sejm RP, Artur Dziambor.

2 thoughts on “Dokąd zmierzamy? Wielowymiarowa tresura Polaków

  1. W kwestii żydowskich roszczeń zastanawia mnie fakt, dlaczego posłowie Konfederacji i ludzie z nią związani bezustannie kłamią a propos rzekomych zobowiązań Polaków i rzekomo podpisanej międzynarodowej umowy która rzekomo nas do czegoś zobowiązuje… Wszyscy jak jeden mąż od dajcie mi pieniądze michalkiewicza po szczęść Boże brauna powtarzają te same głupoty że my się do czegoś zobowiązaliśmy rzekomo podpisując deklarację Terezińską co jest absolutnym kłamstwem ponieważ nic takiego nie miało miejsca. Dlaczego ci ludzie tak nas wprowadzają w błąd?

    https://www.youtube.com/watch?v=LwFnfBUr_Pc

    1. Konfederacje tak naprawde stanowia Zydzi trudno wiec zeby sprzeciwiali sie zydowskim zlodzjstwom i bronili interesu Polakow ! Oni w zasadzie powstali po to, zeby zagospodarowac naiwnych ktorych rozczarowal PIS aby ci przypadkim nie utworzyli prawdzie polskiej partiI ! Jak uslyszalem gnoja Bosaka u Olejnik ze popiera okupacje Polski przez zydowstwo z Usraela to oniemialem z wrazenia i prysly mi jakiekolwiek nadzieje i wszelkie zludzenia z gnojami z tzw KONFERERACJI !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *