Strona główna > Zdrowie > Dodatkowe informacje o szczepieniach. Jerzy Zięba

Dodatkowe informacje o szczepieniach. Jerzy Zięba

Komentarz: Wiadomość z redakcyjnej poczty. Strona autora: http://ukryteterapie.pl/

Wykorzystajcie to, że jesteście z Waszymi rodzinami i posłuchajcie tego.

Oraz dla przypomnienia i o tym KIM jest dr Andrew Wakefield :

Zauważcie, że to dotyczy polskich dzieci i ich rodziców z jednym wszak wyjątkiem: w Polsce rodzice nie dostana złamanej złotówki odszkodowania !!

Dlaczego? Dlatego, bo nasi posłowie zadbali o interesy firm farmaceutycznych, ale nie o interes rodziców dzieci, które zostały poszkodowane i tych, które dopiero zostaną poszkodowane w wyniku szczepienia!

Skandaliczne jest to, że nasz rząd NIC w tym kierunku nie robi. Zamiast rozszerzać obowiązek szczepień do lat 19 (!!!) i piać z tego powodu z zachwytu, trzeba było zacząć od ustawy, która by w końcu zrobiła COŚ dla tych rodziców!

Zamiast przydzielać wielomilionowe nagrody dla urzędników, wydawać nasze pieniądze na totalne bzdury, trzeba było utworzyć fundusz odszkodowawczy.

W USA, rodzice szczepiący swoje dzieci składają się obowiązkowo na taki fundusz dopłacając ok. $ 0.75 do każdej szczepionki. Jest to szczyt obłudy i horrendalnego paradoksu, ponieważ to rodzice płacą innym rodzicom za szkody, których ci inni rodzice nie spowodowali !! Przemysł farmaceutyczny nie płaci ani grosza ! Mistrzostwo świata i szczyt głupoty polityków, którzy na to pozwolili. A dlaczego pozwolili … można się domyśleć.

Firmy farmaceutyczne np. w USA czy Wielkiej Brytanii, są całkowicie zwolnione z jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki uboczne spowodowane przez wyprodukowane przez nich szczepionki.

Pytanie: czy takie zwolnienie ich z odpowiedzialności również obowiązuje w Polsce? Jeśli tak, to WSZYSCY Polacy powinni wiedzieć:

A. na jakiej podstawie to zrobiono

B. KTO z nazwiska i imienia na to pozwolił

To się prosi o formalną INTERPELACJĘ POSELSKĄ !!!

Zwracajcie o to do posłów z Waszych obwodów. Macie do tego pełne prawo i nawet obowiązek.

Pozdrawiam,

Jerzy Zięba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *