Strona główna > Świat > Ukraina > Dlaczego nie wolno walczyć za żydowską władzę

Dlaczego nie wolno walczyć za żydowską władzę

Dlaczego nie wolno walczyć za żydowską władzę albo co robić jeżeli otrzymaliście kartę mobilizacyjną?

Praktyczny przewodnik jak nie zostać ofiarą żydowskiej krwawej rzezi na Ukrainie, jak uniknąć mobilizacji, jak działać jeżeli jednak zabrali was na front. Niezbędna książka do przeżycia dla każdego przedstawiciela słowiańskiej rasy. Pobrać książkę można spod linku

http://my-files.ru/qs0t52

http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2015/02/nelzya-voevat-za-jidov.doc

Bardzo ważna książka „Dlaczego nie wolno walczyć za żydowską władzę albo co robić jeżeli otrzymaliście kartę mobilizacyjną”. Praktyczny przewodnik jak uniknąć mobilizacji i zachować słowiańską rasę. Krańcowe zagęszczenie faktów, materiał ilustrowany.

WEZWANIE DO WSZYSTKICH PATRIOTÓW RUSI – ROZPOWSZECHNIAJCIE TĘ KSIĄŻKĘ.

Rozsyłajcie e-mailami swoim przyjaciołom i w sieciach społecznościowych. Znajdźcie sponsorów i dokonajcie nowego wydania tej książki. Być może dzięki waszemu trudowi i pracy, w rozpowszechnianiu tej książki, zdołacie uratować czyjeś życie.

Książka napisana jest nadzwyczaj interesująco. Każdy rozdział, każdy akapit zawiera niezwykłą informację. Przeczytanie nawet 10 stron z dowolnego miejsca może wstrząsnąć światopoglądem przeciętnego człowieka. Polecajcie książkę przyjaciołom. Człowiek, który przeczyta taką książkę staje się erudytą i interesującym rozmówcą.

A co najważniejsze to dostajecie możliwość SAMODZIELNEJ OCENY przebiegu współczesnych wydarzeń. Niezastąpiony przewodnik dla tych, którzy nie chcą być oszukani i zmanipulowani.

Za: http://www.srnrem.info/2015/03/29/nelzya-voevat-za-jidov-2/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *