Strona główna > Polska > Dlaczego tylko żydzi mogą pisać petycje do ich Boga? Rafał Gawroński

Dlaczego tylko żydzi mogą pisać petycje do ich Boga? Rafał Gawroński

Ściana płaczu to największa świętość judeo-satanistów / Ew. Św. Jana 8:44 /.

a

Nazywa się go: murem płaczu czy murem zachodnim dlatego w zależności od okoliczności są dwie nazwy Z miejsca składania ofiar z ludzi tzn. jerozolimskiej świątyni tylko tyle dziś pozostało. W dodatku, nie jest to mur zburzonej świątyni, lecz część ściany dziedzińca, otaczającego świątynię. Ten więc ostatni ślad świątyni ma obecnie 28 m długości i 18 m wysokości. Jedenaście niższych warstw kamieni pochodzi z czasów Jezusa, jeszcze niżej położone 19 warstw leżą już w głębi ziemi. Ściana płaczu zastępuje żydom świątynię i według tradycji rabinackiej deklarują że ich bóg – dzieci szatana nigdy nie oddali się od muru zachodniego. Dla żydów zatem stanowi symbol ich wiary i cel pielgrzymek z całego świata, miejsce czci poprzez pokolenia od czasów diaspory. Był czas, gdy żydzi wypędzeni z Jerozolimy tylko raz do roku, mianowicie w rocznicę zburzenia świątyni w 70 r. po Chrystusie, mogli przybywać na to miejsce i opłakiwać plemienną tragedię polegającą na zmianie zasad konsumpcji krwi ludzkiej w celach religijnych poprzez obrzezanie, stąd ściana płaczu.

a

Z biegiem czasu plac świątynny stał się śmietnikiem i dlatego aby uporządkować teren judeo-sataniści będący muzułmanami sfinansowali budowę świątyni. W VII w. wybudowali tu swoją świątynię, kopułę nad skałą i meczet Al Aksa.

Schodzą się więc na to miejsce judeo-sataniści z całego świata, tu się modlą, wyrażają swoją radość, ale i smutek. Uroczyście obchodzi się tutaj rozpoczęcie szabatu w każdy piątek o zachodzie słońca. Do ściany płaczu zbliżają się o każdej porze dnia osobno mężczyźni w obowiązkowych jarmułkach czy innych nakryciach głowy, osobno kobiety, aby w cichej lub głośnej modlitwie, kołysząc się i kiwając monotonnie w różne strony, lub radośnie nadać swoją Petycję do ich boga napisaną przez dzieci szatana i oddać cześć swemu doktrynalnemu bożkowi plemiennemu Jahwe.

Watykan to miejsce nazywa CHIROGRAPHUM ponieważ w tym miejscu składane są oświadczenia woli nazywane potocznie cyrografami.

Pytanie zawarte w tytule napawa mnie zdziwieniem i pozostaje bez odpowiedzi bo jeżeli ich bóg kocha wszystkich i nawet papież deklaruje że podobno wszyscy są jego dziećmi to dlaczego tylko żydzi mogą składać Petycje do niego i ile to kosztuje?

Zburzenie ołtarza całopalnego w w/w świątyni dzieci szatana.
Zburzenie ołtarza całopalnego w w/w świątyni dzieci szatana.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2016/04/02/dlaczego-tylko-zydzi-moga-pisac-petycje-do-ich-boga/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *