Strona główna > Polska > Do wyborców – Ból końcowego odcinka kiszki stolcowej

Do wyborców – Ból końcowego odcinka kiszki stolcowej

A więc stało się… U mnie w mieście nie ma już kondomów w kioskach. Wprowadzono prohibicję na środki antykoncepcyjne. Jadąc dzisiaj do pracy widziałem zmierzające na dworzec PKP młode konkubinaty chcące przedrzeć się na Zachód przez zieloną granicę na zieloną wyspę.

@Glowimages 02A16G3X.

W południe lokalna stacja radiowa podała niepotwierdzoną jeszcze informację, że policja punktowo na terenie Tychów odkrywa co kwadrans zwłoki młodych homoseksualistów – nie jest do końca jasne czy mamy do czynienia z pandemią samobójstw czy raczej z seryjnym i zbiorowym mordercą wywodzącym się z wiadomych kręgów. Nie ulega wątpliwości, że wszystkie te przypadki i symptomy są skutkiem takiego a nie innego wyniku wyborów prezydenckich. Już teraz panie w warzywniaku mówią, że po zaprzysiężeniu prezydenta-elekta w Tychach zostaną zlikwidowane dzielnice – zastąpi je nowy podział administracyjny: parafie i dekanaty. Ze sklepów w godzinach popołudniowych zaczęły znikać na masową skalę inwitra. Pojawiły się pogłoski, że rozwodnicy będą zwalniani z pracy i pozbawiani prawa do zasiłku, zaś kobiety samotnie wychowujące dzieci będą depilowane na głowie i pod pachami. K A T A S T R O F A.

Karmię się jękami lemingów niczym Vigo podziemną rzeką podłości i lęków mieszczkańców Nowego Jorku. Wszystkie te emocje przed odebraniem Wam invitra, na którego owocu chowania i tak nie macie mieszkania, strachu przed rządami Episkopatu, kiedy to księdza ostatnio widzieliście w telewizyjnym serialu, Hohoho, jak straszno. Duda to dla Was Gozyr Niszczyciel w przebraniu Piankowego Marynarzyka. Chyba już tylko terapia i mocna farmacja mogą pomóc.

Ból dupy fajnopolaczków rozżalonych zwycięstwem miernoty-filosemity nad imbecylem-analfabetą absolutnie przeuroczy!

Przy całej tej mobilizacji, zwłaszcza funkcjonariuszy pełniących obowiązki dziennikarzy, przy całej propagandzie sukcesu, niezwykle szczerym poparciu wszelkich zawsze nieszczerze uśmiechniętych, parszywieńkich celebrytów, reżimowych polityków i beneficjentów systemu, od mocno przeciętnych byłych bokserów, przez długoletniego członka PZPR w randze profesora po brata komunistycznego zbrodniarza, przepierdolić mając jeszcze kilka miesięcy temu takie poparcie…

Nihil novi

Tak jak przewidziałem. Wybory prezydenckie wygrał kandydat Prawa i Sprawiedliwości, były członek Unii Wolności, proamerykański syjonista, zwolennik banderyzmu na Ukrainie i programowy rusofob. Nie mam satysfakcji z tego powodu, że moje przepowiednie się spełniły. Co nas czeka? No, polaczki, miłej prezydentury syjonizmu, banderyzmu, kultu smoleńskiego i narodowej rusofobii. To więcej niż pewne, a ja, jak powszechnie wiadomo,  rzadko mylę się w kwestaich politycznych.

KatoN

Za: https://katonnajmlodszy.wordpress.com/2015/05/26/bol-koncowego-odcinka-kiszki-stolcowej/

Data publikacji: 26.05.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 + 2 =