Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Dlaczego Amazon zakazał te książki naukowe – 9 – kwestionujące niektóre aspekty holokału?

Dlaczego Amazon zakazał te książki naukowe – 9 – kwestionujące niektóre aspekty holokału?

To dla nas nie wygląda jak skrajna mowa nienawiści. Sadząc po tych reklamach wydawniczych i tytułach, to wygląda  dość zrównoważona i sprawiedliwa dyskusja o bardzo poważnym i zażartym zarzucie.

Pierwsza na poniższej liście przedstawia obie strony sporu próbując dostać się do sedna kto mówi prawdę.

Dlaczego niektórzy boją się sprawiedliwej i otwartej dyskusji?

Te książki zakazała Amazon w marcu 2017, ale są łatwo dostępne w Internecie u innych sprzedawców. Przyjrzyj się tym reklamom opisującym te książki. One otwierają oczy.

Thomas Dalton

Historycy głównego nurtu nalegają, że nie może być debaty o holokauście. Ale ignorowanie go nie powoduje, że ta kontrowersja odejdzie. Tradycyjni uczeni przyznają, że nie było ani budżetu, ani planu, ani rozkazu holokaustu, że kluczowe obozy nie zniknęły, tak samo jak wszelkie ludzkie szczątki, że brak jest istotnych i jednoznacznych dowodów z dokumentów, i że istnieją poważne problemy z zeznaniami ocalałych. Dalton zestawia tradycyjną narrację o holokauście z wyzwaniami rewizjonistycznymi, a następnie analizuje reakcje na nie głównego nurtu. Odsłania słabości obu stron, ogłaszając rewizjonizm zwycięzcą obecnego stanu debaty. Wyd. 3.

Carlo Mattogno

Przegląd wielu plotek, mitów i kłamstw na temat Auschwitz szerzonych w czasie i tuż po wojnie, które dzisiejsi historycy głównego nurtu odrzucają jako nieprawdziwe: mordy przez bomby gazowe, komory do porażania prądem, prysznice gazowe, systemy młotów pneumatycznych, przenośniki taśmowe porażające prądem; oleje, tłuszcze i mydło wytwarzane z ofiar mordu; 4 mln ofiar; krematoria o pojemności do 400 mln ciał… Następnie wyjaśnia, jakie śmieszne metody niektóre opinie o Auschwitz uznano za prawdziwe i zamieniono w „historię”, chociaż są tak samo nieprawdziwe.

 Ingrid Weckert

Dotychczasowe pisma historyczne sprawiają czasem wrażenie, że Żydzi, którzy chcieli opuścić Niemcy Trzeciej Rzeszy, musieli przekradać się przez granice wbrew władzom niemieckim i pozostawić cały swój dobytek i bogactwo za sobą. Prawda jest taka, że emigrację z zadowoleniem przyjęły władze niemieckie i korzystały z zachęty i pomocy, która z czasem wzrosła. Do wybuchu wojny emigracja nie była rodzajem dzikiego lotu, a raczej legalnie prowadzoną i regulowaną sprawą. Broszura Weckert wyjaśnia proces emigracji według prawa i polityki, korygując przez to znacząco tradycyjnie otrzymywany obraz emigracji Żydów z Niemiec. Wyd. 2 poszerzone.

 Don Heddesheimer

Ta zwięzła a merytoryczna analiza dokumentuje propagandę szerzoną przed, w trakcie i po PIERWSZEJ wojnie światowej, która twierdziła, że żydostwo z Europy wschodniej było na krawędzi zagłady. Magiczna liczba cierpiących i umierających Żydów również wynosiła 6 mln.  Książka opisuje w jaki sposób te żydowskie operacje zbierania funduszy w Ameryce przyniosły ogromne sumy na karmienie cierpiących polskich i rosyjskich Żydów, a faktycznie większość pieniędzy przekazywano grupom syjonistycznym i komunistycznym, w tym komunistycznym rewolucjonistom w Rosji. Wyd. 5 poprawione.

Nicholas Kollerstrom

W 1941 analitycy brytyjskiego wywiadu złamali niemiecki kod „Enigmy”. Odtąd w 1942 i 1943 rozszyfrowywano łączność radiową między niemieckimi obozami koncentracyjnymi i Berlinem. Dane ujawniają, że Niemcy desperacko chcieli zmniejszyć śmiertelność w swoich obozach pracy, co było spowodowane katastrofalnymi epidemiami tyfusu. Dr Kollerstrom wziął te przechwycone przekazy i szeroki wachlarz niekwestionowanych dowodów potwierdzających, żeby pokazać, że „zeznania świadków” wspierające ludzką narrację o komorach gazowych wyraźnie kolidują z dostępnymi danymi naukowymi. Kollerstrom konkluduje, że historię o nazistowskim „holokauście” napisali zwycięzcy z ukrytymi motywami. Przedmowa prof. dr Jamesa Fetzera. Wyd. 4.

Germar Rudolf (red.)

Podczas II wojny światowej niemieckie jak i alianckie samoloty rozpoznawcze wykonały niezliczone zdjęcia lotnicze miejsc o taktycznym i strategicznym znaczeniu w Europie. Niektóre z tych zdjęć stanowią dowód na śledztwo w sprawie holokaustu. Zdjęcia takich miejsc jak Auschwitz, Majdanek, Treblinka, Babi Yar itp. pozwalają na wgląd w to co się tam wydarzyło lub nie. Autor odkrył wiele zdjęć i dokładnie je przeanalizował. Ta książka jest pełna reprodukcji zdjęć lotniczych i szkiców je wyjaśniających. Zdaniem autora te obrazy obalają wiele opinii o okrucieństwach złożonych przez świadków w związku z wydarzeniami w niemieckiej strefie wpływów. Wyd. 3 poprawione i rozszerzone. Współpraca Carlo Mattogno.

Germar Rudolf

Kompendium przeszłych i obecnych kontrowersji na temat głównego nurtu narracji o holokauście. Kompleksowy, aktualny przegląd krytycznych badań holokaustu: ślady fizyczne, badania kryminalistyczne, demografie, analiza dokumentów, krytyka zeznań świadków. Rudolf przedstawia najważniejsze argumenty za swoimi odkryciami, a jego publiczność reaguje wspierającymi, sceptycznymi i wrogimi pytaniami. Spośród tysięcy książek na ten temat, ta zawiera najbardziej kompleksowy i aktualny przegląd krytycznych badań nad holokaustem. Dzięki swojemu stylowi dialogowemu miło się czyta, a dzięki logicznej organizacji i indeksowi można nawet używać jako kompendium encyklopedyczne.

 Thomas Dalton

Mówi się, że zmarło 6 mln Żydów. Choć dużo o tym napisano, to dużo pozostaje tajemnicą. Na przykład chcielibyśmy wiedzieć: skąd wzięła się ta liczba 6 mln? Dlaczego mamy tak mało fizycznych dowodów z głównych obozów śmierci? Dlaczego tak bardzo tłumiono i cenzurowano ten temat? W pewnym sensie holokaust jest największą tajemnicą mordu w historii, która może pokierować nas do głębszych prawd o współczesnym społeczeństwie. Zbadajmy dowody i zobaczmy co wyjdzie.

 Germar Rudolf (red.)

Ta książka stosuje najnowocześniejszą technikę naukową i klasyczne metody wykrywania w celu zbadania rzekomego mordu milionów Żydów przez Niemców podczas II wojny światowej. W 22 artykułach – każdy około 30 stron – 17 autorów analizuje ogólnie przyjęte paradygmaty „holokaustu”. Jest ona tak ekscytująca jak powieść kryminalna: udowodniono wiele kłamstw, fałszerstw i oszustw ze strony polityków, historyków i naukowców. To intelektualna przygoda XXI wieku. Bądź jej częścią!

Boi się otwartej debaty

Amazon Banned These 9 Academic Books Questioning Certain Aspects of the 'Holocaust'. Why?

Mark Becker

Tłum. Ola Gordon

https://russia-insider.com/en/history/amazon-banned-these-9-academic-books-questioning-certain-aspects-holocaust-why/ri26511

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.