Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Dlaczego Franciszek powołał dwóch Żydów talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?

Dlaczego Franciszek powołał dwóch Żydów talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?

Dlaczego Francis powołał dwóch Żydów Talmudycznych do Papieskiej Akademii Życia?

a

My w „Call Me Jorge”  … wierzymy, że odpowiedź jest prosta; ABY kontynuować proces uznawania przez katolików rabinów talmudycznych JAKO  ich ostatecznych autorytetów w dziedzinie religii, etyki i moralności.

W tym artykule skupimy się na rabinie Avraham Steinberg i jego trzy-tomowej ” Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.

W dwóch ostatnich artykułach  Maurice Pinay ujawnił niektóre z diabolicznych szaleństw religii talmudycznej.

Mamy te cytaty poniżej oraz  kilka innych znalezionych podczas  przeglądania owej Encyklopedii. PAMIĘTAJ, że Franciszek  uważa tego rabina, Avrahama Steinberga i  talmudyczny judaizm za AUTORYTETY.

Za wikipedia…

„Rabin Prof. Avraham Steinberg, lekarz medycyny, ( hebrajski אברהם שטינברג, ur. 25 sierpnia 1947 r.) jest etykiem medycznym, neurologiem pediatrycznym, rabinem i redaktorem literatury talmudycznej. Profesor Steinberg jest dyrektorem jednostki ds. Etyki medycznej w Shaare Zedek Medical Center, w Jerozolimie i współwykonawcą Izraelskiej Rady Narodowej ds. Bioetyki.

W 1999 roku wygrał Nagrodę Izraela za oryginalną literaturę rabiniczną dla swojej 7-tomowej Encyklopedii Hilchatit Refuit w języku hebrajskim – najbardziej obszernej książki tekstowej, jakiej kiedykolwiek opracowano na ten temat. Została on przetłumaczona na język angielski przez profesora Freda Rosnera jako ” Encyklopedia Żydowskiej Etyki Lekarskiej „.].

Steinberg jest dyrektorem grupy wydawniczej literatury Tory Yad HaRav Herzog, szefem  rady redakcyjnej Encyclopedia Talmudu ) oraz redaktoemr naczelnym Talmudic Micropedia…”

A tu  parę fragmentów z owej „Encyklopedii Żydowskiej Etyki Lekarskiej ” pana  Rabina  Avrahama Steinberga:

„Tylko Noahidzi podlegają karze śmierci za aborcję, Żydzi nie podlegają takiej karze.”

Źródło: Tom 1, Aborcja i poronienie.  s.8.

„…W prawie żydowskim, jeśli dorosły mężczyzna ma  stosunek płciowy z zabronioną krewną, która ma więcej niż 3 lata i jeden dzień, on jest ukarany według stopnia zakazanego związku, a dziewczynka jest zwolniona od kary. Jeżeli dziewczynka ma MNIEJ niż 3 lata, OBOJE SA ZWOLNIENI od kary.”

„Także,  jeśli nieletni chłopiec, który ma więcej niż 9 lat, ma stosunek płciowy z kobietą, ona jest stosownie ukarana, a chłopiec  jest zwolniony z kary.”

„Jestli ma on mniej niż 9 lat, OBOJE Są zwolnieni z kary.  Jeżeli mężczyzna ma stosunek płciowy z nieletnim chlopcem, który ma 9 lat lub więcej, lub sprawia, że nieletni chłopiec ma stosunek z nim, to wtedy mężczyzna ma być ukamienowany, a nieletni chłopiec zwolniony z kary.”

„Jeżeli nieletni ma 9 lat lub MNIEJ, oboje SA ZWOLNIENI z kary. Jednak, oczekuje się od sadu, żeby skazał dorosłego na karę chłosty za ów homoseksualny stosunek, pomimo że chłopiec miał mniej niż 9 lat…..”

Źródło : Tom 3 , Sexualnosc-pedofilia, s 932……

Tłum. Renata

Źródło: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/update-on-new-member-of-pontifical.html

P.S. Tu zaś artykuł o tym jak Franciszek oficjalnie, i z wielką radością, mianuje swych dwóch, mafijnych  kumpli – Talmudystów do tzw. Papieskiej Akademii Życia.

Jak widać anty-katolicka, judeo-masonska sekta Watykan- 2 rośnie w siłę i ma się dobrze, podczas gdy zaczadzeni i otumanieni niby – katolicy sypią im pod nogi kasą i innymi usługami.  

http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/francis-appointes-two-talmudic-rabbis.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.