Strona główna > Polska > „DOBRA ZMIANA”: Fala imigrantów zalewa Polskę

„DOBRA ZMIANA”: Fala imigrantów zalewa Polskę

Wczoraj pisaliśmy o trzech tysiącach imigrantów, którzy mają trafić do Polski na podstawie podpisanych porozumień uzbeckiej agencji z polskimi przedsiębiorcami, przy czym nie jest to ani pierwsze, ani zapewne ostatnie tego rodzaju porozumienie – tysiące muzułmańskich imigrantów napływają do Polski z Uzbekistanu. A jest to tylko wierzchołek góry lodowej.

Od początku tego roku, jak wynika z oficjalnych danych rządowych, różne polskie urzędy wydały w sumie 343.956 pozwoleń na pobyt stały lub czasowy w Polsce. W tej liczbie zdecydowanie przeważają obywatele Ukrainy, którym wydano 157.832 takie pozwolenia. Ale do Polski ciągną ludzie z całego praktycznie świata, w tym także z krajów muzułmańskich.

Gdy chodzi o kraje afrykańskie, to najwięcej osiedliło się w Polsce w tym roku obywateli Egiptu (1337), Tunezji (859), Algierii (746), Nigerii (743), Maroka (542) i Libii (443). Niewiele jest przy tym państw, których obywatele nie są zainteresowani osiedleniem się w Polsce.

Z Iraku przybyło do Polski w tym roku 1176 osób, a z Syrii – 1063. Ale szczególnie popularnym miejscem do osiedlenia jest Polska dla Turków, skąd od początku tego roku przybyło do Polski 4138 imigrantów. Licznie napływają do nas imigranci z Arabii Saudyjskiej, Iranu, Libanu, Jordanii – w przypadku każdego z tych państw mówimy o setkach osób.

Tłumnie walą do nas nie tylko mieszkańcy azjatyckich (w większości muzułmańskich) państw post-sowieckich (Uzbekistan, Tadżykistan, Kazachstan, Turkmenistan, Kirgistan), ale w większym jeszcze stopniu mieszkańcy Wietnamu (12.431 osób), Chin (9.222) i Indii (8.025). Popularnością cieszy się też Polska wśród mieszkańców Korei Południowej (1.838 osób), Pakistanu (1.423), Nepalu (1302) i Bangladeszu (1.070).

Tak więc w ciągu zaledwie kilku miesięcy do Polski przybyło kilkaset tysięcy imigrantów, w tym kilkadziesiąt tysięcy muzułmanów, których rzekomo Polska nie miała przyjmować. Najwięcej imigrantów zasiedla Warszawę. Dość powiedzieć, że od początku tego roku wojewoda mazowiecki wydał 110.906 pozwoleń na osiedlenie się w Polsce.

Zob.

„DOBRA ZMIANA”: Do Polski przybędą tysiące imigrantów muzułmańskich – wiemy, dokąd mają trafić

gigantyczny skandal. Rząd po kryjomu ściąga muzułmanów. Tysiące przyjadą z Uzbekistanu

______________________

Za; https://gloria.tv/article/XSSCfTumYgmc2gcaF4rrtDBS1 / 22 maj 2018

za: www.magnapolonia.org/fala-imigrantow-zalewa-polske/

Za: https://forumdlazycia.wordpress.com/2018/05/22/dobra-zmiana-fala-imigrantow-zalewa-polske-%F0%9F%94%A5/#more-53954

Data publikacji: 22.05.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.