Strona główna > Świat > „Dlaczego zginie Ameryka. Koniec imperium zła” – Oleg Płatonow

„Dlaczego zginie Ameryka. Koniec imperium zła” – Oleg Płatonow


„Najczęściej ludzie staja się zakładnikami systemu społecznego, przy którym jest im sądzone pojawić się na świecie. Ale czy są winni ludzie temu, że urodzili się, powiedzmy, przy Czyngis-chanie, czy też Hitlerze. Przecież to oni staja się pierwszymi ofiarami potwornych systemów.

Zaczynając bezstronną rozmowę o Ameryce, na pewno nie chcę zranić wielu zwykłych Amerykanów, jako ludzi już upośledzonych i pokrzywdzonych psychicznie (nie mniej niż ludzi, którzy żyli pod rządami Hitlera i Czyngis-chana). Chodzi o to, że wojujący z Bogiem, anty-ludzki i w najwyższym stopniu totalitarnego system, taki jaki istnieje w USA, nie ma prawa istnieć, jak i każde imperium zła. System amerykański, czyli pasożytnicze istnienie na koszt zasobów innych państw i narodów, przemoc, oszustwo, wyzysk i grabież innych krajów, powinny zostać zniszczone przez wspólne wysiłki całej ludzkości. Czyli, inaczej mówić, taki system nie może przetrwać.

Ameryka to nie jest państwo i nie naród. To jest po prostu duży obszar terytorialny, w którym czasowo przebywają uchodźcy z różnych krajów. Głównym punktem jest to, że Ameryka jest pozbawiona fundamentu dla silnego państwa – podstawowego jądra narodowego, narodu państwowotwórczego.

To, co nazywa się narodem amerykańskim, nie jest jakościowo organiczną i o własnym bycie określonością, a sztucznym zlepkiem obcych sobie wzajemnie osób, zjednoczonych ogólną pasją do konsumpcji, chciwością i instynktownym strachem przed odpowiedzialnością za przestępstwa wobec ludzkości. Ten konglomerat może istnieć w stosunkowo wąskim okresie czasu i, jak pokazuje historia, rozsypuje się przy pierwszych poważnych trudnościach, z którymi Ameryka nie miała dotychczas okazji do prawdziwej konfrontacji, ale już na drodze takich przeciwności stanęła.”

Kliknij i pobierz pracę w formie e-booka:

„Dlaczego zginie Ameryka. Koniec imperium zła” – Oleg Płatonow


11 thoughts on “„Dlaczego zginie Ameryka. Koniec imperium zła” – Oleg Płatonow

  1. Bestia jest osądzona w Biblii. Bóg nie będzie przepraszał.
   Kamień leci w nogi posągu które są z gliny i żelaza.
   Mocarstwo dwuczłonowe GB/USA rządzi się dwoma sposobami.
   Żelazo to rozbój i grabież a glina to demokracja i prawo.
   A że to się nie da zmieszać siła stóp posągu jest żadna.
   Kamień już leci……

 1. Walka „Dobra ze Złem” czyli odradzający sie nacjonalizm vs totalitarny globalizm…..Ten artykuł jest w treści propagandowo tendencyjny .Pisał go rusek w obronie swojego kraju…. Aktualnie konflikt polityczny pomiędzy USA vs Rosja, za sprawa tylko globalistów!, jest napięty. Sily wyższe(elity żydowskie NWO) dążą do rozkładu tych dwóch militarnych mocarstw poprzez samobójczą wojnę. Obydwa kraje walczą o swoja suwerenność. A dopiero na pogorzelisku wojny globaliści moga zbudować swuj świat. W tej chwili raczej nie widzę żadnego systemu ,który zbawiłby ludzkość. Historia kołem sie toczy. Jestem za walka o odzyskanie suwerenności i niepodległości.

 2. Jestem amerykaninem prawie od zawsze (37 lat) i nie wiedzialem ze jestem uposledzonym i pokrzywdzonym psychicznie. Nie wiedzialem tez ze moj kraj walczy z Bogiem i jest totalitarnym zlem.Co za brednie ,natomiast wiem bardzo dobrze ze mieszkam w super eleganckim ,zamoznym kraju gdzie ludzie zyja dostatnio i w miare bezstresowo.Ameryka istnieje kilka stuleci i ma sie coraz lepiej ,system ktory istnieje w USA na obecne czasy uwazam za jeden z najlepszych ,jezeli Ameryka zacznie sie sypac to twoja Sowiet Union czy arabsko-merkelowa demakracja ( nie wiem skad ty jestes) pozostanie tylko we wspomnienach…..

  1. I na tym polega Twoje uposledzenie,ze nie jestes w stanie zobaczyc,ze ten dobrobyt obecnie USA zawdzieczaja nie kreatywnosci lecz zyciu na dlugach ktore zyruje caly swiat bedac zmuszony obracac dolarem glownie petro.Co trzeba przyznac to USA umieja stosowac grozby militarne I finansowe dzieki mechanizmom ktore stworzyli.Amerykanska przedsiebiorczosc istnieje,ale swiat tez nie stoi w miejscu.Np Chiny zuzyly. 30 razy wiecej betonu w ciagu ostatnich trzech lat niz Stany w ciagu 100 lat.
   Pojedz do Buffalo czy miasteczek stworzonych z przyczep samochodowych ludzi w Kaliforni,ktorym Sen o Ameryce sie skonczyl

  2. A teraz o super eleganckim kraju.Chlopie skad ty przyjechales?Z pipiduwy w Polsce?Tak Ci te Juesej imponuje?Znam Stany, bylem tam wielokrotnie.Jest tam pipiduwa jak w Polsce sa i ladne strony.Gdyby byl jakis ksiegowy i powiedzial sprawdzam USA bylyby bankrutem nastepnego dnia.

 3. JA SIE O YANKESOW NIE OPIERAM WIEC MI YANKESI ZWISAJA W STRONE KOLAN A DOBROBYT KTORY MAM TOM SE SAM STWORZYL BEZ POMOCY YANKESOW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *