Strona główna > Samoobrona w infowar > Dlaczego żydzi w izrahellu protestują?

Dlaczego żydzi w izrahellu protestują?

nienawiść rasowa

racism-1W izrahellu protestują!!! Są jeszcze ludzie, którzy dają się nabierać na różnego typu chamską propagandówkę, jakoby w izrahellu odbywały się jakieś protesty wobec działań okupacyjnego reżimu z powodu jego ludobójstwa, rasizmu, knucia spisków na skalę międzynarodową, wszczynania wojen napastniczych, itp. Zatem dlaczego w zbiorowym szpitalu psychiatrycznym pod nazwą izrahell protestują? Poniższy film z ulic Tel Aviv pokazuje dokument z jednego z tych wydarzeń oraz przyczynę.

Izrahellczycy wylewają publicznie złość z powodu orzeczenia sądu w sprawie Afrykanów

W ciągu ostatnich trzech lat, mieszkańcy południowego Tel Aviv wielokrotnie wychodzili na ulice, maszerując przez dzielnice zaludnione przez znaczną liczbę Afrykanów nie-żydowskiego pochodzenia żądając, aby wszyscy zostali wydaleni z tego kraju. Deputowani Knessetu wielokrotnie brali udział w protestach, wzniecając płomienie nienawiści rasowej.

Wideo: izrahellski tłum wykrzykuje slogany, nazywając Afrykanów „niewolnikami”

16 września 2013 r., sąd najwyższy izrahella zawyrokował w sprawie poprawki Knessetu do ustawy o „przeciwdziałaniu infiltracji” ze stycznia 2012 roku. Nowelizacja upoważniała do automatycznego uwięzienia bez procesu wszystkich Afrykanów, którzy znajdą się w okupowanej Palestynie z prośbą o azyl. Ponieważ poprawka do ustawy weszła w życie, około 2000 Afrykanów zostało uwięzionych bez procesu przez izrahell. Sąd orzekł, że muszą zostać zwolnieni z miejsc uwięzienia w ciągu 90 dni. Następnego dnia, 17 września 2013 r., mieszkańcy południowego Tel Aviv, gdzie przebywa około 30.000 poszukujących azylu Afrykanów, wyszli masowo na ulice protestując wobec decyzji sądu.

Uchylona wyrokiem sądu poprawka stanowi część izrahellskiego planu rządowego usunięcia Afrykanów z izrahella i zniechęcenia innych do imigracji. Inne anty-afrykańskie środki wdrożone przez rząd obejmują budowę ogrodzeń i zasieków na granicy oraz odmowę nadania tym ludziom statusu uchodźcy.

na podstawie:

FANNING THE FLAMES OF ISRAELI RACISM … VIDEO

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.