Strona główna > Świat > Dlaczego Ukraińcy pozwalają by ich krajem rządzili Żydzi?

Dlaczego Ukraińcy pozwalają by ich krajem rządzili Żydzi?

Komentarz: A dlaczego pozwalają Polacy?

Mówi się, że naród dostaje rząd na jaki zasługuje. To może być prawdą o Ukraińcach, którzy na najwyższe stanowiska w kraju wybierają jeden skorumpowany niekompetentny gang łotrów po drugim. Albo jak zapytano w lokalnej komedii TV: „dlaczego wszyscy uczciwi ludzie są głupcami, a sprytni oszustami?”, zastanawiając się jakim narodem jesteśmy, skoro wybieramy s…skich kłamców, dobrze wiedząc, że oni wszyscy są oszustami? Mogą też pytać, gdyż według wszelkich standardów Ukraina jest teraz upadłym państwem. Byłem tam kilka razy i to się widzi i czuje. Biedni, wszystko źle zorganizowane, bierni i apatyczni ludzie, wszechobecna korupcja.

Jest to jedyny kraj / only country byłego sowieckiego bloku komunistycznego, który faktycznie się cofnął gospodarczo po upadku ZSRR w 1991. Ale wtedy wydawało się, że będzie historią sukcesu. Jego naród widział się jako podobny do Katalończyków, uważając, że miał większy udział w scentralizowanym rządzie ZSRR niż dostawał w zamian, i niepodległość będzie oznaczać lepsze standardy życiowe. W końcu mieli jedną z najbogatszych ziem świata (czarne złoto), żelazo, węgiel, własny przemysł produkujący motocykle, ciężarówki i samoloty (a nawet przemysł kosmiczny, czy tanią energię z elektrowni atomowych i jedną z największych armii świata/Red. W-P). Więc co poszło źle?

„Ukraina, która odeszła od Rosji w 1991, nigdy nie doszła do prawdziwie niepodległego państwa. Tak jak w Rosji, czy jeszcze 80 lat wcześniej w Republice Wajmarskiej, plemię sępów spadło na ciało narodu”. Znowu książka rozgrywek / Russian playbook. Wspierani przez „międzynarodowych finansistów” żydowscy oligarchowie przejęli w posiadanie najbogatszych aktywów państwa. I zrobili to maleńkim ułamkiem ich prawdziwej wartości. Wtedy oligarchowie odegrali w większości rolę drapieżników, rozkładając znaczną część produkcji złomu i wysyłając zyski za granicę, zamiast ponownie inwestować.

I oczywiście oni są też właścicielami mediów. Prof. Vasyl Yaremenko, dyrektor badań w Instytucie Kulturologicznym i Etnopolitycznym na Kiev State University, opublikował artykuł w 2003 zatytułowany Żydzi na Ukrainie dzisiaj: rzeczywistość bez mitów / Jews In Ukraine Today: Reality Without Myths, w którym stwierdził: „Ukraińcy muszą wiedzieć, że masmedia są zupełnie w rękach Żydów, i wszystko co oglądamy czy czytamy jest produktem żydowskiej ideologii…” Od tej pory ich kontrola stała się jeszcze większa. I oczywiście ukraińskie złoto, jak to każdego „wyzwolonego” przez Zachód kraju odpowiednio zniknęło /has duly disappeared.

Więc jak odpowiedziało na to 99.3% Ukraińców nie będących Żydami? Znowu głosując na Żydów u władzy. Czasami zastanawia skąd oni ich wszystkich mają. Prof. Yaremenko zauważa, że na ponad 400 członków Ukraińskiego Parlamentu, 136 (może 158) jest Żydami. Po kilku latach od „niepodległości” byli ministrowie, premierzy i nawet prezydent z tej maleńkiej mniejszości. I teraz pozostali wybierają kolejnego na najnowszego prezydenta.

Dlaczego, na Boga, Ukraińcy to robią? To nie jest tak jakby ich relacje z Żydami były bez problemów. Wręcz odwrotnie. Mniej niż 100 lat temu 6 mln (!!) ich zagłodziła kampanią (Lazara Kaganovicha) zniszczenia kułaków. Ukraińcy to wiedzą. Wiedzą też, że w większości żydowska sowiecka tajna policja wymordowała niewyobrażalnie wielu intelektualistów, duchownych, akademików i biznesmenów. Zabij najlepszych z Gojów? / Kill The Best Of The Gentiles ?

A zatem, czy może być tak, że współcześni Ukraińcy, pozbawieni genetycznego wyposażenia elit intelektualnych zgładzonych w latach 1930, stali się dysgenicznie okaleczonymi bezmyślnymi poddanymi, drwalami i nosicielami wody, łatwo manipulowanymi przez swoich panów? W końcu „dlaczego wszyscy uczciwi ludzie są głupcami, a sprytni oszustami” w tym kraju?

Źródło: The Irish Savant

Tłum. Ola Gordon

https://russia-insider.com/en/why-do-ukrainians-allow-their-country-be-completely-run-jews/ri27010

Why Do the Ukrainians Allow Their Country to Be Completely Run by Jews?

(The Irish Savant) 13.05.2019 |

P.S. Ukrainy nigdy nie było, nie ma i nie będzie – kpt. Konstanty Kopf

5 thoughts on “Dlaczego Ukraińcy pozwalają by ich krajem rządzili Żydzi?

  1. A U NAS syjonistyczny PIS chce zrobic inaczej? Planuja wyplacic 300 mld $ Eskimosom wiec tez nic Polakom jak Ukraincom nie zostanie. Glosujemy na KONFEDERATOW bo to ostatnia szansa.

  2. Konfederacja to krok do przodu podobnie jak Kukiz. Najgorszy układ to dwupartyjność POPiSu i ich codzienne teatrzyki w TV dla naiwnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *