Strona główna > Rosja > Do Rosji mogą sprowadzić 50-70 milionów imigrantów.

Do Rosji mogą sprowadzić 50-70 milionów imigrantów.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id14841.html

Data publikacji: 14.11.2012

Tłum. RX

Rosja potrzebuje około 50-70 milionów imigrantów, powiedział Przewodniczący Komisji Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej ds. narodowościowych, Gadżimiet Safaralijew (putinowska partia „Jedinaja Rossija”) dnia 12 listopada w trakcie konferencji prasowej pod przewodnim tematem „Czy rosyjski rynek pracy może obejść się bez imigrantów?”, informuje korespondent „IA Regnum”. W ten sposób członek partii żuli i złodziei występuje o zmianę proporcji narodowych w kraju i zastąpienia rdzennego narodu rosyjskiego imigrantami. „Jestem twardo przekonany, że imigracja jest potrzebna”- powiedział deputowany.

„Można wziąć terytorium ZSRR i Rosji. Zestawić proporcje i można otrzymać liczbę 50-70 milionów ludzi, których nam brakuje. Ponadto Syberia i Daleki Wschód są bardzo słabo zaludnione i do tego jeszcze trwa odpływ ludności”. Przypomnijmy, że w czerwcu szef okupacyjnego reżimu Federacji Rosyjskiej, Władimir Putin, zatwierdził „Koncepcję państwowej polityki imigracyjnej Federacji Rosyjskiej na okres do roku 2025”. 

Oświadczenie członka putlerowskiej partii żuli i złodziei, Gadżimieta Safaralijewa, wyraźnie świadczy o celach i zadaniach tej koncepcji zatwierdzonej przez Putina.

Ciężko pracujący w Dumie rossijański deputowany z putlerowskiej partii żuli i złodziei, Gadżimiet Safaralijew.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.