Strona główna > Świat > Dlaczego zabili Pana Jezusa. Dr Henry Makow

Dlaczego zabili Pana Jezusa. Dr Henry Makow

Mord Jezusa był częścią kosmicznej walki między dobrem i złem; życiem i śmiercią.

Atak podpalenia Katedry Notre Dame jest najnowszym w trwających gwałtach chrześcijańskiej cywilizacji.

Jest to większa kampania w celu psychicznego zniewolenia czy nawet zniszczenia ludzkości.

Powód jest bardzo prosty.

Dr Henry Makow

Co dręczy ludzkość? Pomija się prawdę, gdyż nie możemy zrozumieć, że coś tak ważne może być tak proste.

Kiedy Chrystus udzielił łaski Bożej wszystkim narodom, obraził żydowskie poczucie wybraństwa. I to najwyraźniej było niewybaczalnym grzechem.

Chrystus powiedział, że Bóg jest w każdym.

Zdolność słyszenia Boga definiuje nas jako „człowieka”.

To umożliwia nam rozróżnić dobrego od złego, prawego od nieprawego, pięknego od brzydkiego, chorego od zdrowego.

Ten Boski Duch napełnia ludzkie życie, według wszystkich prawdziwych religii. Judaizm chce się różnić.

„Nie-żydowska dusza pochodzi z trzech sfer szatańskich, zaś żydowska dusza pochodzi ze świętości” – Rabin Menachem Mendel Schneeron, Chabad-Lubavitch

Judaizm uważa, że tylko Żydzi mają duszę, tylko Żydzi przekazują wolę Boga, tylko Żydzi są ludźmi. Ziemia należy do Żydów. Nie-Żydzi istnieją by służyć Żydom. Naród żydowski jest Bogiem narodu żydowskiego, przeznaczonym do rządzenia światem.

Żydowska nienawiść do wszystkiego co chrześcijańskie pochodzi z prymitywnej plemiennej ideologii. Zaryzykowałbym przypuszczenie, że wiele z historii można temu przypisać.

Ale jest gorzej. Oni muszą zniszczyć cywilizację chrześcijańską by odbudować świat na swój chory obraz. Nazywają to „uzdrowieniem świata”.

Jesteśmy bardzo podobni do pasażerów w samolocie porwanym przez członków kultu zagłady. Jesteśmy pasażerami na Titanicu. Jesteśmy w niewoli chorych ludzi

Widzisz, Bóg jest ich konkurencją. Musi zostać zniszczony wraz ze swymi wyznawcami. Tymczasem ludzkość musi zostać zdegradowana do poziomu – nie powiem zwierząt; często są bardzo przyzwoitymi – Demonami!

Ludzkość musi być wprowadzona do ich kultu, jako ich sługi.

To jest ideologia małego kultu zagłady, Chabad. Większość Żydów odrzuca tych ludzi jako fanatyków i tylko chce się asymilować. Nie podpisuje się pod tą megalomanią. Im się o tym nie mówi. Jak można by nimi manipulować gdyby im powiedziano? Dla sprytnych ludzi, nigdy nie widziałem tak wielu naiwniaków.

Ale przywództwo żydowskie – Rotszyldowie i ich kohorty – wyznają tę ideologię. Oni czczą Lucyfera i chcą popełniać wszelkie deprawacje by to wykazać. Niestety, ci lunatycy rządzą światem poprzez system bankowy.

Oni wyszachrowali karty kredytowe narodów i mogą sobie pozwolić na zakup wszystkiego i wszystkich. „Globalizm” jest tylko maską ich tyranii.

System banków centralnych symbolizuje kabalistyczny żydowski etos: wykorzystywanie Gojów. Co roku wyciągają miliardy w odsetkach za produkcję z powietrza „kredytu”, czegoś co Goje mogliby robić sami, gdyby nie byli tak tchórzliwi, przekupni i nieudolni.

PASCHA / PASSOVER

Kiedy chrześcijanie upamiętniają Ukrzyżowanie, piątek 19 kwietnia jest też pierwszym dniem Paschy. Ona rzekomo upamiętnia wyzwolenie Żydów z niewoli egipskiej. Najprawdopodobniej był to pierwszy z licznych wypędzeń na przestrzeni wieków za wykorzystywanie Gojów.

„My Żydzi, jesteśmy niszczycielami i nimi pozostaniemy. Nic nie możecie zrobić co byłoby zgodne z naszymi wymogami i potrzebami. Zawsze będziemy niszczyć, gdyż chcemy mieć własny świat”. – Maurice Samuel, z książki „Wy Goje” / You Gentiles, s. 155

Bóg miłości Chrystusa nie jest żydowskim Bogiem. On jest krwiożerczym tyranem, narodowym mistrzem który zabija każdego kto stanie im na drodze.

Wikipedia:

„W opowieści o wyjściu / eksodusie, Biblia mówi, że Bóg pomógł Dzieciom Izraela uciec z niewoli w Egipcie sprowadzając 10 plag na starożytnych Egipcjan zanim faraon uwolnił swoich izraelickich niewolników; dziesiątą i najgorszą plagą była śmierć egipskich pierworodnych.

Izraelitom nakazano oznaczyć drzwi ich domów krwią zarżniętego baranka, i widząc ją, duch Pana pomijał pierworodnych w tych domach, stąd angielska nazwa tego święta”. [pass over = pomijać]

PODSUMOWANIE

Mam opinię antysemity, „samo-nienawidzącego się” Żyda. To w ten sposób oni szkalują każdego kto demaskuje ich kłamstwa. Mówiąc prawdę, kocham braci Żydów. Wielu jest bardzo utalentowanych, pracowitych, sprytnych i zabawnych. I dlatego boli mnie kiedy widzę ich oszukiwanych i wykorzystywanych w złych celach. Nie da się kwestionować Boga i wygrywać w ważnych sprawach.

Kabaliści oskarżają przeciwników o „nienawiść”. To oni są nienawistnikami jeśli uwzględni się zniewolenie nie-Żydów / enslaving non-Jews

Jak mówi Chrystus, Bóg jest Miłością.

Bóg jest Życiem.

Wojna trwa nadal. Ona nie jest między grupami narodów. Wojna jest między Miłością i Nienawiścią; Życiem i Śmiercią.

Nie ma miejsca na nienawiść Żydów, muzułmanów, Murzynów czy Hindusów. Wszyscy urodziliśmy się w tym królestwie bez własnego wyboru. Samotnie natknęliśmy się na etap życia, i sami staniemy przed  naszym Stwórcą. Wszystko czego potrzebujemy, to trochę miłości, tak jak rośliny potrzebują słońca. Tym się karmimy.

Bóg dał nam cud życia i dary by je wspierać. Większość z nas nie prosi o wiele. 1% posiadających 50% bogactwa świata musi zmniejszyć ich uchwyt i zezwolić by głodne miliony miały przyzwoite życie w ich ojczyznach.

Pogoń za nieograniczonym bogactwem jest autodestrukcyjna. Nie daje szczęścia. Jedynej rzeczy której nie mają Rotszyldowie jest miłość. Namawiam iluminatów by przyjęli Boga i odwrócili się od chaosu i śmierci. Nie chcesz tego słuchać, ale tylko Bóg może uszczęśliwiać. I tego naprawdę się szuka.

Mamy wybór. Możemy czcić (słuchać) Boga albo szatana.

Jeśli przyjmiemy Boga, świat stanie się niebem, bo taki jest plan Stwórcy.

Jeśli przyjmiemy szatana, ziemia stanie się piekłem.

I to jest wojna między Życiem i Śmiercią. Oni są Duchem Śmierci. Popełniamy samobójstwo.

Zamiast tego, w ten Wielki Piątek, potwierdźmy Życie!

Pierwsze i najważniejsze, musimy być Jednością. Musimy trzymać się za nosy i kochać się wzajemnie.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: https://www.henrymakow.com/2019/04/why-christ-was-crucified.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.