No dobra!

sąd ludzkości

gary-powers-trialNo dobra! to skrócona forma zasad walki z żydowskim NWO. Kwintesencja dla tych, którzy nie mają zamiaru być biernymi obserwatorami, paplającymi tylko o tym, jak wszystko jest beznadziejne.

Więc grozicie nam kamerami CCTV.

Dobra – bo mamy nasze własne kamery – bardzo wiele i używamy ich przeciw wam każdego dnia. Zbieramy dowody waszych zbrodni przeciwko ludzkości, aby przedstawić je światowemu sądowi ostatecznemu w waszej sprawie.

~~~~~

Oglądacie nas przez te orwellowskie teleekrany zainstalowane w nowoczesnych telewizorach panoramicznych, komputerach i gadżetach.

Dobra – bo wiecie co – my mamy nasze własne monitory …. nasze oczy. Widzimy, co się dzieje każdego dnia. Robimy wizualne, umysłowe, słuchowe i fizyczne notatki waszej korupcji, upadku, zanieczyszczenia i zniszczenia naszego życia.

~~~~~

Wpisujecie nas na wasze listy dzięki zbieraniu naszych danych bezprawnym szpiegowaniem. Tworzenie bazy danych o dobrych Gojach i złych Gojach.

Dobra – bo już bardzo wielu z was jest wpisana na nasze listy. Mamy swoje bazy danych. Nie macie gdzie uciekać. Nie możecie uciec z naszych rejestrów. Jesteście na liście.

~~~~~

Rzucacie w nas swoją żałośnie niskiego poziomu magią. Wasza głupia numerologia, działanie podprogowe i symbolika. Wasza szatańska demonologia.

Dobra – bo my mamy naszą własną znacznie potężniejszą magię czystego Boskiego Światła. Świadomość. Prawdę Absolutną. Prawdziwą potężną istotę duchowości. Magię Wszechmogącego Stwórcy.

~~~~~

Macie czelność nam grozić kontrolą internetu.

Dobra – to jest dokładnie to, czego chcemy. Ponieważ już jesteśmy na ulicach, aby głosić tę prawdę, poza chórem waszej propagandy. Ta cenzura pozwoli nam być jeszcze bardziej wyzywającymi i słyszalnymi. Przestawimy naszą energię na inne środki i metody – stworzymy nasz własny internet. A wasz zostanie stracony w eterze naszej Prawdy.

~~~~~

Podobnie myślicie, że macie absolutną kontrolę nad mediami.

Dobra – zaczynamy mieć nasze własne media. To naprawdę się dzieje – w czasie rzeczywistym. Wasza żałośnie uboga propaganda skorumpowanej B’nai B’rith i wasza kretyńsko śmieszna koncepcja rozsiewania bezsensownych bzdur, są już obecnie całkowicie ignorowane, ponieważ wasze wysiłki budzą już tylko nasz śmiech.

~~~~~

Sami się oszukujecie, że możecie dalej trzymać się swych oszukańczych ustaw. W swojej desperacji trzymania się starych sposobów powszechnej kontroli wszystkiego, wchodzicie z butami w życie coraz liczniejszych z nas, tymi swoimi niezliczonymi nowymi „prawami”.

Dobra – my mamy nasze własne prawa – prawo zwyczajowe oparte na Magna Carta, które stoi ponad waszymi sztucznymi legislacjami, ustawami i statutami. Mamy też prawo karmy i prawa naturalne, a te są ostatecznymi prawami Bożymi i są po naszej stronie.

~~~~~

Używacie swoich sługusów przeciwko nam – współpracowników, sprzedajnych zdrajców, szabes-gojów, skorumpowanych stróżów prawa, skorumpowanych komorników i windykatorów pozujących na stróżów prawa i skorumpowanych zespołów prawniczych.

Dobra – bo my mamy nasze własne oddziały kontruderzeniowe. Ligi zespołów obronnych, naszą armię Prawdy, która tworzy się codziennie w coraz większej liczbie. Są nas już miliony i nasza liczebność rośnie w postępie geometrycznym.

~~~~~

No więc mówimy, DOBRA, waszemu nękaniu nas

No więc mówimy, DOBRA, waszej dywersji i zdradzie

No więc mówimy, DOBRA, waszej korupcji

No więc mówimy, DOBRA, waszemu oszustwu

Bo teraz mamy nasze własne sposoby. Wybraliśmy swe własne ścieżki. Dorośliśmy i już nie jesteśmy podopiecznymi waszego państwa. Już nie jesteśmy na szatańskiej smyczy. Dziękujemy bardzo, ale nie wam. W końcu stajemy się niezależni. Świadomość to przebudzenie. Powoli zyskujemy zaufanie do samych siebie. Z dnia na dzień tracimy dławiący nas strach.

Teraz to WY jesteście obserwowani

Teraz to WY jesteście monitorowani

Teraz to WASZE działania są rejestrowane

Teraz to WASZE uczynki są ścigane

Siedzimy wam teraz na karku

A więc wszystko jest DOBRZE

A wy po prostu tego nie wiecie

źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/04/17/good/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.