Strona główna > Polska > Dla niej Polska to „ten zasrany kraj”

Dla niej Polska to „ten zasrany kraj”

Żyją w naszym kraju ludzie, którzy szczerze nas nienawidzą, na każdym kroku dając nam odczuć, jak wielka jest ta ich nienawiść i jak wielkie pokłady pogardy do nas w nich drzemią. Bo czymże innym jak nie manifestacją nienawiści i pogardy był spektakl „Klątwa”? Z drugiej strony ci sami ludzie oczekują od nas, że będziemy ich wielbić i kochać A im bardziej będą okazywać nam pogardę, tym większe winno być nasze uwielbienie dla nich.

a

Prezes TVP, Jacek Kurski, odwołał premierę sztuki telewizyjnej „Biały dmuchawiec” z Julią Wyszyńską w roli głównej. Dlaczego? Bo ta wystąpiła w owym obleśnym spektaklu „Klątwa”, gdzie odgrywała scenę seksu oralnego z figurą św. Jana Pawła II. Jak zareagowała na decyzję Jacka Kurskiego Agata Dyczko, reżyserka spektaklu „Biały dmuchawiec”? Ano wpisem na Facebooku:

„Pozdrawiam wszystkich młodych twórców w tym zasranym kraju!!! Tak się nas traktuje. Jako reżyser tego teatru dowiedziałam się o decyzji z serwisu internetowego. Skandal. Sprzeciw. Cenzura.”

Dla ludzi takich jak Agata Dyczko, która jako miejsce, skąd pochodzi, wpisała Rügenwalde (zapewne chodzi o Darłowo), Polska to po prostu „ten zasrany kraj”. Przy tym oczekuje ona, że w „tym zasranym kraju” będzie dobrze traktowana i że ów „zasrany kraj” nie będzie skąpił na jej rzecz kasy…

WK

Źródło: http://www.magnapolonia.org/dla-niej-polska-to-ten-zasrany-kraj/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *