Strona główna > Bez kategorii > Dlaczego uważam, że żydowski mord rytualny to prawda

Dlaczego uważam, że żydowski mord rytualny to prawda

źródło: http://www.heretical.com/miscella/jrm.html

autor: Winston Smith, aka Harold Covington

tłumaczył: Pluszowy Miś

Tak, wierzę, że żydzi praktykowali mord rytualny w ramach swoich ceremonii religijnych w przeszłości, i że prawie na pewno robią to i dzisiaj, przy czym poczynię następujące zastrzeżenia:

Nie sądzę, aby praktyka ta była teraz lub kiedykolwiek sprawą powszechną, lecz ograniczała się do niewielkiej liczby najbardziej zatwardziałych rabinów oraz żydowskich mistycznych sekt kabalistycznych;

Jestem całkowicie skłonny zakładać prawdopodobieństwo, że pojedynczy żydzi na przestrzeni dziejów zostali fałszywie oskarżeni o te praktyki, tak samo, jak uważam, że z drugiej strony bardzo wiele rytualnych mordów przeszło niewykrytych i nieukaranych. Przypadek Bejlissa (1913 r., Rosja) jest dobrym przykładem na dowód tej tezy: Mendel Bejliss był prawdopodobnie niewinny zarzutu popełnienia morderstwa, ale był zaangażowany w ukrywanie udziału swych współwyznawców w tym mordzie;

Jestem w stanie zaakceptować fakt, że przeważająca większość żydów nie jest świadoma, że zarzuty o uprawianie „krwawych ofiar z ludzi” ma co najmniej częściową podstawę faktyczną i naprawdę wierzą, że to oszczerstwo, tak samo jak większość żydów pewnie uważa, że miał miejsce holokau$t w taki sposób, jak to się mniej więcej reklamuje, pomimo niepodważalnych dowodów wskazujących, że go nie było.

Moje przekonanie opiera się na dwóch fundamentach: wnikliwej analizie aspektów historycznych, kulturowych i religijnych judaizmu, oraz moich własnych obserwacjach,  osobistych kontaktach, czy doświadczeniach z żydami w okresie minionych 25 lat. Nie chcę zbyt rozwlekle się rozpisywać, ponieważ nie jest to mój ulubiony obszar badań – publiczne i polityczne zbrodnie żydów są znacznie gorszego gatunku niż ich prywatne o religijnym charakterze – ale krótko można podsumować:

Istnieje ogromna ilość naocznych relacji świadków oraz poszlak wskazujących, że te zabójstwa ofiarne miały miejsce w przeszłości, w czasach, kiedy trudniej było ukrywać informacje o nich, a Aryjczycy byli daleko bardziej świadomi i ostrożni względem zyda niż ma to miejsce dzisiaj.

Znamienne jest, że od czasów Babilonu, w okresie prawie czterech tysięcy lat, to oskarżenie (jak też wiele innych) było nagminnie podnoszone przeciwko żydom wszędzie, gdzie się tylko znaleźli. Raz po raz przez całe wieki żydów łapano dosłownie na gorącym uczynku, z krwią na rękach, w niektórych przypadkach taszczących ciało martwego dziecka, z którego spuścili krew do worków czy sakiew, czasem zwłoki znajdowano w piwnicach synagog, itp.

Reakcja żydów na te fakty, to: „giewałt, pśeśladujo nas, za mordunek sie bioro!” Twierdzą oni, że przez całe czterdzieści wieków historii, stworzono monstrualny spisek, aby wrobić ich w mord rytualny. Według tej teorii, w miejscach tak odległych od siebie jak Chiny, Niemcy średniowieczne, Kijów z 1913 r. i Montreal z 1970 r., a także wśród narodów tak różnych, jak rycerscy krzyżowcy, sułtanowie tureccy, XII-wieczni Sasi z Yorkshire, Argentyńczycy, Kozacy, historycy brytyjscy, włoscy papieże Renesansu, różni święci i grzesznicy, Rada Burmistrzów z Pragi oraz współcześni Arabowie, powstał i istnieje jeden wielki spisek z długą siwą brodą, ciągłego okresowego mordowania małych dzieci, spuszczania z nich krwi, a potem podrzucania ciał pomordowanych do pomieszczeń zamieszkałych przez żydów lub do żydowskich środków lokomocji, itp.

No co za diabelski spisek!

Istnieją inne jeszcze, podobne zarzuty zawsze skierowane przeciwko żydom, gdziekolwiek i kiedykolwiek się pojawili – o oszustwa gospodarcze i niszczenie lichwą, odmowę asymilacji, nielojalność wobec kraju przyjmującego, aroganckie zachowanie i nienawiść wobec swoich gospodarzy itp. żydowska odpowiedź jest zawsze taka sama – przez cztery tysiące lat, wszyscy na świecie zaangażowali się w kolosalny spisek, aby „dorwać ich”. Obecnie większość ludzi w to wierzy, co nie zaskakuje biorąc pod uwagę żydowską kontrolę mediów, która zaistniała z różną siłą w świecie zachodnim od końca XIX wieku. Ale w dawnych czasach nie istniała i nie potrafiła prać mózgu.

Nasi przodkowie średniowieczni nie byli głupcami. Żyli po sąsiedzku z żydami w gęsto zaludnionych społecznościach miejskich, bardzo małych jak na współczesne standardy, i znali żydów znacznie lepiej, niż my dzisiaj. Podobnie jak ludzie dzisiaj, troszczyli się o swoje dzieci, a gdy dziecko zostało zabite, wtedy cała społeczność interesowała się tym faktem, nie tylko dla celów zemsty, ale głównie dla zapewnienia bezpieczeństwa swoim własnym dzieciom. Obecnie próbuje nam się wmówić, że raz po raz, jakaś odseparowana społeczność ludzka, która odkrywała, że wśród niej grasuje zabójca dzieci, uparcie odmawiała odkrycia domniemanych „gojów-prawdziwych zabójców” i oskarżała żydów z powodu swego religijnego fanatyzmu. A jaki to ewentualny interes mogaby mieć jakakolwiek społeczność, średniowieczna lub inna, w zlinczowaniu niewinnego kozła ofiarnego, a puszczeniu wolno  prawdziwego zabójcy dzieci? Dlaczego ktoś miałby tak postąpić w Trewirze lub Lincoln lub Spoleto czy Kijowie, dokonać takiej pomyłki sądowej, wystawiając inne dzieci na niebezpieczeństwo? Dlaczego (jak to wiemy na podstawie faktów historycznych) zabójstwa dzieci ustawały wtedy, gdy żydzi zostali ukarani i (zazwyczaj) wygnani ze wspólnoty?

Religia żydowska pozwala na praktykę składania ofiar ze zwierząt, za Starym Testamentem czy jak oni to nazywają Torą, choć te zwyczaje od dawna są zawieszone i teoretycznie mają zastosowanie tylko do Świątyni w Jerozolimie. Istnieje cała sekta „Kohanim” w izrahellu, która praktykuje i szkoli kolejne pokolenia rabinów w technikach ofiary w oczekiwaniu na dzień, kiedy izrahell odbierze Meczet Al Aksa od muzułmanów, którzy mają go 1400 lat i odbudują Świątynię. Talmud naucza, że nie-żydzi to goje, zwierzęta bez duszy. Dla religijnego żyda, nie ma różnicy między Niemcem lub Amerykaninem, Afrykaninem czy krową, koniem lub rybą; to są wszystko mniejsze nie-żydowskie formy życia, humanoidzi lub coś w tym guście, a zostały tutaj przez Boga stworzone, aby służyć i sprawiać przyjemność żydom. Kiedy żydzi twierdzą, że nie praktykują „ludzkiej” ofiary, w świetle swych własnych majaczeń mówią prawdę. Nie uważają bowiem pogan za ludzi.

Przez ostatnie 25 lat miałem wyjątkową okazję obserwacji zachowania żydów i żydowskiego charakteru z pierwszej ręki, ponieważ pracowałem w takim miejscu, że nie zawracali sobie głowy utrzymywaniem wielu zwyczajowych masek i wyskakiwali często z całą swą talmudyczną nienawiścią. Każdy, kto kiedykolwiek miał w tej firmie nocny dyżur i podnosił słuchawkę, godzina po godzinie, miał okazję usłyszeć wrzask Brooklyńskiego oszalałego z nienawiści żyda, rzucającego serię przekleństw oraz obelg, ryczącego jak jakaś obłąkana papuga lub małpa, całkowicie tracącego kontrolę nad sobą – tak oto rodzi się mądrość. Każdy, kto chce zrozumieć prawdziwą naturę tego „światła świateł wszystkich narodów”, musi  tylko im się przeciwstawić publicznie, a szybko dowie się, jak kompletnie odrażającymi istotami są żydzi, jak złośliwymi i pogardliwymi tchórzami, jakimi są potencjalnie zabójczymi wężami.

Ale nie wierz mi na słowo. Zapoznaj się z zabawami Nizkor i zobacz to na własne oczy. Zobacz, jak Rewizjonista napisze spokojny, poważny, wywarzony,  dobrze przygotowany komentarz na temat jakiegoś aspektu holokau$tu, a wtedy zobaczysz dosłownie setki histerycznych, złośliwych, nienawistnych postów, które rzuci mała kadra około dwóch tuzinów gudłajów oraz zjudeizowanych zombie („Wannabes Kikes” – idiom, przypis), brudnych i obraźliwych, którzy wpadną w niedźwiedzią wściekłość (go berserk – idiom, przypis), atakując cię, oczerniając, obraźliwie ci ubliżając i grożąc każdemu, kto ośmiela się zaprzeczać samozwańczemu Ludowi Wybranemu.

Nie będę odkładać tego dalej i przejdę do dwóch punktów zasadniczych:

Po pierwsze, żydzi są w pełni zdolni do praktykowania mordu rytualnego, i jest ogromna ilość historycznych dowodów, że tak robili. Nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego mieliby przestać teraz, w tym wieku, kiedy mają władzę, aby ukryć swoje przestępstwa i mają na smyczy media do fałszywego przedstawiania siebie jako ofiar. Ile z tych małych dzieci, które widzisz na kartonach mleka, padło ofiarą noża rabinów i pochowano je w jakimś odległym pustkowiu lub zmielono do karmy dla psów w jakichś zakładach przetwórczych, jakie są własnością żydów? Jestem przekonany, że przynajmniej część z nich spotkał ten los.

Po drugie, żydzi zasługują na wszystko, co ich spotkało w przeszłości i wszystko, co nadchodzi w przyszłości, zwłaszcza, gdy Palestyńczycy odzyskają swoje państwo, jako swego rodzaju punkt zaczepienia, a Ameryce w końcu zabraknie pieniędzy i kroplówka podtrzymująca życie na linii Nowy Yahk-Tel Aviv załamie się. Nie kwestionuję, że niewinne osoby pochodzenia żydowskiego cierpiały dawniej za zbrodnie, których jako jednostki nie popełniły – ale mój naród i wszystkie narody świata wycierpiały o wiele więcej z rąk Wybrańców.

żydzi są wielcy, gdy idzie o umiejętność przetrwania, trzeba im to oddać. Jak szczury i karaluchy. I tak samo, jak w przypadku  szczurów i karaluchów wątpię, abyśmy kiedykolwiek ich się całkowicie pozbyli. Ale świat jest teraz o wiele mniejszy, to globalna wioska itd. Kiedyś to może udawało im się uciec następnego „Goldeneh Medina”, gdy nadużyli gościnności swoich dotychczasowych gospodarzy – ale nie mogą już tego robić dalej. Wszyscy już wiedzą o nich od Ugandy do Honolulu, od Rzymu do Regina. Zerwali się z jednej pułapki tuż przed zatrzaśnięciem się drzwi, ale zabrakło miejsc, gdzie mogą uciec i ukryć się. Ich osławiony izrahell się kończy i teraz jest niczym innym, tylko śmiertelną pułapką.

Nadchodzi czas rozliczeń, czas na obrachunek między ludzkością a narodem żydowskim, który spowoduje, że same niebiosa ściemnieją, a wszyscy diabli w piekle zaczną się chować na widok szoku i przerażenia. Można powiedzieć, że jesteśmy im winni prawdziwy holokau$t. Płaciliśmy rachunki za nich przez pięćdziesiąt lat, a w pewnym momencie doszło do naszej świadomości, za co tyle płacimy.

A gdy nadejdzie ten dzień, to kto wie? Może nawet będzie mi ich żal …..

Winston Smith

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.