Strona główna > Bez kategorii > Dlaczego Wlk. Brytania szykuje sie do wojny zamiast do Olimpiady?

Dlaczego Wlk. Brytania szykuje sie do wojny zamiast do Olimpiady?

http://12160.info/group/london-zion-olympics-2012/forum/topics/why-is-uk-preparing-for-war-instead-of-the-olympics?xg_source=activity

Zamiast czynić przygotowania do Igrzysk Olimpijskich, wydaje się, że w UK prowadzi się intensywne przygotowania do wojny – co jeszcze bardziej podsyca spekulacje, że ma tam dojść do terrorystycznego ataku fałszywej flagi.

Władze wojskowe UK obecnie rozmieszczają część swych najbardziej skutecznych wyrzutni rakietowych ziemia-powietrze, tzw. systemy Rapier, w wielu miejscach stolicy. Wobec tego należy zadać proste pytanie: jakiego rodzaju „terrorystów” one się spodziewają i dlaczego prasie zezwolono na ujawnienie dyslokacji tych systemów?

“Irańska sieć Press TV wyemitowała na swej witrynie wywiad z analitykiem amerykańskich sił zbrojnych, Gordonem Duff, który mówi, że jest w posiadaniu bardzo wiarygodnych informacji, że Izrael ma zamiar dokonać operacji fałszywej flagi podczas Igrzysk w Londynie i winą obciążyć Iran, po to by wciągnąć USA do wojny z tym krajem. W ten sam dzień, gdy pojawiła się owa publikacja, Sky News puściła w eter video z wywiadu udzielonego jej przez tajnego informatora z firmy G4S, który mówi, że prywatna firma ochroniarska do zabezpieczenia takiej imprezy, jak IO w Londynie to jakiś żart i że jest 50 % szansa na to, iż na teren wioski olimpijskiej zostaną przeszmuglowane broń i inne śmiercionośne substancje”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.