Strona główna > Polska > Dlaczego judeo-sataniści w Polsce obchodzą fałszywą 100 rocznicę niepodległości Polski? Rafał Gawroński

Dlaczego judeo-sataniści w Polsce obchodzą fałszywą 100 rocznicę niepodległości Polski? Rafał Gawroński

Każdy Polak wie albo powinien wiedzieć, że Polska odzyskała niepodległość na mocy Traktatu Wersalskiego!

Przypomnę ze podpisanie tego dokumentu o charakterze międzynarodowym odbyło się w dniu 28 czerwca 1919 roku. Zatem policzmy; mamy rok 2018 wiec odejmujemy 1919 lat więc wychodzi 99 lat, a nie 100. Musiałem tak poczynić z uwagi na znane powiedzenie zamordowanego polityka i konkurenta o władzę dla PiS-u śp. Andrzeja Leppera, który zadeklarował: « Umiesz liczyć to licz na siebie ». Zatem policzyłem i wyszło mnie, że rok 2018 jest 99-ą rocznicą odzyskania niepodległości , a nie żadną 100-ną.

Przypomnę ze dopiero Traktat Wersalski ustalił wiele granic międzypaństwowych w Europie oraz wprowadził nowy ład polityczny.

Więcej tutaj:

https://rafzen.wordpress.com/2011/08/16/traktat-wersalski-28-czerwca-1919-r/

https://rafzen.wordpress.com/2013/06/28/rocznica-traktatu-wersalskiego-w-polsce/

Po tym krótkim wstępie porządkującym fakty przejdźmy do tematu zasadniczego. I żydowska wojna światowa miała zasadniczy cel: obalić Cesarzy oraz Cara i tym samym zaprowadzić nowy ład cywilizacyjny polegający na ogłupianiu społeczeństwa tak aby nie było wiadomo kto jest kim.

W Polsce ta strategia jest skutecznie realizowana po dzień dzisiejszy ponieważ wszyscy żydzi twierdzą, iż w Polsce rządzą podobno Polacy gdy tymczasem nigdy od wybuchu kolejnej żydowskiej wojny światowej we wrześniu 1939 roku do dnia dzisiejszego Polacy nie byli u władzy ! Ale są i tacy co daliby się pokroić żywcem za demokrację talmudyczną;  tę po 1944 roku i tę po 1989 roku gdy tymczasem okupacja trwa w najlepsze, a jedynie zmieniła ona formę i dostosowała się do aktualnych wymogów ogłupiania ludzkości .

Aby zrozumieć ten cały geszeft należało iść pod Kancelarię Gubernatora Wykonawczego w Polsce na Al. Ujazdowskie 1-3 w Warszawie w dniu 03 czerwca 2018 ponieważ tegoż dnia obchodzono fałszywy dzień dziecka, a który wypada zawsze 01 czerwca. Zatem fałszywy dzień dziecka, tak jak fałszywa rocznica odzyskania niepodległości.

Miejsce to szczególne dla Polaków ponieważ właśnie tam znajdował się jeden z głównych ołtarzy całopalnych gdzie żydzi spalali Polaków w okresie wojny. I właśnie w tym miejscu urządzono huczną zabawę metodą dzieci szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ tak samo jak urządza się balangi w muzeum żydów  w Polsce.

https://rafzen.wordpress.com/2015/08/04/centralny-oltarz-calopalny-z-polakow-znajdowal-sie-w-al-ujzadowskich-1-3-w-warszawie/

https://rafzen.wordpress.com/2015/07/01/judeo-satanistyczne-oltarze-calopalne-na-terenie-warszawy-stan-obecny/

Przypomnę że muzeum to stanęło na miejscu krematorium KL Warschau obozu koncentracyjnego dla Polaków.

https://rafzen.wordpress.com/2013/04/19/muzeum-zydow-w-warszawie-zbudowano-na-miejscu-krematorium-kl-warchau/

Musimy zauważyć także jakie tytuły były porozwieszane na płocie Kancelarii Gubernatora Wykonawczego w Polsce. Wszędzie było napisane NIEPODLEGŁEJ.

No cóż nie trudno nie zauważyć do czego ta setna rocznica i ta niepodległa mają odniesienie. Otóż judeo-sataniści swym odwiecznym zwyczajem ogłupiania ludzi świętują faktycznie 100 – ą rocznicę ich zwycięstwa i obalenia dwóch Cesarzy oraz Cara w Europie. Natomiast napis niepodległa nie ma nic wspólnego z Polską tylko z Europą.

Cóż zatem obchodzimy 11 listopada 1918 roku ? Otóż to święto powinno nazywać się świętem kolejarzy ponieważ tego dnia Piłsudski wysiadł z pociągu relacji Berlin Warszawa. Natomiast zawarcie zawieszenia broni podpisane tego dnia w Compiegne we Francji nie dotyczyło Polaków ponieważ nie byliśmy stroną w tym konflikcie i Nas po prostu ono nie dotyczyło. Rada Regencyjna jak i Piłsudski pełnili swe obowiązki z nadania żydów z Niemiec, tak samo jak pełni swe obowiązki D. Tusk w Unii Europejskiej z nadania niemieckiego wrogiego Polsce i Polakom państwa.

Jak powszechnie wiadomo Donald Tusk to udokumentowany agent niemieckiej policji politycznej STASI / ujawnienie i przekazanie dokumentów z zasobów niemieckich archiwów dostępnych publicznie przez b prokuratora i pełnomocnika Solidarności Pana Czyżewskiego/.

Żydzi z Niemiec przed obaleniem Cesarza /deklaracja samego Cesarza Niemiec/ wymogli na nim powołanie marionetkowego Królestwa Polskiego. W tym celu powołali Radę Regencyjną, która zamiast stać na gruncie tego do czego została powołana tj. Królestwa Polski i Polaków przekazała swoje uprawnienia wrogowi Królestwa de facto niemieckiemu agentowi. Ten fakt dobitnie świadczy, iż mieli oni realny wpływ na tych zdrajców Polski i Polaków jednocześnie realizując długoterminową politykę w Europie.

Polska odzyskała NIEPODLEGŁOŚĆ na mocy Traktatu Wersalskiego w dniu 28 czerwca 1919 roku !

Jest jeszcze jedna sprawa dlaczego judeo-sataniści w Polsce fałszują fakty. Otóż rzekomy sojusznik Polaków USA były sygnatariuszami tego Traktatu powołującego na nowo byt Państwowości Polaków. Z tego tytułu wynikały gwarancje dla Polski dotyczące suwerenności oraz Naszych granic.

Gdy we wrześniu 1939 roku judeo-sataniści z Niemiec oraz z Rosji napadli tylko na Polskę i Polaków natomiast żydzi w Polsce dalej cieszyli się autonomią władzy i tym samym wolnością USA miały obowiązek prawny wynikający z podpisania Traktatu Wersalskiego wypowiedzieć wojnę obydwom najeźdźcom. Co uczyniły USA sygnatariusz Traktatu Wersalskiego ? Otóż USA ogłosiły 05 września 1939 roku. iż są krajem neutralnym !

Raz zdrajca, zawsze zdrajca !

https://rafzen.wordpress.com/2017/09/09/czynna-i-bierna-napasc-w-1939-roku-na-polska-przez-niemcy-zwiazek-radziecki-i-usa/

Już na koniec napiszę, że żydzi amerykańscy zawsze byli sojusznikami żydów z Rosji od roku 1917.  Przypomnę fakt oczywisty Powstanie Warszawskie i zakaz lotów z  amunicją i zaopatrzeniem dla Powstańców w Warszawie oraz inne fakty, a było tego naprawdę dużo. Dopiero J.F. Kennedy chciał tę politykę zmienić jednak zapłacił najwyższą cenę tak samo jak L. Kaczyński gdy po deklaracjach w Izraelu, iż wojny w których biorą udział Polacy nie są wojnami Polski i Polaków zamordowano go w niewyjaśnionych okolicznościach. A swoją drogą należy zauważyć że to nie ich intelekt był zagrożeniem dla żydów, ponieważ JFK w stosunku do Kaczyńskiego to jednak epokowa różnica ale ich deklaracje i zamiary.

Rafał Gawroński

Źródło: https://rafzen.wordpress.com/2018/06/09/dlaczego-judeo-satanisci-w-polsce-obchodza-falszywa-100-rocznice-niepodleglosci-polski/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 8