Strona główna > Świat > Dlaczego Synagoga Szatana islamizuje Europę?

Dlaczego Synagoga Szatana islamizuje Europę?

Plan trzech wojen Alberta Pike

a

Trzecia wojna światowa musi być wszczęta przez wykorzystanie różnic wywołanych przez agenturę iluminati między politycznym syjonizmem a przywódcami świata islamskiego. Wojna musi być poprowadzona w taki sposób, że będzie to konflikt islamu z politycznym syjonizmem, jakie wzajemnie się zniszczą.

Amerykańskie Centrum na rzecz Demokracji informuje, że około 40% młodzieży muzułmańskiej we Francji i 50% młodych muzułmanów w Niemczech nie ma pracy. Żyją oni z zasiłków. W Danii 40% wydatków socjalnych trafia do liczącej około 5% populacji muzułmańskiej. Według Otto Schily’ego, byłego ministra spraw wewnętrznych Niemiec, 70% imigrantów przybyłych do Niemiec po 2002 r. korzysta z zasiłków. W Szwecji, gdzie imigranci stanowią aż 1,5 mln w liczącym 10 milionów osób społeczeństwie, z budżetu państwa na potrzeby przybyszy wydaje się prawie 13,5 mld euro rocznie. Przybysze z krajów islamskich świadczenia socjalne traktują często jako dżizję, tj. grzywnę przekazywaną im przez innowierców, za to, że nie wierzą oni w proroka Allaha.

a

Płacenie dżizji jest znakiem kufr (niewiary w islam) i hańbą. Jeśli zatem ktoś spodziewa się wdzięczności od społeczności muzułmańskiej za otrzymywane zasiłki mocno się zdziwi. Dla wyznawców islamu płacenie dżizji przez niewiernych jest ich obowiązkiem. Imam Ibn Kathir nauczał, że prorok Mohamet powiedział, że chrześcijanie i Żydzi muszą zapłacić grzywnę, jeśli odrzucą przyjęcie islamu. Samo słowo jizyah (dżizja) w języku arabskim oznacza karę/grzywnę i pochodzi od słowa „jaza”. W sytuacji gdy niewierni nie zapłacą dżizji islam daje dwie możliwości: albo przejście niewiernego na islam, albo śmierć.

https://www.youtube.com/watch?v=I6SX9H4luRY

Od jakiegoś czasu słyszymy o kryzysie finansowym. Coraz głośniej międzynarodowe lichwiarskie instytucje mówią o nadchodzącym krachu finansów światowych oraz grożącym nam niewyobrażalnych kryzysie. Szefowa MFW w ubiegłym roku zapowiadała reset finansowy. Ponieważ aktualny system finansowy oparty jest na lichwie, czyli emisji pieniądza poprzez kredyt, cały świat jest zadłużony. Długów tych nie da się jednak płacić, z tego prostego powodu, iż pieniądze na spłatę nie istnieją, a żeby pieniądz wyemitować trzeba zaciągnąć kolejne długi. W związku z tym elita rządząca światem planuje doprowadzić do upadku systemu finansowego, aby na gruzach starego wprowadzić inny system, bazujący na nowych zasadach – oczywiście wszystko w oparciu o rząd światowy satanistów z Synagogi Szatana.

Co do tego mają muzułmańscy imigranci? Ano, gdy obecny system finansowy upadnie europejskie rządy zaprzestaną wypłacania zasiłków dla muzułmanów. A ponieważ płacenie dżizji jest wg islamu obowiązkiem niewiernych, dla zamieszkujących Europę muzułmanów będzie to sygnał, iż nadszedł czas do realizacji kolejnego etapu dżihadu: przejście niewiernych na islam albo ich śmierć.

Apokalipsa coraz wyraźniej wypełnia się na naszych oczach. Dla zachodnich cywilizacji nadchodzi wielka kara Boża.

Objawienie św. Jana 14:

I wyszedł inny anioł ze świątyni, która jest w niebie, i on miał ostry sierp. I wyszedł inny anioł od ołtarza, mający władzę nad ogniem, i donośnie zawołał do mającego ostry sierp: «Zapuść twój ostry sierp i poobcinaj grona winorośli ziemi, bo jagody jej dojrzały!» I rzucił anioł swój sierp na ziemię, i obrał z gron winorośl ziemi, i wrzucił je do tłoczni Bożego gniewu – ogromnej. I wydeptano tłocznię poza miastem, a z tłoczni krew wytrysnęła aż po wędzidła koni, na tysiąc i sześćset stadiów.

https://www.youtube.com/watch?v=44vzMNG2fZc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *