Strona główna > Rosja > Dla Putina żydokomuna to chrześcijaństwo i odwrotnie !!!

Dla Putina żydokomuna to chrześcijaństwo i odwrotnie !!!

Putin: komunizm jest jak chrześcijaństwo, a Lenin jest jak święty !!!

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Putin w jarmułce pod ścianą płaczu w Jerozolimie modli się o nadejście żydowskiego moshiacha (Antychrysta)

Fakty potwierdzające żydowską narodowość Putina

Putin wymienił żydów jako podstawowy naród Rosji

Rosja pod żydowską okupacją

Putin w filmie dokumentalnym rosyjskiej telewizji stwierdził, że  był oparty, tak jak chrześcijaństwo, na wartościach braterstwa, równości, i że ma swoje własne „pismo święte”.

-Wiara zawsze nam towarzyszyła, wzmacniała nasz kraju, a nasz naród przechodził szczególnie trudne czasy – mówił prezydent Rosji Władimir Putin. – Były takie ciężkie lata w okresie wojującego ateizmu w czasach sowieckich, gdy księża byli zabijani, a kościoły były niszczone. Ale jednocześnie, tworzono nową religię – ideologię komunistyczną, która w zasadzie była bardzo podobna do chrześcijaństwa.

-Wolność, równość, braterstwo, sprawiedliwość, to wszystko jest w Piśmie Świętym – nauczał dalej Putin. – A weźmy Moralny Kod Budowniczego Komunizmu (publikacja rozpowszechniana wśród członków partii, zawierająca zasady, jakimi powinni kierować się komuniści – przyp. Kresy24.pl). To sublimacja, to tak naprawdę prosta, skrócona wersja Biblii, nic nowego nie zostało wynalezione.

Porównał też przywódcę przewrotu bolszewickiego i pierwszego władcę Rosji Sowieckiej do chrześcijańskiego świętego. -Lenin został złożony w mauzoleum. Czym to się różni od kultu relikwi świętych prawosławia i w ogóle chrześcijaństwa? – podkreślał Putin.
-Komuniści i wszystkie lewicowe siły patriotyczne w Rosji uważają, że komunizm jest tak samo bliski chrześcijaństwa, jak kapitalizm w takiej formie, jak u nas, jest od chrześcijaństwa daleki – powiedział potem Putin zaskakująco samokrytycznie, rządzi wszak w Rosji już prawie 20 lat.
Komunistyczna frakcja w rosyjskim parlamencie ciepło odebrała te słowa prezydenta uznając je za stanowisko w sprawie toczącej się w Rosji dyskusji czy zachować, czy też usunąć z Kremla mauzoleum Lenina i groby oraz pamiątki na cześć byłych przywódców komunistycznych. Zdaniem lidera komunistów Genadija Ziuganowa Władimir Putin jest przeciwnikiem likwidacji mauzoleum komunistycznego i twierdzi, że Putin uważa, że byłoby to „barbarzyństwem” i dopóki rządzi, to na to nie pozwoli. Ziuganow podkreśla też, że Lenin został pochowany… zgodnie z prawosławną tradycją. I jego zdaniem, Putin uważa tak samo.
Rosjanie są w kwestii likwidacji mauzoleum i cmentarza pod murami Kremla podzieleni niemal po równo, jak pokazują badania socjologiczne.

Oprac. MaH, express.co.uk
fot. kremlin.ru, CC BY 3.0

Władimir Putin zmywa grzechy i odradza się dla Boga (WIDEO)

Na pamiątkę chrztu Jezusa  oraz wierni innych obrządków wschodnich obchodzą dziś Chrztu Pańskiego, zwane inaczej Świętem Jordanu. Jak nakazuje  wierni  kąpią się w lodowatej wodzie wierząc, że w wodzie, która podczas obrzędu staje się źródłem nowego życia, człowiek umiera dla grzechu i odradza się dla Boga.

Za tradycją podąża też  przywódca. 18 stycznia Władimir  udał się do obwodu twerskiego. W nocy z czwartku na piątek w męskim klasztorze Niłowo-Stołobieńskim uczestniczył w liturgii Chrztu Pańskiego, a po jej zakończeniu zanurzył się w przeręblu na jeziorze , poinformował serwis prasowy prezydenta.

Jak powiedział agencji „” sekretarz prasowy głowy państwa Dmitrij , w nocy temperatura w okolicy jeziora nie spadała poniżej -7 °C.  zauważył, że  Federacji Rosyjskiej pogrąża się w lodowatym przeręblu „już od kilku lat”.

Przypomnijmy, że w tym tygodniu prezydent Władimir Putin powiedział, że chrześcijaństwo niewiele różni się od komunizmu.

Kresy24.pl/ab

Opracowano na podstawie: https://kresy24.pl/wladimir-putin-zmywa-grzechy-i-odradza-sie-dla-boga-wideo/

Data publikacji: 19.01.2018

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *