Strona główna > Rosja > Dlaczego nadchodzi Antychryst albo kto zdradził Chrystusa ?

Dlaczego nadchodzi Antychryst albo kto zdradził Chrystusa ?

Co się stało z chrześcijaństwem? Co się stało z kapłanami i hierarchią różnych chrześcijańskich „kościołów”, „cerkwi” ? Poniższe video przedstawia przepowiedzianą w Biblii Wielką Apostazję, w tym wypadku, w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu. Koniec czasów, Wielka Apostazja, Antychryst, żydowski moshiach, Nowy Porządek Świata, fałszywe chrześcijaństwo i ostatni etap buntu przeciwko Bogu, Trójcy Przenajświętszej, czyli ostatni etap buntu –  rewolucja satanistyczna! Kto tego nie dostrzega jest już zgubiony!

aaa

 

One thought on “Dlaczego nadchodzi Antychryst albo kto zdradził Chrystusa ?

 1. ANTYCHRYST TO NIE SYMBOL ZLA PANIE JANIE !
  Tylko REALNA OSOBA, ktora na naszej planecie zyje z nami, udziela sie i dziala wszedzie !Dlatego tez jest tak wiele zla na naszym swiecie !
  ANTYCHRYST JEST JUZ NA ZIEMI POSROD NAS !
  Jak stwierdzil na Papieskich rekolekcjach Benedykta XVI Ks.Kard.Giacomo Biffi
  promowany przez Papieza Jana Pawla II w 1984 na Biskupa Boloni, a w 1985 na kardynala.
  ANTYCHRYST jest na ziemi w postaci znanego FILANTROPA,
  ktory troska o prawa czlowieka i srodowisko naturalne,oraz zaangarzowanie sie na rzecz EKUMENIZMU maskuje swoj prawdziwy cel, ktorym jest ZNISZCZENIE CHRZESCIJANSTWA i „SMIERC BOGA” !!

  ANTYCHRYST JEST FASCYNUJACA OSOBOWOSCIA, ktory zewnetrzym urokiem osobistym i OBLUDNA PRZYMILNOSCIA zwodzi swych wrogow.
  Jest z w o l e n n i k i e m => WEGETARIANIZU i PACYFISTA,
  Ochrony Srodowiska Naturalnego, Praw Czlowieka. Okreslil go rowniez jako EKSPERTA BIBLII, jednakze promujacego raczej modne mentne wartosci duchowe niz samo Pismo.
  Popiera dialog EKUMENICZNY pomiedzy Kosciolem Rzymsko Katolickim i innymi chrzescijanskimi denomicjami, w tym anglikanski i prawoslawny.Wydaje sie to sprawa sluszna, ale w rzeczywistosci Antychryst wykorzystujje to do rozcienczenia i podkopania katolicyzmu az do punktu w ktorym on upadnie !”
  WIEC WEGETARIANSKI ANTYCHRYST JEST WSROD NAS !
  Nie podal tylko nazwiska kto nim jest.
  https://youtu.be/92YIMCabZHo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.