Strona główna > Świat > Dlaczego zachód kreuje wojny i muzułmańskich uchodźców. Xavier Lerma

Dlaczego zachód kreuje wojny i muzułmańskich uchodźców. Xavier Lerma

Wielu w Ameryce mówi, że Obama jest muzułmaninem. Naprawdę? To dlaczego wysłał CIA i wojsko by zabijali muzułmanów w Afryce północnej i na Bliskim Wschodzie?

a

Zaangażowanie Ameryki spowodowało ludobójstwo chrześcijan. Liczba muzułmańskich uchodźców zwiększała się od prezydencji Busha. Nawet papież wita imigrację, a nigdy nie zażądał by Kongres USA zakończył aborcje i sprzedaż dzieci na części. Oni tego nie rozumieją, jak żaby w wodzie które stopniowo się gotują. Strategią zachodniej arystokracji jest usunięcie ze świata chrześcijaństwa.

Promowanie otwartych granic, masowa imigracja i rozmywanie obecnych przepisów imigracyjnych to plan Sorosa. Złowrogi plan to akceptacja imigrantów którzy nie chcą się asymilować. Złamanie kulturami kręgosłupa tożsamości narodowej, kierunku i jedności, i promowanie podziału i przemocy w ich nowym kraju. Rządem cieni, ich „Partią Cieni”, kierują Soros i inni oligarchowie. Oni chcą także mieć świadczenia z pomocy społecznej i amnestię dla nielegalnych obcokrajowców.

W Rosji muzułmanie i chrześcijanie koegzystują spokojnie jak w mieście Kazań, albo w Moskwie, bo są zjednoczeni jako Rosjanie. Niedawno otwarty moskiewski meczet-katedra jest największy w Europie. Około 150.000 muzułmanów celebrowało Święto Poświęcenia dedykowane prorokowi Ibrahimowi. Prezydent Putin wie, że problem imigracji nie jest tak poważny jak na zachodzie. „Większość migrantów przybywa tu z różnych części byłego Związku Sowieckiego„. To oznacza, że wszyscy mówią po rosyjsku i dzielą wspólną historię.

Kim są zwycięzcy na zachodzie? Ci którzy gardzą Chrystusem i usunęli Go z prawa. Oni są zwycięzcami gromadzącymi łupy wojenne. Oni „legalnie” usunęli Go z widoku publicznego i zniechęcili wyznawców każdym sposobem w jaki pająk tka swoją sieć. Legalizacja aborcji na zachodzie i ich akceptacja homoseksualizmu jako normę, to tylko kilka rzeczy jakie spowodowały upadek imperium zachodniego, tak jak Imperium Rzymskiego. Ponad 2000 lat temu ci którzy pogardzili Chrystusem ukrzyżowali Go zgodnie z prawem. Tak samo jest dzisiaj. Nieliczni stoją za Chrystusem, a ci u władzy na zachodzie wolą Go martwego i zapomnianego.

Oni nie doprowadzą do pokoju. W końcu pokój oznacza utratę pieniędzy, czy w Europie, czy na Bliskim Wschodzie. Oni z całą stanowczością mówią „tak” z powodu swojej chciwości. Ich dusze zaciemnia grzech i nie mogą zrozumieć światła. Obama twierdzi, że to rosyjska propaganda, podczas gdy eskaluje wojnę. Bush zwykł to nazywać „Nowym Porządkiem Świata”. To kolejny rozdział w książce Obamy „Nadzieja i zmiana” [Hope and Change]. „A są to duchy czyniące znaki – demony, które wychodzą ku królom całej zamieszkanej ziemi, by ich zgromadzić na wojnę w wielkim dniu wszechmogącego Boga„. (Ap 16:14)

Ogon czerwonego smoka niemal zadusił na śmierć Rosję. Rosja nadal żyje, Rosja nadal śpiewa. Mord rodziny królewskiej rozpoczął rzeź każdej chrześcijańskiej rodziny na świecie, który trwa do chwili obecnej na zachodzie. Romanowowie i inni męczennicy XX wieku przechodzą spokojnie niezauważani zagranicą, ale nie w Rosji, gdzie ich cierpienie rozpaliło wiarę ich narodu. Chrześcijaństwo jest oblężone w Ameryce i na świecie. Chrześcijan mordowano w Afryce północnej i w Syrii. Biskupów przetrzymuje się jako zakładników w Syrii. Chrześcijan przetrzymuje się jako zakładników w Ameryce. Sołżenicyn powiedział kiedyś: „Związek Sowiecki był narodem rosyjskim przetrzymywanym jako zakładnik przez komunistów„. Teraz jesteśmy wolni od „Bestii” i jej ateistycznego rządu.

Niestety, Bestia teraz działa w Ukrainie, gdzie atakuje się i zabija księży. Wspierany przez Obamę marionetkowy rząd chce ludobójstwa w południowo-wschodniej Ukrainie za wydobywanie gazu łupkowego. Fracking rozpoczął się w Slawjansku. Bestia wrzeszczy „Zabić każdego! Zaczynać fracking!” Pieniądz jest potęgą i ma nadzieję karmić nim swoje dzieci, zatrzymując ekspansję rosyjskiego tańszego gazu do Europy. Jej ojciec kłamstw ma potężną machinę propagandową w Ameryce. Bestia nie chce by ludzie poznali prawdę o Rosji.

Poniedziałek 21 września, wspierany przez Amerykę Prawy Sektor (neonaziści) zaatakował i zdobył Kościół św. Jerzego w wiosce Katerinowka w regionie Tarnopola w zachodniej Ukrainie.

Rannych było 15 osób. Jedna jest w szpitalu, donosi Interfax. Fundacja Ruski Mir informuje: „jak mówią liczby podane przez Rosyjski Kościół Prawosławny, ponad 20 kościołów należących do Patriarchatu Moskiewskiego zostało przejętych w Ukrainie w ciągu ostatniego roku. Odnotowano również ataki na budynki kościelne i na członków kongregacji„. To jest najmniejsza przemoc.

Kijowski ksiądz Roman Nikolajew zmarł 30 lipca 2015 w wieku 41 lat nie odzyskując przytomności. Dwaj mężczyźni z karabinami strzelili 2 razy mu w głowę. Po ataku uciekli, sąsiad znalazł księdza leżącego na schodach domu i wezwał policję. Policjanci zauważyli, że nie został obrabowany. Ks. Roman był w śpiączce zanim zmarł. W tym samym miesiącu siostra Alewtina została znaleziona zamordowana w jej mieszkaniu w Kijowie. Ciało zakonnicy znalazł jej bratanek, miała związane ręce i widać było ślady tortur. Zmarła zakonnica miała 62 lata.

W ubiegłym roku zabito księdza. Ks. Paweł Żuczenko został zastrzelony w regionie Doniecka, w płd-wsch Ukrainie. Na początku sierpnia arcykapłan Wladimir Kreslansky został zabity podczas bombardowania Ługańska. Inny ksiądz prawosławny w Ługańsku został zabity 9 sierpnia podczas bombardowania. „Świadkowie mówią, że zginął podczas modlitwy. Kiedy się modlił zrzucane bomby wybuchały w powietrzu zanim spadły na ziemię, i nikt nie został ranny„. Jego modlitwy w cudowny sposób uratowały jego ludzi. Więcej księży zaginęło i uważa się ich za zmarłych.

Bombarduje się kościoły i nie oszczędza cywilów. Również w ubiegłym roku zbombardowano pewien kościół, a później sfilmował to Anna News na tym video:

Ostatnio w Gorlowka zrzucane celowo bomby podpaliły Kościół Zwiastowania. Kijów chce ludobójstwa w płd-wsch Ukrainie. Oni dobrze słuchają swojego pana. To sposób działania CIA. Kościół Rosyjski mówi, że „ponawia swoje wezwanie o imunitet dla świętych miejsc i kleru, by nie poświęcać ich nienawiści„. Niestety, nie słyszę protestu do Kijowa ze strony zachodnich kościołów. Na pewno ich rządy nie proszą Kijowa o zaprzestanie bombardowań.

Nie, oni nigdy nie przestaną nienawidzić Chrystusa i jego wyznawców. Oni dalej będą oślepiać świat na cud w Rosji. Do nich należą zachodnie media i oni sprawują pewną kontrolę nad internetem. Kim są „oni” – zapytasz? Ci którzy są zasobni finansowo i gardzą Chrystusem, którzy mają władzę usunąć Go zgodnie z prawem. Poznasz drzewo po owocach, prawda? To możesz poznać człowieka po czynach. Nazywaj ich komunistami, marksistami albo liberałami. Niepotrzebne są ich nazwiska. Im nie udało się w Rosji, ale wygrywają na zachodzie. „Znak Bestii”, a raczej charakter jej wyznawców mogą wyraźnie widzieć ci, którzy cierpią na „rusofobię” albo nienawidzą Kościół.

Chrześcijańscy mężczyźni i kobiety Rosji modlili się, cierpieli i umierali za dzisiejszą wolną i zjednoczoną Rosję. Święta Matka Rosja została zaatakowana przez samo piekło, a jeszcze to zniosła i odbudowała Kościół Chrystusa. Ponad 58 milionów zabito w komunistycznej Rosji, ale wiara przetrwała. Jest to jeden z największych cudów w dziejach świata. Ale media zachodnie wolą ignorować albo szkalować sukces chrześcijaństwa w Rosji. One wolą skupiać się na Putinie oskarżając go o bycie złym dyktatorem, podczas gdy same odrzuciły Ducha Świętego i dumnie noszą pieczęć antychrysta. One śmieją się, ale z Boga się nie szydzi. Chrystus jest zwycięski w Rosji. Tu nie chodzi o Putina. TU CHODZI O CHRYSTUSA I JEGO KOŚCIÓŁ.

Chrystus sam pokonał czerwonego smoka w Rosji, i teraz rosyjski rząd chroni wiary. Putin jej broni. Więcej ludzi zabito w komunistycznej Rosji niż w pierwszych 300 latach chrześcijaństwa. Naród rosyjski modlił się o ratunek i został uratowany. To takie proste. W 1988, w 1000 rocznicę chrześcijaństwa w Rosji, ponownie otworzono setki kościołów i słynnych monastyrów. Wiara przetrwała a komunizm upadł! Od 1994 do 2000 w Moskwie odbudowano Katedrę Chrystusa Zbawiciela.

W 2010, „W ostatnich 20 latach w Rosji odbudowano 23.000 prawosławnych kościołów. Takiego czegoś nie zrobiono w żadnym kraju w żadnym okresie historii. Świat powinien zobaczyć wielki wyczyn prawosławnej Rosji – odbudowy wszystkiego co zniszczono„- powiedział patriarcha Kiril. W ubiegłym roku była 1025 rocznica Chrztu Rosji. Krew która kiedyś nasączała ziemię była początkiem nowego przeznaczenia Rosji. Odnowiona wiara Rosji wyleczy świat.

Amerykańscy oligarchowie grają po obu stronach. Konserwatywne źródła medialne w Ameryce, które uważają się za chrześcijan, ignorują swoich chrześcijańskich braci w Rosji, którzy teraz święcą sukcesy. Ignorują męczenników i krew, która przelali by przywrócić Kościół chrześcijański w Rosji. Konserwatyści nigdy nie uwierzą Putinowi i krzyczą, że to wszystko propaganda. Mają odwagę dzieło Chrystusa nazywać „propagandą”. Powinni przynajmniej wierzyć i słuchać Chrystusa i uczyć się na sowieckim błędzie. Ale ich panowie będą starać się nie dopuścić do tego. Bo to nie zagrożenie nuklearne, a raczej ich odnowa duchowa im zagraża.

Mark Penn, który skomentował jeden z moich artykułów, napisał: „Stoły się odwróciły. My (Amerykanie) jesteśmy niegodziwymi degeneratami, którzy nienawidzą Boga. W przeciwieństwie do Związku Radzieckiego, który miał to im narzucone, chętnie głosujemy na ateizm w dniu wyborów, jak i w programach TV, które wspieramy. Przeszukaj w największych kościołach w Ameryce i będzie ci ciężko znaleźć jasno określoną ewangelię. Kościoły stały się klubami towarzyskimi, w których jedynym prawdziwym grzechem jest nie być popularnym„. Rosyjski kapłan powiedział, że Bóg pozwolił muzułmańskim uchodźcom przybyć do Europy, po to żeby europejscy „chrześcijanie podążali przykładem muzułmanów i traktowali swoją wiarę poważnie„. Jego opinia może być tym samym powodem z którego wiara muzułmańska szerzy się w Ameryce.

Świat potrzebuje wielu rzeczy: żywności, wody, leków, domu i spokoju umysłu. Niektórzy chcą pustkę swoich dusz wypełnić wielu rzeczami. Chrystus powiedział Samarytance: „Przyniosę ci trochę wody, z mojej duszy, z wnętrza mojego serca, woda wypłynie prosto z mojego serca i ugasi pragnienie twoje i wszystkich spragnionych z tobą. Nadchodzi czas i wreszcie nadszedł. Wyznawcy Boga przyjdą do Boga i będą Mu służyć„. Chrystus ocalił Rosję i ocali świat: „Teraz władca tego świata zostanie precz wyrzucony„. – Jan 12:31

Xavier Lerma

Źródło: http://english.pravda.ru/opinion/columnists/28-09-2015/132163-west_wars-0/#sthash.36HTXIFl.dpuf

Tłum. Ola Gordon

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *