Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dlaczego Żydzi nienawidzą europejskich monarchii? Alicia Frischmann

Dlaczego Żydzi nienawidzą europejskich monarchii? Alicia Frischmann

Czy pisane przez Żydów podręczniki do historii i żydowskie media mówią dlaczego królowa Europy – Maria Teresa – wydała prawo zakazujące Żydów?

„Odtąd żaden Żyd, nieważne pod jakim nazwiskiem, nie będzie mógł tu pozostać bez mojego zezwolenia na piśmie. Nie znam żadnej innej bardziej kłopotliwej plagi w kraju niż ten naród, który zubożył naród swoim oszustwem, lichwą i pożyczaniem pieniędzy i dokonuje wszystkie czyny którymi gardzi człowiek honoru. W rezultacie ich trzeba się pozbyć i wykluczyć tak bardzo jak to możliwe”.  – Królowa Maria Teresa (1638-1683), 40 lat panowania / suweren Austrii, Węgier, Chorwacji, Czech, Mantui, Mediolanu, Lodomerii i Galicji, Austriackich Niderlandów i Parmy

Wielkie europejskie monarchie były główną redutą chrześcijaństwa przeciwko tyranii ŻYDÓW.

A gdzie są teraz wszyscy monarchowie Europy? Większość odeszła albo została zredukowana do marionetek. Formy rządu ostatnich 200 lat – republiki, demokracje, komunizm, były stosunkowo nowe w porównaniu z historią Europy.
Cały ruch „władzy dla ludu” od komunizmu do demokracji jest oszustwem, bo przekonuje masy, że one mają władzę, odwrotnie do systemów monarchii. Tę fałszywą ideologię wymyślili ŻYDZI szczególnie od rewolucji francuskiej, którzy uważali iż walczyli o „Wolność, Równość i Braterstwo”. Do dnia dzisiejszego naród francuski jest tak dumny ze swojego hasła, że umieścili je na dokumentach administracyjnych „Republiki”.

To samo mówili podczas rewolucji bolszewickiej w Rosji, że „lud powinien mieć władzę”, i „wszyscy ludzie powinni być równi”. Dlatego ich arystokraci i monarchowie są źli i nie mają prawa rządzenia krajem.

W Europie zawsze były żydowskie ręce za wszystkimi popularnymi rewolucjami przeciwko starożytnemu porządkowi monarchów. Powodem tego, że ŻYDZI nienawidzą monarchii jest to, że monarchowie nie potrzebują ŻYDÓW, bo do nich należy ziemia, bogactwo i władza, więc ŻYDZI nie mogą naprawdę ich kupić jak to robią ze współczesnymi marionetkowymi politykami.

„Teraz w Europie demokrację określa się jako kraj rządzony przez Żydów” – Ezra Pound


Ezra Weston Loomis Pound (1885-1972) był amerykańskim wygnańcem – poetą i krytykiem, jak i czołową postacią wczesnego ruchu modernistycznego.

Koszmar dla ŻYDÓW jest kiedy monarchowie są wiernymi chrześcijanami angażującymi kościół w decyzje społeczne i polityczne. Tak jest kiedy ŻYDZI nie mogą już niszczyć narodów wszelkimi wszczepianymi przez nich w społeczeństwo ideami i ruchami. Wtedy Europa była światłością świata, i Biali byli panami wszechświata. Wszystkie inne narody patrzyły na nich z osłupieniem – jak te narody mogą tworzyć dużo bardziej rozwinięte społeczeństwa i górują we wszystkich dziedzinach życia takich jak sztuka, nauka i literatura…

Obecnie demokracja oznacza system rządzony przez ŻYDÓW, bo ŻYDZI rządzą mediami i kształtują umysły ludzi o tym który polityk jest dobry czy zły.

ŻYDZI uwielbiają demokrację

W rzeczywistości prawdziwa demokracja (grecka demokracja) nie może funkcjonować kiedy w kraju nie są zakazani ŻYDZI.

Po prostu dlatego, że masa ludzi jest tak nieświadoma, czy przynajmniej nie może być wystarczająco mądra by poznać prawdę na każdy temat, tym samym móc wybrać dobre przywództwo które będzie ich bronić. To dlatego też ŻYDZI odwracają uwagę mas poprzez gigantyczne imprezy sportowe i głupie programy TV, kiedy zniewalają je finansowo lichwiarskim systemem monetarnym, który nie pozwala im prowadzić przyzwoitego życia, czy nawet posiadać dzieci, a zamiast tego powinni jeszcze więcej i dłużej pracować, czy może mieć drugą pracę żeby pozwolić sobie na wpychane przez ŻYDÓW materialistyczne życie, albo płacić ogromne podatki, które ŻYDZI narzucają żeby finansować opiekę społeczną dla milionów nieproduktywnych, nie-Białych imigrantów, którzy wkrótce staną się większością. – Alicia Frischmann

Cały ten system jest po to żeby trzymać ŻYDÓW u władzy i niszczyć Białych. Prawdopodobnie jedynie dyktatura albo gwałtowne przejęcie przez nacjonalistów (narodowych socja- listów) może uratować naród przed ŻYDAMI.

Komentarz chada – „Zwyczaje Żydów są prymitywne i odrażające, i ich trwałość zawdzięczają swojej deprawacji. Żydzi są wyjątkowo lojalni względem siebie. Ale wobec każdego innego narodu czują jedynie nienawiść i wrogość. Jako naród skłonni są do lubieżności. Między nimi nic nie jest bezprawne”. – Publiusz Korneliusz Tacyt (58-120 AD), rzymski senator i historyk, uważany za największego kronikarza
Imperium Rzymskiego. – >

Alicia ma rację… Zachodnia demokracja i judaizm są absolutnie niekompatybilne, bo, jak powiedział Tacyt, Żydzi są lojalni tylko wobec siebie, i uważają się za lepszych od nieŻydów. Dlatego nieuchronne jest, że wszystkie kraje przyjmujące Żydów w końcu staną się przez nich zdominowane i zniewolone. Jedynym sposobem uniknięcia tego jest uznanie, że Żydzi są wrogim narodem, który wymaga ostrych ograniczeń i restrykcji, albo całkowitego ich zakazu w twoim kraju, a nawet to jest ryzykowne, bo tak długo jak istnieją zawsze będą próbować wślizgnąć się i z powrotem do władzy.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://smoloko.com/?p=18164

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *